Udělejte Vašim známým radost dárkovými předměty jako jsou například propisky, diáře, kalendáře, hrníčky, polštáře s potiskem, deštníky, kalkulačky, poznámkové bloky, i drobné upomínkové předměty jako otvíráky, kuřácké potřeby nebo klíčenky.

Skleněné vánoční ozdoby z Kalada Luhačovice
Máte přehled, jaké jsou trendy ve vánočních ozdobách, v jakých barvách ozdobit vánoční stromeček? Kalada Luhačovice to ví, nabízíme široký sortiment skleněných vánočních ozdob českých výrobců. Najdete u nás baňky i jiné skleněné ozdoby, vánoční řetězy, bodce na svíčky a háčky. Veškeré výrobky jsou navíc české a vyráběné tradiční poctivou prací. ...
Skleněné vánoční ozdoby z Kalada Luhačovice
Fendrych s.r.o.: - stavební a obkladačské práce - prodej obklädů a dlažeb, vybavení koupelen - prodej skla, porcelánu, keramiky, dárkového zboží Fendrych gastro s.r.o. - provozujeme hostinec U Kroupů - ubytovací služby

Služby: - pískování různých motivů na sklo, keramiku i kov.

V našem obchodu najdete širokou škálu řezaných i hrnkových květin, mnoho zajímavých a praktických floristických dekorací z květin živých i umělých, výzdobu pro čas dušiček, velikonoc nebo vánoc, ale i drobné dárky pro potěšení a zkrášlení vašeho všedního dne.

Malobochod: -řezané květiny -pokojové venkovní a balkonove květiny -sušina, dárkové zboží -návody na pěstování pokojových rostlin, lyofilizace, zásilkový obchod.

Květinářství Phoenix Maloobchod, prodej: - květiny. - dárkové zboží - sezónní dekorace a vazba - svatební koutek - floristika - bytový design

Včelí farma, výroba: - med - medovina, likéry - svíčky ze včelího vosku

Prodej - keramické dárkové předměty

Služby: - výklad karet LeNormand - čištění prostoru od negativní energie - bylinné a čarodějnické rituály - drahé kameny i minerály - esoterické poradenství - energetické obrazy - esoterický kurzy. Výpočet symbolu duše zdarma.

Karemarket Výroba a prodej: - sklo - skleněné figurky - křišťál český broušený.

Malobochod: -řezané květiny -pokojové venkovní a balkonove květiny -sušina, dárkové zboží -návody na pěstování pokojových rostlin, lyofilizace, zásilkový obchod.

Prodej - keramika Papírnictví Prodej - hračky Prodej - obrazy Prodej - dárkové předměty - dřevěné sošky Prodej - květiny

Prodej - dekorativní sklo Výroba - dekorativní sklo Výroba a prodej - skleněné dárkové předměty

Pískování skla Výroba a prodej - dárkové a upomínkové předměty ze skla

Maloobchod, služby: -řezané květiny -dárkové zboží -dárkové, svatební, smuteční vazby včetně psaných stuh -velikonoční a vánoční dekorace -aranžmá z živých, suchých, umělých květů i do vlastních nádob od 01.03.2017 do 01.03.2037.