Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviště.

První aréna, která Vám nabízí jedinečné spojení indoor a outdoor hřiště, nejste závislí na počasí.

CC Meteorite z.s., informace o curlingu v Plzni, členská základna, nábor nových členů.

Tělocvičná jednota Sokol. Sportovní oddíly: -aikido -sportovní gymnastika -judo -karate -stolní tenis -volejbal muži -volejbal ženy -šerm -motokros Složky všestranosti: - cvičení starších žen - cvičení rodičů a dětí

Golfové hřiště: - 18 jamek. Golfový klub. Restaurace.

Aikido Kenkyukai Praha - oddíl bojového umění.

Sportovní klub Policie Zlín, z. s.: Seznam oddílů: - malá kopaná - judo - florbal - cyklistika - rekreační sporty (turistika, volejbal, policejní a rekreační aktivity)

Lyžařský vlek. Sportovní klub: - lyžování - turistika.

Golfový klub: - veřejné devítijamkové golfové hřiště - Indoor golf - tréninkový simulátor (trenažer) Aboutgolf - celoroční tréninkové centrum, výuka s profesionálním trenérem - golf bar - golf shop - prodej golfové potřeby - půjčovna: golfové hole, vozík (trolley).

Valašský golfový klub Rožnov je 9-ti jamkové hřiště vhodné nejen pro zkušené golfisty, ale zejména i pro začínající hráče. Prostorný driving range, chipping a putting plochy využívají golfisté k tréninku své hry. Po své hře si mohou golfisté vychutnat pohodu u šálku dobré kávy v klubovně či na terase s krásným výhledem na hřiště.

Parašutistický výcvik a provozování parašutistického výcvikového střediska zahrnující: - individuální seskoky padákem - základní výcvik - pokračující sportovní výcvik - propagační seskoky na kulturní a společenské akce - organizování a realizace paraprovozů - organizování a realizace sportovních soutěží - organizování a realizace firemních ...