Udělejte Vašim známým radost dárkovými předměty jako jsou například propisky, diáře, kalendáře, hrníčky, polštáře s potiskem, deštníky, kalkulačky, poznámkové bloky, i drobné upomínkové předměty jako otvíráky, kuřácké potřeby nebo klíčenky.

Skleněné vánoční ozdoby z Kalada Luhačovice
Máte přehled, jaké jsou trendy ve vánočních ozdobách, v jakých barvách ozdobit vánoční stromeček? Kalada Luhačovice to ví, nabízíme široký sortiment skleněných vánočních ozdob českých výrobců. Najdete u nás baňky i jiné skleněné ozdoby, vánoční řetězy, bodce na svíčky a háčky. Veškeré výrobky jsou navíc české a vyráběné tradiční poctivou prací. ...
Skleněné vánoční ozdoby z Kalada Luhačovice
Ve městě Sokolov provozujeme dvě prodejny květinářství, ve kterých najdete širokou nabídku živých i umělých květin. Nabízíme Vám vázání, aranžmá a dekorace živých, sušených a umělých květin. Dále si u nás můžete objednat vázání kytic pro slavnostní i smuteční příležitosti a v našich prodejnách můžete také zakoupit dárkové zboží, různou keramiku, ...

Výroba a prodej svíček a ozdob různých tvarů ze včelího vosku. Nabízíme také vánoční a velikonoční dekorace.

Zaměřujeme se na prodej značkového zboží českých, německých a italských firem a tvůrců. Módní doplňky značky Valentino, Pacomena, Menbur a Swarovski. Navštivte nás v samém srdci Karlových Varů na Kolonádě. Kabelky, bijuterie a dárkové zboží.

Naše společnost Sanny studio, která sídlí na ulici Moskevská 1460/68 ve městě Karlovy Vary se prezentuje jako studio kreativní tvorby. Naše produkty Vám nabízíme v e-shopu zaměřeném na tvorbu a prodej dárkových obálek, potisk triček na zakázku, výrobu a potisk panelů z teplákoviny atp., výrobu buttonů (placek) a prodej stuh, mašlí, korálků a ...

Internetový obchod, e-shop: - lahve na pití - peněženky, kabelky, tašky - zápisníky, diáře, bloky - penály, pouzdra - dárkové předměty - domácí potřeby - bytové doplňky - školní potřeby - kosmetika - oblečení - ponožky - šperky a další. Osobní odběr zboží: Kanceláře v budově Studia Fresh Rybářská 839/2 360 17 Karlovy Vary - Stará ...

Výroba, prodej: - pokamenělé předměty - dárkové předměty - suvenýry.

E-shop, internetový obchod, maloobchod: - křišťálové lustry - křišťálové sklenice - skleněné pilníky - doplňky - dárkové předměty - špěrky a další.

E-shop: - figurky, sošky, bysty z filmů, komiksů, her..

Velkoobchod, e-shop - pohanský, fantasy a čarodějský obchod - oblečení - peněženky - spony - náramky, náhrdelníky, prsteny - aromaterapie - plakáty, pohlednice - lampy, svícny.

Květinářství. Prodej: - řezané květiny - hrnkové květiny - dárkové předměty

Výroba a prodej obrazových rámů, clipů a fotorámečků - euroklipy (sklo, plexi - reflex i antireflex) v atypických rozměrech - pasparty, obrazové reprodukce.

Výroba a prodej - porcelán, lázeňské pohárky, suvenýry.

Velkoobchod: - etnické předměty - sošky - nábytek - bižuterie

Provozujeme obchody a e-shop s přírodní kosmetikou a drobným dárkovým zbožím.

Solná jeskyně. Pro klienty možnost posezení v nekuřácké kavárně s kapacitou pro 14 osob. Internetový prodej solných produktů, kosmetiky z Mrtvého moře, čajů, košíků a dárkového zboží. Prodej: -solné lampy.

Výroba, velkoobchod: -lázeňské porcelánové pohárky -látkové tašky -dárkové kazety -suvenýrové zboží -magnety. Porcelánové lázeňské pohárky vyrábíme na zakázku dle přání zákazníků. Pohárky vyrábíme nejen z porcelánu, ale i z keramiky.

Internetový prodej, e-shop bylinných polštářků, čajů, keramického zboží, knih, svíček, kosmetiky a potravinových doplňků.

Výroba dárků a pozorností z ručníků a plenek. Z textilií vytvářím vkusné: - truhly a knihy - dorty svatební, dvoupatrové, třípatrové, nízké, z plenek - bonbónové kytice. Všechna textilie je nová. Vaše objednávka dorazí do dvou dnů. Vhodný a atypický dárek pro rodiče, novopečené maminky či na narozeniny a svatby.

Činnost: - pískování skla - výroba skleněných šperků - výrobky ze skla

Výroba, e-shop: -dřevěné skládací kostky s potiskem vlastní fotografií. -fotokostky.