Intenzivní sport a zábava v jednom s přáteli i kolegy z práce, to je tenis a squash. Kupte si tréninkové hodiny nebo si rovnou pronajměte hrací plochu pro samostatné hraní. Je možné využít také hry s instruktory i rozhodčími pro ještě sportovnější zážitky.

Prodej, e-shop - tenisové rakety - tenisové výplety - tenisové míčky - tenisová obuv - doplňky.

Víceúčelová sportovní hala: - ledová plocha - aquapark - fitness - tělocvična - bowling - squash - fotbalové hřiště - atletický stadion - restaurace - hotel.

Tenis servis - servis tenisových, squashových a badmintonových raket. Prodej - rakety - výplety - míčky.

Sportovní hala. Posilovna. Venkovní tenisové kurty.

Sportovní a relaxační centrum. Můžete si u nás zahrát squash a volejbal, navštívit orientální tance, masáže, bazén a relaxační vany.

Bar Restaurace Bowling Posilovna Sauna Indoor cycling spinning Squash

Služby: - výuka tenisu, tenisová příprava - psychologie tenisu, konzultace.

Fitness centrum: - spinning - cvičení TRX - aerobic - cvičení pro seniory - squash - solárium.

Služby: - restaurace - salónek - společenský sál - tenisový kurt - fotbalové hřiště.

Služby: - bowling - squash - ricochet - kulečník - stolní tenis

Sqashový areál: - 6x kurt - cena od 99, - Kč/hod - nepřetržitý týdenní provoz Nejnovější golfové trenažéry FULL SWING GOLF v Liberci! Indor golf - golfové simulátory: - 56 světových hřišť + 2 tříparové akademie - příjemné nekuřácké prostředí vhodné i pro rodiny s dětmi, firemní akce, večírky atd. - možnost individuální výuky s ...

Služby: - tenisový klub - tenisová škola - fitness - masáže

Vyplétání tenisových a dalších raket -tenisový servis

Sportovní areál, služby: - squash - posilovna - horolezecká stěna - stolní tenis - solárium - masáže

Tenisové centrum - 5 tenisových dvorců s umělým povrchem - tenisové kurty - výuka tenisu, tenisová škola - vyplétání raket, servis - pořádání tenisových turnajů, táborů a soustředění - prodej tenisových potřeb.

Ubytování: - 88 pokojů - rehabilitační centrum, SPA - restaurace, kavárna, vnitřní a venkovní bazén, tenisový kurt, minigolf.

Restaurace - kapacita 130 míst - salonek s kapacitou 25 míst - školící místrnost s kapacitou 60 míst - letní terasa s kapacitou 80 míst Tenisové kurty Tenisový klub

Športový areál: - 6 volejbalových ihrísk - 6 tenisových kurtov - občerstvenia v Sport bufete, alebo v reštaurácií Tenis.