Odpočiňte si nebo si pořádně zasportujte v některém z rekreačních nebo sportovních zařízení. Můžete si vybrat z městských sportovních a rekreačních center, horských středisek anebo ze zařízení ležících blízko vodních ploch s bohatým sportovním využitím.

PROSPORT PRAHA s.r.o.
Export-import, velkoobchod, prodej: -sportovní potřeby, sportovní zboží. Oficiální zastoupení LOWA, GABEL, YETI, NORDISK, GRAND CANYON, McNETT, ATSKO/SNO-SEAL, 30SEVEN, THORLO, SOLDA Prodejní sortiment: -turistická, trekingová, treková a horolezecká obuv a ponožky (trekové, trekingové a turistické boty) -vojenská, policejní a myslivecká ...
-Ubytovací služby -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí -Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti -Výroba, obchod a služby jinde ...

Tělocvična, kurzy: - posilovna - thaibox - box - WorkoutBoxing - kondiční box - kruhový trénink - grappling - kick box aerobic - miniboxing.

Provozování sportovních zařízení.

Nabízíme kompletní vybavení veřejných a školních dětských hřišť a sportovišť. Realizujeme dodávky i montáže: - houpačky - skluzavky - prolézačky - kolotoče - lanovky - a sportovní mobiliář. Herní prvky Kompan jsou optimalizované na dynamické zatížení.

Sportovní zařízení: - posilovna - spinning - jóga - stretiching - twerk - pilates - pole dance - TRX - solárium - sauna.

Dětské herní centrum TANZANIA PARK. Dětská herna v Praze s 30 atrakcemi na 1200 m2 s možností narozeninových oslav, občerstvení a každým desátým vstupem zdarma. Tobogány, skluzavky, labyrint, balónkový bazén, trampolíny - zde začíná to pravé dobrodružství. Najdete nás v 3. patře přímo nad prodejnou Albert. Vchod do herny se nachází vedle prodejny ...

BIKEBOSS je e-shop s jízdními koly s širokým výběrem příslušenství, doplňků pro kolo a vybavení pro fitness a sportovní výživu.

obchod a e-shop pro žongléry. v obchodě najdete vybavení pro žonglování, jako jsou joja diabola, míčky, kuželky, poi, flowersticky, šátky a další.

Tenisové Centrum Olšanská - tenisové kurty - tenisová hala - víceúčelové hřiště.

Prodej, e-shop: - vybavení pro windsurfing - plováky, plachty - stěžně, ráhna - neoprenové oblečení

-Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti -Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Stavba a výroba plavidel -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Pronájem a půjčování věcí movitých -Reklamní činnost, marketing, mediální ...

Studio YOGA & ART - jóga pro dospělé, děti, těhotné - pilates. E-shop - pomůcky na cvičení - masážní pomůcky.

Půjčovna, zapůjčení: - rotopedy, běžecké pásy, veslovací trenažery - autopříslušenství (sněhové řetězy, nosiče kol, střešní nosiče) - cyklosedačka pro děti - pivní sety.

Služby - bazén - sauna - vířivka - masáže - fitness, posilovna - solárium.

Prodej, e-shop, kamenná prodejna: - koloběžky pro děti a dospělé.

Maloobchod, prodej: - sportovní oděvy, obuv - potřeby pro atletiku.

Distribuce, prodej: - vybavení pro skateboarding - sportovní potřeby - oblečení

Prodej, e-shop: - DiscGolf - frisbee - létající talíře - příslušenství