Odpočiňte si nebo si pořádně zasportujte v některém z rekreačních nebo sportovních zařízení. Můžete si vybrat z městských sportovních a rekreačních center, horských středisek anebo ze zařízení ležících blízko vodních ploch s bohatým sportovním využitím.

Lehké a kvalitní postroje pro paragliding.

Organizujeme: - potápění v ČR - potápění v zahraničí - kurzy potápění - potápění Egypt - potápění Chorvatsko - potápění Azorské ostrovy - víkendové potápění - škola potápění - potápění pro začátečníky i pokročilé - cestování za potápěním - potápěčská výstroj Půjčovna potápěčské výstroje, prodej výstroje, plnění lahví

EXILSHOP je skateshop, longboard shop, snowboard shop, vše na jednom místě. Nabízíme ti on-line nakupování 24 hodin denně z pohodlí tvého domova, práce či školy. Zaměřujeme se na snowboarding, longboarding a vůbec na vše, co k tomu patří. Vybavení, chrániče a doplňky. Pro všechny milovníky bílé stopy přinášíme ty nejlepší značky na trhu - Armada, ...

Výroba, prodej zboží pro vodáky: -lodní pytle -nafukovací vaky -vodotěsně a vodovzdorné obaly a tašky. Půjčovna: -vodácké potřeby.

Provozování lyžařského areálu - SKI areál Kraličák: - vleky, lanovka. Penzion Kraličák ubytování. Areál: - Staré Město 788 32, Hynčice pod Sušinou č.p. 123.

Kurzy: -powerkiting, snowkiting, landkiting. Půjčovna -vybavení pro kiting.

Společnost Fitness pro s.r.o. se zabývá komplexní realizací fitness center a posiloven. Je výhradním distributorem prémiové značky posilovacích strojů Panatta pro Česko, Slovensko a Polsko. Zaměřujeme se mimo jiné i na repase posilovacích strojů a software pro fitness. Nabízíme také kompletní rešení funkčních zón a sálů pro skupinová ...

Maloobchod, velkoobchod: - papírenské výrobky - kancelářské potřeby - drogerie - hračky - sportovní zboží.

Prodej: - jízdní kola - treková, horská, silniční - rotopedy - posilovací zařízení - výživa pro kulturistiku. Stavba kol na zakázku. Servis: - kola.

Sedmimílové boty - zábava, adrenalin, sport. Výuka: - zábavný sportovní styl - vhodné pro muže, ženy i děti. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - semimílové (skákací) boty. Zastoupení rakouské značky 7 leagve boot.

Specialista na rodinné zahrady a hlavně na luxusní výbavu a doplňky jako robotické sekačky, osvětlení a exkluzivní trampolíny. Dále dodávám materiály a rostliny pro tvorbu zahrady jako mulčovací kůru a kamenice, stromy apod.

Velkoobchod: - kompletní hokejová výstroj značky EASTON - sportovní potřeby.

Reklamní agentura SAMA Tiskárna. Výroba: - ručné šité a lepéné míče pro fotbal, volejbal, nohejbal, halové sporty.

Dodávka, montáž: - posilovací stroje - běžecké a veslařské trenažéry - solária - vířivky - stoly pro stolní tenis - sportovní vybavení pro školy. Fitness bazar.

Prodej: -jízdní kola -cyklopotřeby -sportovní potřeby -hračky

Lyžařská a snowboardová škola. Půjčovna sportovního vybavení. Organizování firemních akcí. Pořádání kurzů pro instruktory lyžování.

Wellness a solární studio: -4 profesionální solária Ergoline, Soltron -3 wellness stroje Technogym a Vacu Well-pracující na bázi podtlaku vakua a mírné zátěže -Vibrosauna.

Vývoj, výroba: - horolezecké vybavení pro práce ve výškách - vybavení pro stěnové lezení, horolezectví, turistika.

Výrobce závěsného posilovacího systému MTS a eshop se sportovním zbožím, doplňky výživy a šperky

Prodej: - outdoorové a sportovní vybavení - značkové sportovní potřeby - kola Pells, Lapierre, Scott - vybavení pro tenis, plavání, horolezectví, outdoor, lyžování, potápění, cyklistiku.

Koloběžky pro dospělé, koloběžky českých značek Mibo, Kostka a Pechr. Zákázková výroba koloběžek. Půjčovna. Skládací kola TERN, doplňky BBB.

Práce s motorovou pilou. Zámečnictví. Výškové práce. Tesařské a pokrývačské práce. Pronájem horolezecké stěny. Pronájem rekreační chaty.

Výroba, prodej: - jízdní kola, dětská, horská, treková, krosová - posilovací stroje (rotopedy, steppery, ellipticaly, činky, švihadla, malé fitness stroje). Prodej: - doplňky - letní a zimní sortiment - cyklistické doplňky - kolečkové brusle - outdoor-spací pytle, stany - lyže. Podniková prodejna: - Olomouc, Praha, ...

E - shop. půjčovna: - sportovní potřeby stany, spacáky, batohy, horolezecké potřeby, sněžnice, lyže, sportovní oblečení - sportovní potřeby stany, spacáky, batohy, horolezecké potřeby, sněžnice, lyže, sportovní oblečení. Půjčovna: - sněžnice - skialpinistického vybavení - pořádání pobytů v přírodě pro děti i dospělé.