HRADSKÝ - SUNK s.r.o.
Denisa Šlechtová

Bohatý sortiment krmiv a doplňků stravy pro kočky, psy, malá zvířata, ptáky anebo hospodářská zvířata, akvarijní i terarijní potřeby, přepravky pro menší i větší zvířata, misky, napajedla, krmítka a mnohé další chovatelské potřeby na jednom místě.

HRADSKÝ - SUNK s.r.o. - vybavení pro chov domácích zvířat
Již od roku 1992 se naše společnost specializuje na prodej vybavení pro chov domácích zvířat. Pokud chováte slepice, králíky či holuby, naleznete u nás vše potřebné pro jejich chov. Náš sortiment zahrnuje krmítka pro drůbež, napáječky, líhně, voliérové sítě, krmiva a klece pro králíky i hnízdní misky. Máme opravdu nač si vzpomenete.
HRADSKÝ - SUNK s.r.o. - vybavení pro chov domácích zvířat
AGR Bohemia s.r.o. - prodej a montáž kvalitních roštů
Naše společnost dodává stájové technologie pro rekonstruované i nově postavené hospodářské objekty. Zaměřujeme se zejména na vysoce kvalitní rošty, které jsou vhodné jak pro chov prasat, koz, ovcí, telat, drůbeže, králíků tak i do dojíren. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme kvalitu a všestranost.
AGR Bohemia s.r.o. - prodej a montáž kvalitních roštů
E-shop pro chovatele PsíStrava.cz není zdaleka jen o psech. Společnost vznikla spojením aktivit nadšených přátel a milovníků domácích mazlíčků. Naší doménou je výběr výhradně kvalitních, prověřených dodavatelů, výrobců, včetně poskytování poradenství. Tím jsme se stali významným prodejcem krmiva, hraček i dalších potřeb převážně pro psy a kočky.

Jsme malá rodinná včelí farma, která se již více než 35 let věnuje včelařství a v současnosti obhospodařuje 100 včelstev. Najdete nás v obci Krásná Lípa v okrese Děčín. Včelařům nabízíme prodej včelařských potřeb, jako jsou například úly vlastní výroby a příslušenství, nádoby na med, odvíčkování, mřížky, potřeby na cezení medu, chov matek ...

Včelí farma Lovosice. Prodej včelích produktů: - med - medovina - včelí vosk - úly.

- stříhání psů - prodej oblečků, kosmetiky, doplňků.

Zakázková výroba, prodej, e-shop: - jezdecké potřeby (ohlávky, uzdečky, otěže, postroje k tahu...) - chovatelské potřeby (vodítka pro psy).

Maloobchod, e-shop: - akvaristické potřeby - akvarijní ryby - akvária, filtry pro akvária - akvarijní rostliny - krmiva pro ryby.

Velkoobchod, maloobchod: - krmivo - chovatelské potřeby - výcvikové pomůcky pro psy.

Výroba, prodej, e-shop: - chovatelské potřeby - pelechy - podložky - oblečení pro psy. Další prodejna: ZOOshop Ataner Postoloprty, Marxovo nám.81

E-shop, internetový obchod - autodoplňky, motopříslušenství - domácí elektrospotřebiče - počítače, pc - chovatelské potřeby - nářadí - zahradnické potřeby.

Nabízíme široký výběr bentonitových pojiv pro slévárny. V našem portfoliu však naleznete i metakaolin, znělec či vysoušedla. Vyrábíme také hrudkující bentonitová steliva pro kočky značek Benko a Mikeš. Mimo to jsme schopni doporučit optimální složení a vyrobit produkt dle požadavků zákazníka.

Veterinární klinika. Prodej chovatelských potřeb a krmiv.

Včelí farma - výroba a prodej medu - prodej pomůcek pro včelaře.

Psí salon - stříhání - rozčesávání - trimování. Prodej - chovatelské potřeby pro psy, kočky, hlodavce granule, obojky, vodítka, pelechy, misky, hračky.

Výroba, prodej: - stelivo pro kočky - doplňkové krmivo pro psy.

Internetový obchod, e-shop: - chovatelské potřeby - potřeby pro akvaristiku a teraristiku

Výroba, montáž, e-shop: - psí boudy - kotce pro psy - kruhové jízdárny

Prodej, e-shop: - chovatelské potřeby

Internetový obchod, e-shop - chovatelské potřeby specializace na dogfrisbee.

Výroba, velkoobchodní činnost: -chovatelské potřeby-textil, kůže -zařízení pro psí* kadeřnictví -insekticidní obojky pro psy* a kočky.

Činnost: - realizace mořská a sladkovodní interiérová akvária - prodej akvaristické potřeby

Výroba: -invalidní vozíčky pro psy a kočky