Udělejte Vašim známým radost dárkovými předměty jako jsou například propisky, diáře, kalendáře, hrníčky, polštáře s potiskem, deštníky, kalkulačky, poznámkové bloky, i drobné upomínkové předměty jako otvíráky, kuřácké potřeby nebo klíčenky.

Skleněné vánoční ozdoby z Kalada Luhačovice
Máte přehled, jaké jsou trendy ve vánočních ozdobách, v jakých barvách ozdobit vánoční stromeček? Kalada Luhačovice to ví, nabízíme široký sortiment skleněných vánočních ozdob českých výrobců. Najdete u nás baňky i jiné skleněné ozdoby, vánoční řetězy, bodce na svíčky a háčky. Veškeré výrobky jsou navíc české a vyráběné tradiční poctivou prací. ...
Skleněné vánoční ozdoby z Kalada Luhačovice
Výroba a prodej: - štramberské uši - prodej potravin a smíšeného zboží - občerstvení a suvenýry - ubytování pod Trúbou

Velkoobchod, prodej: - dekorační a užitková keramika, ručně malované dekorační keramické a dřevěné výrobky - dekorativní dárkové zboží.

Trička s potiskem. Nažehlovačky. Dárkové předměty s potiskem.

Svíčky – domácí potřeby – hračky – drogerie – dárkové zboží – Gadgets

Velkoobchod, e-shop: - kojenecké, dětské oblečení - dárkové zboží.

Výroba a prodej buttonů (placek) ve velikostech 44 mm a 56 mm a také vyrábíme klíčenku ve tvaru srdce. Ze služeb vám můžeme nabídnout videopráce - přepisy 8mm filmů a videa na DVD s případnými doplňkovými možnostmi: střih, podkresová hudba, titulky a trikování.

Výroba, prodej, eshop: - poháry sportovní, ekonomy, standard - trofeje golfové, skleněné - medaile - stuhy - figurky luxusní, na podstavci - diplomy, plakety - talíře, věnce.

Prodej - keramika - malované sklo - obrazy - kresby - šperky - dekorační předměty

Sběrateslký eShop Orbitakpostcard.cz - staré pohlednice (filokartie) - staré mince (numismatika) - staré bankovky (notafilie) - on-line sběratelské aukce - vše kolem sběratelství

Fotoateliér - fotografování, miminka, děti, rodiny, těhulky, tabla, zvířátka. Reportáže - srazy, svatby, plesy, křtiny, výročí. Prodej- alba, rámečky, clipy, fotobrašny Výroba- fotografie, fotoplátna, hrníčky, fotokeramika na hrob.

Výroba, e-shop - svíce, svíčky - dárkové polštáře - zástěry, chňapky - koupelnové soli - dekorační zboží.

Přímý dovoz, vývoz, prodej: - ruční papíry morušové, banánové a bavlněné v širokém sortimentu barev a dezénů - ručně vyšívaný bytový textil – prostírání a ubrusy z bavlny a lnu - přání a oznámení z ručního papíru - papírové květy z ručního papíru - dárkové tašky z ručních papírů.

Pískování a rytí / gravírování / písma, přírody, architektury, zvířat, postav a portrétů lidí na vázy, půllitry, skleničky / svatební a maturitní číše /, sportovní poháry, karafy, tabulové sklo do dveří a zrcadla. Zhotovení písma, náboženských námětů, přírody i portrétů do desek z leštěného kamene a černého skla na náhrobky. Zhotovování ...

Malba a prodej skla. Přímý prodej i malba na zakázku - loga firem, jubilejní, dárkové, svatební lahve, číše sklenice, poháry a dárkové lahve pro hasiče, sportovce, hudebníky, myslivce, rybáře ap. a jiné dekorativní malby skla.

Přímý dovozce, výroba, velkoobchod, internetový obchod, prodej: - velikonoční, vánoční i celoroční dekorace do interiéru Velikonoční ozdoby-barvy na vejce, obtisky, samolepky, košilky na vejce, plyšová kuřátka, věnečky, zápichy, plastová vajíčka, věnce, pomlázky, slepičky. Vánoční ozdoby -okenní folie bez lepidla, slaměné dekorace, přírodní ...

Prodej, e-shop, rozvoz: - květiny - dárkové a dekorační předměty

Prodej - dárkové předměty. Květinářství, kytice PRO všechny příležitosti - dárkové - svatební - smuteční.

Prodej bytových doplňků a dárků: - vázy, mísy, svícny - dekorativní květiny - polštáře, ubrusy, deky - vůně do interiéru - zboží z teakového dřeva - fotorámečky a lucerny.

Činnost: - prodej dárků a upomínkových předmětů - originálních produktů ze Šumavy

Činnost: - výroba a prodej svíček

E-shop: - figurky, sošky, bysty z filmů, komiksů, her..

Maloobchod, prodej: - dárkové koše - dárkové kazety - bonboniéry - káva, čaj - salámové kytice.

Maloobchod a velkoobchod, prodej - šperky, dámská móda, interiérové doplňky, bižuterie. Nabízíme stříbrné a ocelové prsteny, náušnice, přívěsky, piercing, tunely, řetízky, náramky, náramky na nohu.

Květinářství. Maloobchod, prodej: - květiny - sušené, řezané, květinová vazba - keramika - dárkové zboží.

Výroba, předvádění a prodej: - Vizovické pečivo Expozice valašského lidového umění. Expozice hudebního skladatele Aloise Háby s možností poslechu ukázek čtvrttónové hudby.