Udělejte Vašim známým radost dárkovými předměty jako jsou například propisky, diáře, kalendáře, hrníčky, polštáře s potiskem, deštníky, kalkulačky, poznámkové bloky, i drobné upomínkové předměty jako otvíráky, kuřácké potřeby nebo klíčenky.

Přímý dovoz, vývoz, prodej: - ruční papíry morušové, banánové a bavlněné v širokém sortimentu barev a dezénů - ručně vyšívaný bytový textil – prostírání a ubrusy z bavlny a lnu - přání a oznámení z ručního papíru - papírové květy z ručního papíru - dárkové tašky z ručních papírů.

Pískování a rytí / gravírování / písma, přírody, architektury, zvířat, postav a portrétů lidí na vázy, půllitry, skleničky / svatební a maturitní číše /, sportovní poháry, karafy, tabulové sklo do dveří a zrcadla. Zhotovení písma, náboženských námětů, přírody i portrétů do desek z leštěného kamene a černého skla na náhrobky. Zhotovování ...

Malba a prodej skla. Přímý prodej i malba na zakázku - loga firem, jubilejní, dárkové, svatební lahve, číše sklenice, poháry a dárkové lahve pro hasiče, sportovce, hudebníky, myslivce, rybáře ap. a jiné dekorativní malby skla.

Přímý dovozce, výroba, velkoobchod, internetový obchod, prodej: - velikonoční, vánoční i celoroční dekorace do interiéru Velikonoční ozdoby-barvy na vejce, obtisky, samolepky, košilky na vejce, plyšová kuřátka, věnečky, zápichy, plastová vajíčka, věnce, pomlázky, slepičky. Vánoční ozdoby -okenní folie bez lepidla, slaměné dekorace, přírodní ...

Prodej, e-shop, rozvoz: - květiny - dárkové a dekorační předměty

Prodej - dárkové předměty. Květinářství, kytice PRO všechny příležitosti - dárkové - svatební - smuteční.

Prodej bytových doplňků a dárků: - vázy, mísy, svícny - dekorativní květiny - polštáře, ubrusy, deky - vůně do interiéru - zboží z teakového dřeva - fotorámečky a lucerny.

Činnost: - prodej dárků a upomínkových předmětů - originálních produktů ze Šumavy

Činnost: - výroba a prodej svíček

E-shop: - figurky, sošky, bysty z filmů, komiksů, her..

Maloobchod, prodej: - dárkové koše - dárkové kazety - bonboniéry - káva, čaj - salámové kytice.

Maloobchod a velkoobchod, prodej - šperky, dámská móda, interiérové doplňky, bižuterie. Nabízíme stříbrné a ocelové prsteny, náušnice, přívěsky, piercing, tunely, řetízky, náramky, náramky na nohu.

Květinářství. Maloobchod, prodej: - květiny - sušené, řezané, květinová vazba - keramika - dárkové zboží.

Výroba, předvádění a prodej: - Vizovické pečivo Expozice valašského lidového umění. Expozice hudebního skladatele Aloise Háby s možností poslechu ukázek čtvrttónové hudby.

E-shop: - materiál pro kreativní tvoření - dekorační předměty - dárkové předměty

Výroba, e-shop: - svíčky - vitráže

U Klárky - prodej: - přírodní kosmetika - produkty zdravé výživy, zelené potraviny - čaje, tinktury, káva - knihy, vykládací karty, CD, - aromaterapie, drahé kameny, šperky s kamenů - dárkové zboží, svíčky, feng šuej, vykuřovadla, kyvadlo.

Květinářství. Maloobchod, prodej: - květiny - řezané, hrnkové - dárkové zboží - keramika. Květinová vazba.

Velkoobchod. Prodej i pro maloodběratele: -alkoholické nápoje -cigarety -dýmky a příslušenství -káva -cukrovinky -vybrané potraviny -dárková služba, dárkové balíčky -noviny, časopisy -gastro sortiment.

Darujte kousek Afriky svým blízkým, nebo sami sobě. Barevné svíčky s motivy africké přírody jsou tím pravým dárkem, který pomůže vždy navodit velmi příjemnou atmosféru. Ruční výroba svíček je v Africe jednou z mála možností dobrého výdělku. Afrika poskytuje mnoho barev a motivů. Svíčky navozují klidnou atmosféru při jakékoli příležitosti. Svíčky z ...

Výroba prezentačních systémů - reklamní a dárkové předměty - tisk - grafické studio.

Natěračské práce Malířské práce Prodej - zámky, kování. Výroba - klíče. Prodej - dárkové zboží.

Velkoobchod - přírodní kosmetika ručně vyráběná - porcelán dárkové balení - sypané čaje - plantážní káva - dárkové zboží - porcelán (dárkové balení) - sypané čaje.

Květinářství. Široká nabídka čerstvých řezaných květin, hrnkových rostlin, keramika, sklo, svíčky a dárkové předměty, květinové obaly, sezónní dekorace, dekorace do interiéru, sušené vazby, doplňky.

Internetový obchod, e-shop: - dárkové zboží - plechové dózy