Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviště.

Služby - judo klub DDM JK Chlumec nad Cidlinou - tréninky juda probíhají na adrese Dům dětí a mládeže, 9.května 198, Chlumec nad Cidlinou.

Plavecký klub - plavání pro děti a mládež - plavání pro dospělé - individuální výuka plavání - plavání pro MŠ a ZŠ Plavecký klub - plavání pro děti a mládež - plavání pro dospělé - individuální výuka plavání - plavání pro MŠ a ZŠ.

Sokolovna. Tenisový klub. Pronájem: - antukové tenisové kurty - kurt na minitenis. Prodej, půjčovna, půjčování: -tenisové vybavení. Tenisová škola. Služby: -výuka tenisu Dětský koutek s pískovištěm.

Jsme klub s nejširší členskou základnu v ČR. Organizujeme tréninky pro děti od tří let a nabízíme péči o mladé judisty. První ukázková hodina je zdarma.

Sportovní hala, Na Lapači 247, 755 01 Vsetín Tel.: 734 522 286 - palubová podlaha o rozměrech 43 x 22m, tribuna pro 100 diváků a galerie - pronájem palubovky - většina míčových sportů a skupinová cvičení - samostatné uzamykatelné šatny se zázemím - dostatečné množství parkovacích míst Zimní stadion, Na Lapači 394, 755 01 ...

Sportovní areál: - tenisové kurty kryté i venkovní s možností zapůjčení sportovního vybavení - squashové kurty s možností zapůjčení sportovního vybavení - solárium, posilovna - venkovní bazén.

Aerobik klub - kurzy aerobiku - příprava dětí od 4 let na soutěže v aerobiku.

Spor park Rybníček. Sportovní areál: - 5 antukových tenisových kurtů - dva kurty na minitenis - cvičná tenisová stěna - 3 tenisové kurty v multifunkční hale - 4 badmintonové kurty v multifunkční hale. Fit studio. Sportovní miniškolka. Dětský koutek s pískovištěm. Sporty: - floorball - badminton - inline ...

Areál sportu: - nekuřácký sport bar s letní terasou - fotbálek, tenis, volejbal, plážový volejbal, badminton, basketbal, nohejbal - dětské hřiště. Pořádání soustředění včetně ubytování. Firemním zákazníkům se nabízí možnost uspořádání teambuildingových a společenských akcí, turnajů a párty.

Tenisový oddíl SK Zlín Mladcová již od roku 2002 poskytuje zájemcům z řad dětí i dospělých možnost získání rekreačních i závodních tenisových dovedností. Na ploše téměř 30 000m2 klientům nabízí kompletně zařízený rozsáhlý tenisový areál, který je situován v těsném sousedství lesní zeleně. Tenisové kurty - 4 kurty v kryté hale - umělý ...

Tenisové kurty Celoroční pronájem tenisových kurtů

IN LIFE - půjčovna lodí Morava -půjčovna lodí -kemp -restaurace -letní park -dětské centrum zábavy a sportu

Cyklistický oddíl. Pořádáme a účastníme se cyklistických akcí po celé Evropě v těchto disciplínách : - horská kola - silniční cyklistika - cyklokross - dráhová cyklistika a fixies.

Adventure minigolf O2 arena. Služby: - indoorové minigolfové hřiště

Golf resort Jezera Golfové hřiště JEZERA - 9 jamek. Driving range cvičné plochy -k dispozici je 15 odpališť -putting green -chipping green -služby profesionálního trenéra. Indoor golf -2 golfové simulátory AboutGolf -služby profesionálního trenéra -golfový shop. Restaurace: -vnitří ...