Na cesty náramkové sportovní či elegantní hodinky, naopak v domácnostech anebo kancelářích skvěle poslouží nástěnné či stolní digitální i ručičkové hodiny. Správné hodinářství vždy nabízí jak prodej, tak servis všech typů malých hodinek i velkých hodin.

Prodej: -šperky ze stříbra, zlata i oceli -hodinky značek Seiko, Pulsar, Nike, Esprit, Lorus aj.

Hodinářství. Čištění, oprava: -hodinky, hodiny, budíky (všechny druhy). Renovace, oprava: -starožitné hodinky, hodiny. Zlatnická dílna: -opravy všech druhů z drahých kovů -čištění a leštění předmětů z drahých kovů Nabízíme široký sortiment zboží zlatých, stříbrných a ocelových šperků. Značky šperků: - Primossa - snubní a zásnubní ...

Prodej, e-shop: -ocelové šperky -hodinky

Našim zaměřením jsou čistící a úklidové služby ve městě Znojmě a okolí. Provádíme čištění koberců, sedacích souprav, křesel, židlí a dalšího čalouněného nábytku. Provozujeme také půjčovnu čistících strojů. Internetový obchod, e-shop: -dřevěné dámské, pánské hodinky.

Maloobchod, prodej: -klenoty, -šperky stříbrné, zlaté, -prsteny, snubní prsteny, -náušnice, -piercing, -náramky, -řetízky, řetězy, -náhrdelníky, -přívěsky, -soupravy, -hodinky SECTOR, MOVADO, CHARRIOL, ANNA KLEIN, -briliantové a diamantové šperky, -módní doplňky dámské, pánské.

Internetový prodej, e-shop: -elektronické cigarety -hodinky -gadgety -alkoholtester.

Zlatnictví, klenotnictví, hodinářství, prodej, e-shop: -šperky zlaté, stříbrné -klenoty -hodinky, hodiny. Výroba: -zlatnické a šperkařské předměty.

Hodinářství, oprava: -hodinky, hodiny, budíky -výměna baterií do hodinek na počkání -baterie do ovladačů automobilů Maloobchod, prodej: -hodinky, hodiny, budíky.

Hodinářství, oprava: - hodinky, hodiny, budíky - výměna baterií do hodinek na počkání.

Zlatnictví, maloobchod, prodej: - zlato, šperky - hodinky

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

přerušení: od: 31.10.2012. Řemeslo, zakázkové práce, služby: -restaurování, renovace starožitného nábytku, nábytek, rámy, sochy a další předměty -ruční dřevořezbářství -výroba dřevořezeb na zakázku -výrobky s náboženská, lovecká a jiná tématikou. -výroba nástěnné ručně vyřezávané hodiny -návrhy a realizace dětských ...

Klenotnictví, prodej: -šperky zlaté, stříbrné, brilianty -hodinky CASIO, SEIKO, CITIZEN, TISSOT, SWATCH, FESTINA, JACQUES, LEMAS -zlaté švýcarské hodinky -bižuterie -snubní prsteny -orientální předměty. Služby: -výměna baterií do hodinek na počkání.