HRADSKÝ - SUNK s.r.o.
Denisa Šlechtová

Bohatý sortiment krmiv a doplňků stravy pro kočky, psy, malá zvířata, ptáky anebo hospodářská zvířata, akvarijní i terarijní potřeby, přepravky pro menší i větší zvířata, misky, napajedla, krmítka a mnohé další chovatelské potřeby na jednom místě.

AGR Bohemia s.r.o. - prodej a montáž kvalitních roštů
Naše společnost dodává stájové technologie pro rekonstruované i nově postavené hospodářské objekty. Zaměřujeme se zejména na vysoce kvalitní rošty, které jsou vhodné jak pro chov prasat, koz, ovcí, telat, drůbeže, králíků tak i do dojíren. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme kvalitu a všestranost.
AGR Bohemia s.r.o. - prodej a montáž kvalitních roštů
HRADSKÝ - SUNK s.r.o. - vybavení pro chov domácích zvířat
Již od roku 1992 se naše společnost specializuje na prodej vybavení pro chov domácích zvířat. Pokud chováte slepice, králíky či holuby, naleznete u nás vše potřebné pro jejich chov. Náš sortiment zahrnuje krmítka pro drůbež, napáječky, líhně, voliérové sítě, krmiva a klece pro králíky i hnízdní misky. Máme opravdu nač si vzpomenete.
HRADSKÝ - SUNK s.r.o. - vybavení pro chov domácích zvířat
M.A.V.E. s.r.o.
Výroba, prodej: jsme jedním z největších dodavatelů v České republice -zabýváme se převážně prodejem veškerých veterinárních a chovatelský pomůcek, potřeb -dodávka přístrojů pro apartivní klasifikaci prasat -dodávka ultrazvukových zařízení, anesteziologických přístrojů a zubolékařské jednotky pro veterináře -zajišťujeme značení ...
CHOVATELSKÉ POŘEBY MARSE
Značka MARSE je poctivý český výrobce potřeb pro psy a kočky. Dopřejte Vašemu mazlíčkovi to nejlepší. Vyrábíme to, co používáme. Používáme to, co vyrábíme. Provozujeme eshop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu chovatelských potřeb pro psy a kočky. Chovatelské potřeby, eshop: - výživové doplňky pro psy a kočky - kloubní výživa - ...
Maloobchod, prodej: -potraviny -trvanlivé potraviny -čerstvé potraviny -kosmetika, drogerie -textil, konfekce, módní doplňky, obuv -potřeby pro zvířata -hračky, sport, hobby -auto-moto potřeby -kancelářské potřeby, papír, párty zboží -elektro, domácí potřeby -knihy, hudba, video, denní tisk.

Maloobchod, prodej: -potraviny -trvanlivé potraviny -čerstvé potraviny -kosmetika, drogerie -textil, konfekce, módní doplňky, obuv -potřeby pro zvířata -hračky, sport, hobby -auto-moto potřeby -kancelářské potřeby, papír, párty zboží -elektro, domácí potřeby -knihy, hudba, video, denní tisk.

Naše firma AGR Bohemia s.r.o. v Brně se zabývá prodejem, servisem, poradenstvím a montáží roštů MIK. Kvalitní rošty MIK jsou vhodné pro chov prasat, koz, ovcí a drůbeže. Dále rošty dodáváme pro dojírny. Konstrukce roštů ve spojení s kvalitním materiálem zaručuje extrémně vysokou nosnost. Montáž roštů je jednoduchá a rychlá a to díky zámkům na ...

Včelařství: - včelí produkty, dekorace - matky, oddělky, včelstva - med, perníky, medovina - mezistěny, propolis, pyl perga a rouskový - svíčky a další.

Výroba, velkoobchod: - krmiva pro zvířata. Služby: - veterinář - poradenství.

Velkoobchod s chovatelskými potřebami: -výrobky pro psy a kočky. Pro psy: - nylonové obojky, vodítka a postroje - pelechy a polštáře z dutých vláken - kožené obojky a vodítka - vinylové, latexové a lanové hračky. Pro psy a kočky: - nerezové misky - žvýkací pochoutky. Výrobky pro ptáky a hlodavce: - plastové výrobky ...

Výroba: - krmiva -krmné směsi -doplňkové látek.

Maloobchod, prodej: -akvarijní ryby -terarijní zvířata -ptactvo -akvária, terária, klece, kompletní vybavení -krmivo, krmné směsi pro zvířata -pomůcky a doplňky pro chovatele. Zakázková výroba: -akvária, akvarijní komplety, terária, klece.

Radim Svoboda provozuje opravnu a čistírnu oděvů, prodává pelechy pro psy, chovatelské potřeby, molitanové desky a zbytky látek.

Firma U DVOU PSŮ se zaměřuje na výrobu a prodej psích keksů, dortů a dárkových kostí.

Psí salon. Služby: -stříhání psů -trimování -koupání psů. Zdarma: -ke stříhání: depilace ušních chloupků, úprava drápků, poradenství. Prodej: -psí oblečky -granule pro psy, kočky -vitamíny pro psy kosmetiky a doplňků. -25 metrů vedle restaurace Centrál

Veterinární ordinace. Služby: -veterinární léčebná -preventivní činnost se zaměřením na psy, kočky a drobné savce -vakcinace, odčervení, poradenství a preventivní programy -ošetření análních žláz, krácení drápů, ošetření uší -aplikace mikročipů, vydávání pasů pro malá zvířata, potvrzení zdravotního stavu -interní medicína, diagnostika a ...

E-shop a kamenná prodejna s jezdeckými potřebami. Prodáváme stájové potřeby, potřeby pro koně, vybavení a potřeby pro jezdce, veterinární přípravky a krmiva.

E-shop a kamenná prodejna s jezdeckými potřebami. Prodáváme stájové potřeby, potřeby pro koně, vybavení a potřeby pro jezdce, veterinární přípravky a krmiva.

Jitka Doláková provozuje e-shop DOLSHOP, ve kterém je možné zakoupení produktů týkající se doplňků stravy, kosmetiky, likvidátorů zápachu, chovatelství a šperky.

Společnost Crystal trading s.r.o.je výrobce a prodejce technologií pro mořská, sladkovodní akvária, zahradní jezírka.

Koňská farma, jízdárna: -ubytování, penzion -prázdninové apartmány -pro ubytované k dispozici stylová restaurace -možnost sváteční tabule -vyjížďky v sedle, projížďky na koních -ustájení koní -obchod s jezdeckými potřebami.

Vysoce profesionální a odbornou veterinární péči poskytuje ve své ordinaci paní doktorka MVDr. Petra Olmová, která se věnuje komplexní diagnostické, preventivní a léčebné péči pro Vaše zvířecí miláčky. V rámci preventivní činnosti se zaměřujeme na očkování psů, koček a drobných savců, čipování a vystavení petpassu, odčervení, ošetření análních ...

Velkoobchod, distribuce: -veterinární, humánní léčivé přípravky, biopreparáty -zdravotnický materiál, pomůcky -krmení pro domácí zvířata -chovatelské potřeby -vybrané potravinářské, drogistické zboží. Výroba: -krmiva pro psy CALIBRA-kompletní krmiva pro psy z drůbežího a jehněčího masa. Pečlivě vybrané suroviny použité pro výrobu ...

-obchodní činnost - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej -Velkoobchod a maloobchod počítače tiskárny spotř. mat., kancelářské potřeby, papírnictví, drogerie, krmiva, smíšené zboží osobní a nákladní doprava

Skvělý e-shop, kde si vyberete vše pro svoje mazlíčky za skvělé ceny. Specializujeme se na chovatelské potřeby. Pomůžeme zařídit Vašemu mazlíčkovi útulný domov, který bude milovat. Postarat se o jeho zdraví, stravu i zábavu. Potěšíme kočku, pejska, koně, ale i rybičku, fretku nebo ježka… A myslíme i na vás!

Helena Sokolová se zaměřuje na poskytování kosmetických služeb pro psy a kočky a na prodej krmiva a chovatelských potřeb.