Odpočiňte si nebo si pořádně zasportujte v některém z rekreačních nebo sportovních zařízení. Můžete si vybrat z městských sportovních a rekreačních center, horských středisek anebo ze zařízení ležících blízko vodních ploch s bohatým sportovním využitím.

Jsme sportservis s tradicí. Nabízíme odborný servis horských a silničních kol, sjezdových a běžeckých lyží - snowboardů - bruslí - lodí. Mezi naše služby patří i Půjčovna kol - sjezdových lyží a běžek - lyžařského vybavení - snowboardů - sněžnic - bruslí - lodí. Máme taky bazar sportovních potřeb.

Rekreační středisko MELCHIOROVA HUŤ se nachází v klidném a přírodou obklopeném prostředí nedaleko Plzně. Nabízíme příjemné ubytování neje pro rodiny s dětmi. Naše středisko je vhodné také pro pořádání sportovních soustředění, seminářů či školení. Rekreační středisko, služby: - kapacita ubytování je 59 osob, hlavní budova nabízí dvou až šesti ...

Společnost Šmolíková a dcera s.r.o. provozuje prodejnu PAPÍR, HRAČKY, SPORT v Blovicích. Prodáváme dřevěné hračky, společenské hry, papírenské zboží a sportovní potřeby. Papírnictví, hračkářství, sportovní potřeby - prodej: - hračky - společenské hry - papírenské zboží - sportovní potřeby. Provozní doba: Po - pá 7.30-12h a ...

Sportovní centrum v Plzni: - 3 squashové kurty - fitness s kardiozónou a službami trenéra - pravidelné hodiny aerobních a relaxačních cvičení ( Jóga, TRX, Kruhový trénink a další..) - hřiště na beachvolejbal. Po sportu jistě oceníte prostornou saunu, nebo jen posezení s přáteli v restauraci a na letní terase.

Lyžařská škola, specializované lyžařské kurzy pro dospělé, prodej a testování lyží LUSTi E-shop: - lyže LUSTi

Maloobchod, kamenná prodejna - koloběžky - elektrokola - skládací kola.

Prodej, e-shop - sportovní potřeby a vybavení - vše na tenis, badminton, fitness - rakety, míčky - činky - batohy - sportonví oblečení, obuv.

Prodej, půjčovna: - dětské vozíky za kolo - sportovní vybavení

Ubytování: - hlavní budova (28 lůžek) - chaty, chatky - vhodné pro školy v přírodě, rodinné rekreace, sportovní soustředění.

Bazar: -nábytek. -bytové doplňky. -sportovní vybavení. -elektronika.

Služby: - kurzy potápění - instruktor potápění Prodej: - potápěčské vybavení Plnírna.

Výroba, prodej, e-shop posilovacích strojů - cyclingová kola, aerobní stroje, lavičky, činky.

Výroba, prodej: - fitness stroje Fiveriders

Velkoobchod, maloobchod, e-shop -kulečníkové zboží -šipkové zboží -stolní fotbaly, hokeje -šachy a společenské hry -petanque, kroket, hlavolamy -poháry, medaile, diplomy -žonglování -golf centrum -prodej, servis, poradenství.

Pronájem zábavné techniky - výherní automaty - elektronické šipky - kvízery. E-shop sportovního oblečení.

E-shop, prodej světových sportovních značek: - skate a snowboardové oblečení - snowboardy, boty, vázání - skateboardy, longboardy

Nabízíme, půjčujeme, provádíme servis potápěčské techniky. Děláme kurzy potápění.

Výroba, e-shop: - hokejové hole, hokejky - sáně - lehátka

Maloobchod, prodej: -sportovní oblečení a pomůcky

Výroba, kompletace: - díly pro lyžařské i pracovní ochranné brýle, lyžařské a jezdecké helmy

Ubytování, služby: - penzion - bowling - bar - půjčovna lodí

Služby: -půjčovna lodí, vodáckého vybavení: -plastové kanoe, kajaky, lodní vaky. Pořádání: -školní vodácké kurzy. Půjčovna lodí Berounka.

Sportovní club - sportovní akademie. Rozvoj sportovních dovedností: sjezdové lyžování, triatlon, plavání, inlaine, nordic valking, běh, všeobecná sportovní příprava. Pořádání sportovních akcí, trénikové tábory.