Na cesty náramkové sportovní či elegantní hodinky, naopak v domácnostech anebo kancelářích skvěle poslouží nástěnné či stolní digitální i ručičkové hodiny. Správné hodinářství vždy nabízí jak prodej, tak servis všech typů malých hodinek i velkých hodin.

Výhradním distributor a oficiální zástupce hodinek a šperků značky Calvin Klein pro Českou republiku. Hodinky a šperky CK jsou známe svojí kvalitou a nadčasovým designem a našli už mnoho spokojených zákazníků nejen v České Republice ale na celém světě.

Provoz internetových obchodů. Internetový obchod, e-shop: -vlněné deky, polštáře. -ortopedické matrace. -kosmetika. -módní doplňky. -hodinky. -potravinové doplňky. -kuchyňské roboty zn. Ronic. -vakuové baličky potravin. -kuchyňské spotřebiče. -spotřební elektronika. -autodoplňky. -nářadí.

Zabýváme se prodejem kvalitní elektroniky pro domácnost. Internetový prodej: -anténní a SAT techhnika -Audio-Video-TV -elektro spotřebiče -IT technologie -světla, osvětlení.

Internetový prodej pánských hodinek. Internetový prodej bazénové techniky a příslušenství.

Autorizovaný distributor švýcarských hodinek Tissot.

Internetový obchod, e-shop s hodinkami. Prodej dámských, pánských, dětských hodinek.

Zlatnictví: -prodej šperky, klenoty -zakázková výroba šperků -oprava šperků -stříbrnictví. Hodinářství: -prodej a oprava hodiny, náramkových hodinek i budíků.

Hodinářství. Zlatnictví. Maloobchod, prodej, oprava: -hodiny, budíky -klenoty, šperky.

Prodej, opravy : - hodiny kukačky, holubářské - hodinky - šperky ze zlata, stříbra a ušlechtilé oceli.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop, internetový obchod: - šperky - klenoty - hodinky - piercing.

Zlatnictví. Hodinářství. Maloobchod, prodej, oprava: -zlato, stříbro, šperky, -hodiny, hodinky.

Prodej: -internetový obchod -e-shop -elektronika -mobilní telefony -příslušenství -hodinky -počítače -hračky -domácnost.

Zlatnictví, hodinářství. Výroba, prodej: - klenoty - šperky. Maloobchod, prodej, oprava: - klenoty - šperky - hodiny - hodinky.

Zlatnictví, hodinářství: - výroba uměleckých předmětů z drahých kovů na zakázku - opravy hodinek

AKTUÁLNÍ TELEFON NEDOHLEDÁN. Hodinářství. Maloobchod, prodej, oprava: - hodiny, hodinky.

Zlatnictví. Hodinářství. Maloobchod, prodej: - šperky - hodinky.

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

Specializovaný maloobchod

vedeno již jako s.r.o. KAZA.cz s.r.o.. Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.