Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviště.

Penzion - vybavené apartmány - prostory pro školení, semináře - jízdárna - zapůjčení společenských her Jízdárna Biofarma - chov ovcí, krav.

Trenéři se věnují dětem od šesti let. Zaměřujeme se na atletiku, gymnastiku a samozřejmě na baseballové dovednosti (házení, chytání a odpalování míčů). V mládežnických soutěžích máme zastoupeny všechny věkové kategorie (U 7, U 8, U 9, U10, U 11, U 13 a U 18). Muži A hrají nejvyšší baseballovou soutěž v ČR - baseballovou extraligu. Muži B hrají ...

Klub dráhového golfu Klub ukončil činnost k 31.12.2015

Sportovní klub: -jachting, windsurfing, kiteboarding, snowkiting, tenis, vodní motorismus, vodní lyžování.

SPORTOVNÍ KLUB SLOVÁCKÁ VIKTORIA BOJKOVICE - fotbalový klub - krajské soutěže Zlínského krajského fotbalového svazu

Reklamní agentura Sportovní marketing Sportovní agentura Organizátor- sportovní akce.

Badminton Basketbal Futsal Frisbee Horolezectví Karate Kulturistika Rekreační sport Stolní tenis Tenis Veslování Volejbal

Sport Klub: - 2 squashové dvorce - 2 stoly na stolní tenis - fitness - kulečník - šipky - ubytování - klubovna s krbem a obslužným barem - školící místnost.

Tělovýchovná jednota, fotbal, tenis, volejbal, rekreační sport