Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviště.

Aikido Kenkyukai Praha - oddíl bojového umění.

Sportovní klub Policie Zlín, z. s.: Seznam oddílů: - malá kopaná - judo - florbal - cyklistika - rekreační sporty (turistika, volejbal, policejní a rekreační aktivity)

Lyžařský vlek. Sportovní klub: - lyžování - turistika.

Golfový klub: - veřejné devítijamkové golfové hřiště - Indoor golf - tréninkový simulátor (trenažer) Aboutgolf - celoroční tréninkové centrum, výuka s profesionálním trenérem - golf bar - golf shop - prodej golfové potřeby - půjčovna: golfové hole, vozík (trolley).

Valašský golfový klub Rožnov je 9-ti jamkové hřiště vhodné nejen pro zkušené golfisty, ale zejména i pro začínající hráče. Prostorný driving range, chipping a putting plochy využívají golfisté k tréninku své hry. Po své hře si mohou golfisté vychutnat pohodu u šálku dobré kávy v klubovně či na terase s krásným výhledem na hřiště.

Parašutistický výcvik a provozování parašutistického výcvikového střediska zahrnující: - individuální seskoky padákem - základní výcvik - pokračující sportovní výcvik - propagační seskoky na kulturní a společenské akce - organizování a realizace paraprovozů - organizování a realizace sportovních soutěží - organizování a realizace firemních ...

Společnost GolfAcademy je rodinná golfová akademie působící v Praze od roku 1993 jejímž zakladatelem je výrazná osobnost českého golfu pan PAVEL NIČ. Představujeme Vám nejznámější akademií, která vychovala takové hráče jako je Klára Spilková či Petr Nič. V současné době pořádáme individuální, skupinové, pro začátečníky i pokročilé, pro ...

Autoklub: - pořádání amatérských automobilových soutěží a jízd zručnosti

„Vodpočívárna“, místo k relaxaci a odpočinku na Praze 4 v Hodkovičkách. Cílem našeho projektu je zajistit příjemné místo pro relax a odpočinek, který mohou využívat nejen rodiny s dětmi, ale i cyklisti, běžci, bruslaři všech věkových kategorií. Připravili jsme pro Vás a nadále rozšiřujeme areál, který nabízí nejen občerstvení, ale můžete si zde i ...

Pteam je sportovní tým, který se věnuje dětem a vychovává sportovce. Pteam kids pořádá veletrh hraček na Vysočině. Pteam finance nabízí finanční poradenství.