Bohatý sortiment krmiv a doplňků stravy pro kočky, psy, malá zvířata, ptáky anebo hospodářská zvířata, akvarijní i terarijní potřeby, přepravky pro menší i větší zvířata, misky, napajedla, krmítka a mnohé další chovatelské potřeby na jednom místě.

HRADSKÝ - SUNK s.r.o. - vybavení pro chov domácích zvířat
Již od roku 1992 se naše společnost specializuje na prodej vybavení pro chov domácích zvířat. Pokud chováte slepice, králíky či holuby, naleznete u nás vše potřebné pro jejich chov. Náš sortiment zahrnuje krmítka pro drůbež, napáječky, líhně, voliérové sítě, krmiva a klece pro králíky i hnízdní misky. Máme opravdu nač si vzpomenete.
HRADSKÝ - SUNK s.r.o. - vybavení pro chov domácích zvířat
AGR Bohemia s.r.o. - prodej a montáž kvalitních roštů
Naše společnost dodává stájové technologie pro rekonstruované i nově postavené hospodářské objekty. Zaměřujeme se zejména na vysoce kvalitní rošty, které jsou vhodné jak pro chov prasat, koz, ovcí, telat, drůbeže, králíků tak i do dojíren. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme kvalitu a všestranost.
AGR Bohemia s.r.o. - prodej a montáž kvalitních roštů
Maloobchod, prodej: -potraviny -trvanlivé potraviny -čerstvé potraviny -kosmetika, drogerie -textil, konfekce, módní doplňky, obuv -potřeby pro zvířata -hračky, sport, hobby -auto-moto potřeby -kancelářské potřeby, papír, párty zboží -elektro, domácí potřeby -knihy, hudba, video, denní tisk.

Firma Denisa Šlechtová vyrábí terária standartních tvarů a rozměrů. Dále na zakázku vyrábíme akvária, rohová terária, 6-ti úhelníky i šikmá terária. V případě, že byste měli zájem o terária nestandartních tvarů či rozměrů, kontaktujte nás. Vzhledem k charakteru produktů lze terária předat při osobním převzetí přímo v naší výrobně ve Hvožďanech ...

Internetový obchod, eshop, on-line prodej: - dámské kožené doplňky - kabelky, toaletní tašky, opasky, peněženky - pánské doplňky z pravé kůže - peněženky, opasky, aktovky, toaletní tašky - kožené obaly na notebook, brýle, sluchátka - kožený postroj pro psy.

Výroba, prodej: -včelařské potřeby. -celodřevěné úly. -nástavkové úly. -rojáky.

Internetový obchod, on-line prodej: - chovatelských potřeb, hobby potřeb - nerezové kolotoče a běhací talíře do voliér, pro drobné hlodavce.

Chlupatý mazel s.r.o. nabízí na svém internetovém obchodě potřeby pro své domácí mazlíčky. Najdete tady psí pelechy, podložky, deky, autosedačky pro psy apod.

Výroba: -plastové nádrže do auta nebo dešťovku -plastové skříňky-elektro, plyn -vodoměrné šachtice -plastové porodní boxy -topné tělesa pod štěňata -plastové boxy pro více psů -plastové přepravní boxy do auta -plastové přenosky pro ptáky -plastové šuplíky do voliér

Naše firma AGR Bohemia s.r.o. v Brně se zabývá prodejem, servisem, poradenstvím a montáží roštů MIK. Kvalitní rošty MIK jsou vhodné pro chov prasat, koz, ovcí a drůbeže. Dále rošty dodáváme pro dojírny. Konstrukce roštů ve spojení s kvalitním materiálem zaručuje extrémně vysokou nosnost. Montáž roštů je jednoduchá a rychlá a to díky zámkům na ...

Firma se zabývá prodejem různých druhů mas pro psy. Doplňkový prodej psích pamlsků a konzerv bez dochucovadel a barviv. Přírodní léky a doplňky stravy pro psy.

Prodej krmiv pro psy, kočky, hlodavce a ptactvo. Na e-shopu je možné objednat terarijní a akvarijní vybavení.

Včelařství: - včelí produkty, dekorace - matky, oddělky, včelstva - med, perníky, medovina - mezistěny, propolis, pyl perga a rouskový - svíčky a další.

Kvalitní kožené výrobky vyráběné ručně za za použití technik starých mistrů Vám dodá pan Ivan Dětka. Ze svého sortimentu Vám mohu nabídnout kožené opasky, pouzdra na nože, opasky, závodní sekery, kabelky, kožené knoflíky ale i uzdečky pro koně. Pro pohodlnější nákup můžete využít našeho e-shopu. Výroba, prodej, e-shop: - brašnářské výrobky - ...

Výroba, velkoobchod: - krmiva pro zvířata. Služby: - veterinář - poradenství.

Velkoobchod s chovatelskými potřebami: -výrobky pro psy a kočky. Pro psy: - nylonové obojky, vodítka a postroje - pelechy a polštáře z dutých vláken - kožené obojky a vodítka - vinylové, latexové a lanové hračky. Pro psy a kočky: - nerezové misky - žvýkací pochoutky. Výrobky pro ptáky a hlodavce: - plastové výrobky ...

Výroba: - krmiva -krmné směsi -doplňkové látek.

Květinářství. Maloobchod, prodej: -květiny, suchá vazba. Rozvoz květin. Květinová výzdoba. Květiny u hřbitova - pouze v období dušiček: - Hulín 768 24, Záhlinická tel.: 603169627.

Nabízíme granule Optimanova, Platinum, Sams'field, Yoggies, konzervy Max Falco, Nuevo, Sam's Field

Maloobchod, prodej: -akvarijní ryby -terarijní zvířata -ptactvo -akvária, terária, klece, kompletní vybavení -krmivo, krmné směsi pro zvířata -pomůcky a doplňky pro chovatele. Zakázková výroba: -akvária, akvarijní komplety, terária, klece.

E-shop prodejny EQUICENTRUM Nabízíme prodej těchto jezdeckých potřeb: - veškeré vybavení pro jezdecký sport a pro chov koní - krmiva a a doplňky výživy - kosmetika pro koně - internetový obchod - prodejna v Jaroměři - jezdecké potřeby, sedla, přilby, potřeby pro koně, deky, vesty, udidla, western. Navštivte naši kamennou ...

Radim Svoboda provozuje opravnu a čistírnu oděvů, prodává pelechy pro psy, chovatelské potřeby, molitanové desky a zbytky látek.

Kamenný obchod se širokou nabídkou krmiv a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky.

Pěstování a prodej okrasných rostlin a bylin. Prodej zahradního nářadí. Provozovna e-shopu Plantae.cz Regnerova 493, 542 32 Úpice Provozní doba: 8.00 – 16.00 Telefon: +420 / 491 112 609 E-mail: info@plantae.cz

Internetový obchod se značkovými krmivy Energys, Afeed, Kelečsko, Bodit a dalších značek pro kočky, psy, drůbež, koně, zajíce, holuby, skot, prasata, moračata křečky a další zvířata. Prodej potřeb pro chovatele, granulovaného sena a slámy, pasti na hlodavce, přípravků proti hmyzu a slimákům

E-shop s ručně pletenými vodítky a obojky. Na míru vyrábíme vodítka z PPV nebo Paracordu pro velká a střední plemena, malá a obří plemena psů a pro štěňata nebo koně.