Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviště.

Kavárna: - káva, čaj - koktejly, nealkoholické nápoje - alkoholické nápoje - zákusky. Služby: - tenisový kurt - multifunkční hřiště s umělým trávníkem - sauna.

HC Škoda Plzeň. Hokejový klub Nábor mladých talentovaných sportovců za účelem komplexního sportovně vzdělávacího procesu se specializací na lední hokej. Hokejová hala Home Monitoring Arena-Plzeň. HC Škoda Plzeň

CC Meteorite z.s., informace o curlingu v Plzni, členská základna, nábor nových členů.

Činnost: - sdružování střeleckých klubů plzeňského kraje - pořádání závodů

Sportovní club - sportovní akademie. Rozvoj sportovních dovedností: sjezdové lyžování, triatlon, plavání, inlaine, nordic valking, běh, všeobecná sportovní příprava. Pořádání sportovních akcí, trénikové tábory.

Bike klub je organizace zabývající se pořádáním cyklistickými závody, táborem pro děti a cyklistickými vyjížďkami pro veřejnost .

Sportovní softballový klub ČESKÁ softballová Asociace

-Ubytovací služby -Velkoobchod a maloobchod -Zprostředkování obchodu a služeb -Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) -Poskytování technických služeb -Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti -Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ...