Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviště.

Činnost: - sportovní klub - aerobiková a pohybová škola

Hokejový klub, HC Stadion Litoměřice, hokej, sportovní činnost, rozvoj a podpora hokejových hráčů, hokejový trénink, hokejová výuka, sportovně vzdělávací proces. Sportovní praxe a sportovní pedagogika.

Jsme dívčí volejbalový klub s výkonnostními i sportovními týmy od nejmenších v přípravce až po juniorky. Přijímáme nové zájemkyně i v průběhu roku. Volejbal nás baví.

HC VERVA Litvínov Hokejový klub působící v extralize ledního hokeje ČR. Nábor mladých sportovců za účelem komplexní sportovní přípravy se specializací na lední hokej.

Hokejový klub. Piráti Chomutov a.s. HC Piráti Chomutov a.s. Nábor mladých sportovců za účelem komplexního sportovně vzdělávacího procesu se specializací na lední hokej

Naše služby: - správa nemovitostí - realitní kancelář - účtárna - informační centrum. Správa sportovišť: - bazén - zimní stadion - sportovní stadion - sportovní hala.