Bohatý sortiment krmiv a doplňků stravy pro kočky, psy, malá zvířata, ptáky anebo hospodářská zvířata, akvarijní i terarijní potřeby, přepravky pro menší i větší zvířata, misky, napajedla, krmítka a mnohé další chovatelské potřeby na jednom místě.

HRADSKÝ - SUNK s.r.o. - vybavení pro chov domácích zvířat
Již od roku 1992 se naše společnost specializuje na prodej vybavení pro chov domácích zvířat. Pokud chováte slepice, králíky či holuby, naleznete u nás vše potřebné pro jejich chov. Náš sortiment zahrnuje krmítka pro drůbež, napáječky, líhně, voliérové sítě, krmiva a klece pro králíky i hnízdní misky. Máme opravdu nač si vzpomenete.
HRADSKÝ - SUNK s.r.o. - vybavení pro chov domácích zvířat
AGR Bohemia s.r.o. - prodej a montáž kvalitních roštů
Naše společnost dodává stájové technologie pro rekonstruované i nově postavené hospodářské objekty. Zaměřujeme se zejména na vysoce kvalitní rošty, které jsou vhodné jak pro chov prasat, koz, ovcí, telat, drůbeže, králíků tak i do dojíren. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme kvalitu a všestranost.
AGR Bohemia s.r.o. - prodej a montáž kvalitních roštů
Alza Česká republika (Alza.cz) 1. E-shop - Internetový prodej: - výpočetní technika (notebooky, počítače) - Bílé elektro (pračky, ledničky, myčky, sušičky, domácí spotřebiče). - Domácí elektro (televize, rádia, vysavače, úsporné žárovky - Hobby nářadí (pro dům, zahradu, dílnu) sekačky na trávu, nůžky na keře a stromy apod. - Auto ...

Zhotovení, výroba: -specialista na mořskou akvaristiku -akvária, akvárium "na klíč" -mořské komplety a jejich instalace -velkoobjemová akvária -kompletní sortiment mořské akvaristiky -dovoz akvarijní techniky -čerpadla na mořskou vodu -krmivo pro ryby, korály a bezobratlé -koráli a ryby - importy -mořský svět -akvarijní ...

VK Pet s.r.o. se zaměřuje na prodej krmiva, pelíšků, hraček, matrací a dalších doplňků pro psy.

Internetový obchod specializovaný na prodej krmiva pro papoušky.

Společnost Výrobna mezistěn a včelařských potřeb, s.r.o. je tradičním výrobcem včelařských mezistěn z pravého včelího vosku. Dále prodáváme včelařské potřeby, oděvy pro včelaře i kosmetiku s obsahem včelích produktů a medovinu. Sídlíme v obci Stražisko, okres Prostějov.

MushGO, s.r.o. provozuje e-shop, ve kterém prodává potřeby a pomůcky pro psí sporty.

Export (vývoz) - Švýcarsko, Německo. Zakázková výroba, prodej: -lepená akvária: -do bytových interiérů, pro hotely a restaurace, haly, kanceláře, velká provedení pro ZOO a aquaparky -síla skla 4-19 mm, délka do 6 metrů -nestandardní z bezpečnostního skla až 90 mm -akvarijní kryty s osvětlením -akvarijní pozadí ...

Nabízíme široký sortiment vybavení pro domy, byty, dílny, zahrady, kanceláře, firmy, volný čas atd...

Nabízíme bohatý sortiment chovatelských potřeb. Součástí naší nabídky jsou potřeby pro kočky, psy, ptáky, rybičky, fretky, hlodavce i terarijní zvířata.

E-shop s chovatelskými potřebami. Prodáváme granule a směsi, konzervy a kapsičky, pamlsky, léčiva. Prodej potřeb pro chov zvířat - obojky, pelíšky, hračky, vodítka, toalety, misky.

ZooDecor s.r.o. se zaměřuje na prodej různých druhů terárií v mnoha velikostech pro želvy, hady, pavouky, štíry, chameleony a další zvířata.

Internetový prodej, e-shop: -elektronické odpuzovače -osobní alarmy -potřeby pro psy -modní brýle

Prodej, e-shop: - krmivo pro psy a kočky. Výdejní sklad: adresa: Černovická 13, Brno - Komárov mobil: 732 269 206 email: info@masopropsy.com.

Prodej: - písek, štěrk - kačírek - betonové výrobky (obrubníky, palisády, zatravňovací panely) - dřevěné palisády - plotovky - dřevěné psí boudy - betonářská ocel - spojovací materiál.

Prodej výživových doplňků značky Masahu pro psy.

E-shop: - vše pro chov skotu, koní, ovcí, prasat, koz - elektrické ohradníky - stájové potřeby - jezdecké potřeby

E-shop: - chovatelské potřeby - myslivecké potřeby Výdejní místo: Staříč Sviadnovská 155 Ostrava: Pampelišková 867/2 tel.: 774 694 724 Frýdek-Místek: Lískovecká 3471 tel.: 776 638 104

Veterinární klinika a prodej krmiv Plzeň V rámci veterinárních služeb nabízíme prodej krmiv pro zájmové chovy zvířat a chovatelských potřeb RPVET. Jsme zaměřeni na léčební medicínu pro malá zvířata – psi, kočky, fretky, králíci a laboratorní zvířata. Poskytujeme interní medicínu, klinickou a laboratorní diagnostiku, preventivní medicínu, ...

Firma Jirků - akvárium, prodejna pro chovatele, vznikla jako sdružení fyzických osob Josefa a Lenky Jirků 17. 9. 1991. Od roku 2015 je majitelkou firmy Milada Jakubcová, dcera a pokračovatelka rodinné tradice. Prodejna pro chovatele Jirků - akvárium nabízí sortiment pro chovatele psů, koček, akvarijních ryb, jezírkových ryb, křečků, morčat, ...

Maloobchod, prodej, e-shop: - granule, krmivo pro psy a kočky - chovatelské potřeby Prodejna Ostrava-Třebovice Provozní 5492/3 722 00 Ostrava Prodejna Staré Město u F-M Jamnická 223 738 01 Staré Město

Prodej: - zahradnického a chovatelského zboží - ochranné pomůcky - prostředky k ochraně a konzervaci materiálů.

Internetový obchod s potřebami pro chovatele psů, koček a dalších zvířat. Prodej přírodních léčiv, doplňků stravy, přípravků proti parazitům a kosmetika pro zvířata. Pelíšky pro psy a kočky, kočičí škabadla a další vybavení. Doplňky výživy pro koně.

Provozovatel internetových obchodů - QRSHOP.cz a ESHOP-ROHOZE.cz. Nabízíme odborné poradenství a kvalitní zákaznický servis.