Odpočiňte si nebo si pořádně zasportujte v některém z rekreačních nebo sportovních zařízení. Můžete si vybrat z městských sportovních a rekreačních center, horských středisek anebo ze zařízení ležících blízko vodních ploch s bohatým sportovním využitím.

Služby: - ustájení koní - krátkodobý pronájem školního koně v areálu - individuální výcvik jezdce - vyjížďky do terénu - exkurze pro školy a školky - pronájem kryté haly 20 x 40 m - pronájem venkovní jízdárny 40 x 70 m - ubytování

Půjčovna, prodej, servis: - vše pro letní a zimní sporty.

Výroba, servis: - miniatur golfová hřiště. Velkoobchod: - tiskopisy pro účetní evidenci firem - samopropisující tiskopisy - doklady pro podvojné účetnictví - kancelářské potřeby.

Prodej: - sportovní potřeby - sportovní obuv - rybářské potřeby - prodej servis lyží a kol - broušení bruslí. - prodej a servis elektrokol

Prodejna pro cyklistiku a lyžování. Prodáváme horská, trekingová a silniční kola, elektrokola a vybavení a doplňky pro cyklistiku. Provádíme servis kol a elektrokol. V zimním období provádíme servis, broušení a voskování lyží i běžek a prodáváme lyže, běžky a snowboardy.

Prodej: - oblečení a doplňky pro sport, outdoor a volný čas (turistika, cykloturistika, atletika, běžky, plavání). Zastoupení: - ALPINA, ASICS, AXON, COLUMBIA, CRAFT, SWIX, FERRINO, SAUCONY, SENSOR, SPORTEN, ZAJO, TATONKA a další.

Velkoobchod a maloobchod se sportovním vybavením, vybavení pro lední hokej, floorbal a inline. Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Opravy a servis sportovního vybavení, speciálně potřeb pro lední hokej a kolečkové brusle.

Prodej, půjčovna, servis - Voda, Kola, Lyže: - veškeré vodácké vybavení, vše pro vodáky a vodní sporty - prodej jízdních kol a vybavení - prodej běžek a sjezdových lyží - lyžování - eskymování. Škola jízdy na kajaku.

Areál sportu: - nekuřácký sport bar s letní terasou - fotbálek, tenis, volejbal, plážový volejbal, badminton, basketbal, nohejbal - dětské hřiště. Pořádání soustředění včetně ubytování. Firemním zákazníkům se nabízí možnost uspořádání teambuildingových a společenských akcí, turnajů a párty.

Prodej: - vybavení pro bojové sporty - JUDO, JU-JUTSU, AIKIDO, KARATE, NORD SHAOLIN KUNGFU, WUSHU, KUNG FU, TAICHI, TAEKWONDO, BOX, KICKBOX, THAIBOX, MMA -kimona, chrániče, přilby, boxerské rukavice, boxovací pytle, lapy, nože - potřeby pro sebeobranu - pepřové spreje, teleskopické obušky, elektrické paralyzery, pouta -oblečení ...

Velkoobchod: -hračky, společenské hry -sportovní zboží -papír, papírenské výrobky -drogerie.

Tool Billiard. Výroba, prodej: - kulečníkové stoly. Velkoobchod, maloobchod: - kulečníkové příslušenství - díly pro výrobu kulečníkových stolů - stolní fotbaly.

Lehké a kvalitní postroje pro paragliding.

Organizujeme: - potápění v ČR - potápění v zahraničí - kurzy potápění - potápění Egypt - potápění Chorvatsko - potápění Azorské ostrovy - víkendové potápění - škola potápění - potápění pro začátečníky i pokročilé - cestování za potápěním - potápěčská výstroj Půjčovna potápěčské výstroje, prodej výstroje, plnění lahví

EXILSHOP je skateshop, longboard shop, snowboard shop, vše na jednom místě. Nabízíme ti on-line nakupování 24 hodin denně z pohodlí tvého domova, práce či školy. Zaměřujeme se na snowboarding, longboarding a vůbec na vše, co k tomu patří. Vybavení, chrániče a doplňky. Pro všechny milovníky bílé stopy přinášíme ty nejlepší značky na trhu - Armada, ...

Výroba, prodej zboží pro vodáky: -lodní pytle -nafukovací vaky -vodotěsně a vodovzdorné obaly a tašky. Půjčovna: -vodácké potřeby.

Provozování lyžařského areálu - SKI areál Kraličák: - vleky, lanovka. Penzion Kraličák ubytování. Areál: - Staré Město 788 32, Hynčice pod Sušinou č.p. 123.

Prodej: - jízdní kola - treková, horská, silniční - rotopedy - posilovací zařízení - výživa pro kulturistiku. Stavba kol na zakázku. Servis: - kola.

Sedmimílové boty - zábava, adrenalin, sport. Výuka: - zábavný sportovní styl - vhodné pro muže, ženy i děti. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - semimílové (skákací) boty. Zastoupení rakouské značky 7 leagve boot.

Velkoobchod: - kompletní hokejová výstroj značky EASTON - sportovní potřeby.

Dodávka, montáž: - posilovací stroje - běžecké a veslařské trenažéry - solária - vířivky - stoly pro stolní tenis - sportovní vybavení pro školy. Fitness bazar.

Výroba, prodej: - jízdní kola, dětská, horská, treková, krosová - posilovací stroje (rotopedy, steppery, ellipticaly, činky, švihadla, malé fitness stroje). Prodej: - doplňky - letní a zimní sortiment - cyklistické doplňky - kolečkové brusle - outdoor-spací pytle, stany - lyže. Podniková prodejna: - Olomouc, Praha, ...

Prodej, maloobchod: - sportovní oblečení - sportovní obuv - oblečení pro volný čas.