Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviště.

Lezecké centrum: -lezecká stěna -výukové kurzy lezení, horolezecké kurzy -teambuildingové akce -narozeninové párty, oslavy pro děti -kafé bar -dětské lezecké kroužky 6-15 let - skupinový kroužek -zkušební hodina lezení pro max. 4 osoby -prodej lezeckého vybavení: -Singing rock, Petzl, Ocun, Grivel, Chillaz, E9, Wild country ...

Tělovýchovná jednota Sokol Velké Němčice z.s. byla založena v roce 1920. Mezi sporty, které naše tělovýchovná jednota sdružuje patří fotbal a stolní tenis. TJ Sokol Velké Němčice: - fotbalový oddíl, fotbal, kopaná - stolní tenis. Sportovní areál: - fotbalové hřiště - běžecká dráha.

Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr byla založena v roce 1911 a je organizačně začleněna do Župy Jungmannovy v České obci sokolské. Zájemci o sportovní a pohybové aktivity mohou rozvíjet svůj um například v oddíle volejbalu, fotbalu, cyklistiky, košíkové, nohejbalu, tenisu a mnoha dalších. Rádi u nás přivítáme zájemce o závodní sport, ale i ty, ...

Přírodní golfové hřiště, sportovní areál: -DRIVING RANGE (délka 280m, šířka 100m), 14 odpališť, vydávání míčků na žetony -PUTTING GREEN -AKADEMIE, 6 odpališť se zimními greeny, cvičná loučka (určeno pro začátečníky nebo pro nácvik krátkých ran) -výuka golfu-začínajícím golfistům je k dispozici cvičitel golfu -2x tenisový antukový ...

Sportovní fotbalový klub Mrlínek se nachází v obci Mrlínek v okrese Kroměříž v v Podhostýnském mikroregionu ve Zlínském kraji a zaměřuje se na fotbal a tenis. V letních měsících pořádá TJ Mrlínek fotbalový turnaj. Akce Tělovýchovné jednoty: - fotbalový turnaj a další. TJ Mrlínek najdete na adrese Mrlínek č.p. 54.

Sportovní klub kulturistiky a fitness ve Znojmě

Tělocvičná jednota Sokol sídlí v Komárově a je dobrovolným sdružením občanů na základě registrace Ministerstva vnitra ČR z roku 1992. Od roku 2014 pobočný spolek České obce sokolské. Stěžejní činností T. J. Sokol Komárov je organizovat a rozvíjet pravidelnou činnost tělovýchovných a sportovních aktivit. Dále se snažíme vytvářet podmínky pro ...

Brněnský lužánecký tenisový klub - zapsaný spolek provozuje tenisové kurty pro děti a dospělé. Kurty naleznete na adrese Lužánecká 7, Brno - Lužánky, nebo také Drobného 47.

DiscGolf Zamilec z. s. provozuje zábavné hřiště, které se bude brzy otevírat. Jednotlivá stanoviště se nachází v krásné přírodě, kde si na své přijdou dospělí i ti nejmenší.

VIKING TEAM BRNO, z. s. sdružuje amatérský sport tým z Brna, který je zaměřen na cyklistický tým tlouštíků. Pro více informací navštivte webové stránky.

-Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti -Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Stavba a výroba plavidel -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Pronájem a půjčování věcí movitých -Reklamní činnost, marketing, mediální ...

Sokolovna. Tenisový klub. Pronájem: - antukové tenisové kurty - kurt na minitenis. Prodej, půjčovna, půjčování: -tenisové vybavení. Tenisová škola. Služby: -výuka tenisu Dětský koutek s pískovištěm.

Akademie dráhové cyklistiky z.s. provozuje v Brně dráhovou cyklistku pro širokou veřejnost. Využijte možnost cyklistiky v bezpečném prostředí. V e-shopu můžete zakoupit teamové produkty (oblečení, stavby kol atd.). Pořádány jsou individuální tréninku, ale i firemní teambuildingy a jiné akce.

Provoz, pronájem: -9 antukových kurtů -pevná a nafukovací hala s umělým povrchem -bar -tenisová škola pro děti.

Tělovýchovná jednota: - fotbalový klub.

Tenisový klub: - kurzy pro děti - pronájem tréninkové stěny a kurty - vyplétání raket, zapůjčení vybavení.

Činnost: - sportovní sdružení se zaměřením na futsal.