OLTEN CZECH s.r.o.

Intenzivní sport a zábava v jednom s přáteli i kolegy z práce, to je tenis a squash. Kupte si tréninkové hodiny nebo si rovnou pronajměte hrací plochu pro samostatné hraní. Je možné využít také hry s instruktory i rozhodčími pro ještě sportovnější zážitky.

Tenisový klub: - kurzy pro děti - pronájem tréninkové stěny a kurty - vyplétání raket, zapůjčení vybavení.

Tenisový klub: - trénování děti i dospělých - rekreační i soutěžní tenis.

Provozování e-shopu se sportovním oblečením a tréninkovými pomůckami vybraných značek pro venkovní i halové sporty.

Tenis servis - servis tenisových, squashových a badmintonových raket. Prodej - rakety - výplety - míčky.

Služby: -squash -badminton -tenis -bowling -stolní tenis -fitness

Sportovní hala: -hřiště pro futsal, florbal -tenisový kurt -badmintonový kurt -volejbalové hřiště Služby: -ubytovna

Tenisová hala a kurty. Služby: -tenis -squash -sauna -občerstvení -pořádání firemních oslav a akcí -ubytování

Služby: -ubytování -stravování -tenisové kurty -fotbalové hřiště -volejbal, plážový volejbal, nohejbal -možnost parkování.

Sportovní a relaxační centrum: -tenis -Bowling -sauna -Beach volejbal -fitnes -kosmetika -masáže. Dále máme k dispozici Kongresový sál (multifunkční sál, restaurace RELAX) -školení, semináře, soukromé akce, workshopy, večírky, svatby, firemní oslavy, atd. Vybavení: -klimatizace, špičková audiovizuální technika -plazmové ...

Sportovní centrum FITNESS POUZAR I. : - fitness - squash - masáže - solárium ERGOLINE - sálové lekce - aerobic, spinning, bitbox, cvičení pro děti - vířivka, whirlpool. Prodej: - výživa pro sportovce - squashové potřeby - rakety, míčky. Bowlingový bar, kavárna. Bowlingová dráha. Kulečníky, šipky.

Hotel a camping Panorama - kapacita 46 míst - pokoje vybavené sociálním zařízením, TV, možnost připojení k internetu - v blízkosti krytý plavecký bazén, dětský koutek - celodenní stravování - možnost ubytování se zvířaty - cyklostezky Restaurace - zahradní terasa Tenisový kurt Možnost rybolovu

Služby: -SQUASH -2* RICOCHET -možnost zapůjčení raket, míčků, obuvi -posilovna -vybavení posilovacími stroji GRÜN SPORT -Wellness -Masáže -Kardo zóna -Stolní tenis -Alpinning -Jóga -bar -nápoje, výživa, prodej sportovního zboží a doplňků.

Restaurace - sushi bar Solárium Kurzy - relaxačních cvičení s instruktorkou Fitness - sportcentrum Sqash

Tenisový komplex: -4 antukové kurty s osvětlením -3 kurty v pevné hale -víceúčelové sportovní hřiště -venkovní bazén -výuka tenisu, tenisové kurzy -sportovní masáže -restaurace s venkovní terasou -vlastní parkoviště.

Služby: -relaxační centrum s občerstvením -squash -posilovna -aerobik -masáže -sauna -badminton.

Ubytování, hotel: -16 pokojů -dvoulůžkové a jednolůžkové -8 apartmánů, které se skládají z obývacího pokoje a ložnice -možnost dvou přistýlek -v ceně za pokoj je zahrnuta snídaně, DPH a taxy. -parkoviště. Restaurace: -60 míst -zimní zahrada a osvětlená terasa -65 míst -pořádání rautů, firemních večírků, oslav ...

Služby: -měření radonu -prodej sportovních potřeb -provoz kryté tenisové haly.

Provoz tenisového areálu se třemi kurty a halou. Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a rodinném apartmá.