Na cesty náramkové sportovní či elegantní hodinky, naopak v domácnostech anebo kancelářích skvěle poslouží nástěnné či stolní digitální i ručičkové hodiny. Správné hodinářství vždy nabízí jak prodej, tak servis všech typů malých hodinek i velkých hodin.

Zlatnictví, hodinářství. Výroba: - zlaté šperky.

Rodinná firma Žilka Hodinky s.r.o. se zabývá prodejem značkových hodinek. Všechny námi nabízené hodinky jsou originální, dodávány v originálních krabičkách s originálním příslušenstvím výrobce.

Svět zdraví a sportu: - velkoobchodní a e-shopový prodej - zdravá výživa - vitamíny a minerály - sportovní výživa - oblečení - vybavení - rostlinné nápoje - hodinky - analogové i módní

Zlatnictví. Maloobchod: - klenoty - šperky.

Prodej hodinek, šperků a hodin. Nabízíme dámské, pánské i dětské hodinky TIMEX, NAUTICA, CASIO, FESTINA, PRIM, NOWLEY, LORUS, ELLE a další. Dodáváme zlaté, stříbrné a ocelové šperky, dětské náušnice, prsteny, přívěsky, řetízky a náramky. Najdete u nás stopky, krokoměry, senzory a řemínky na hodinky.

Prodej, e-shop: - šperky, hodinky - luxusní hodinky TAGHeuer, Raymond Weil, Longines, Certina, Invicta, Tissot, Junghans, Festina.

Internetový, kamenný obchod: - hodinky CASIO, SEIKO, PULSAR, FESTINA, LOTUS, LORUS, JACQUES LEMANS, CITIZEN, POLICE, SUUNTO, PRIM.

Zlatnictví, hodinářství: - švýcarské hodinky - snubní prsteny - diamantové šperky.

-Velkoobchod -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím Zlatnictví a klenotnictví Hostinská činnost

Prodej a e-shop - samolepící dekorace na zeď - hodinky, náhrdelníky, náušnice, náramky

Klenoty Korál, prodej - klenoty, zlaté a stříbrné šperky, prsteny, - hodinky.

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení -Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení -Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel

Prodej a opravy - hodiny - hodinky - budíky - výměny baterie - stěžejky. Prodej - zlaté a stříbrné šperky - šperky z chirurchické oceli - hodinkyzakázková výroba - snubní prsteny.

Zlatnictví: - prodej a opravy šperků - zakázková výroba - šperky s českým granátem - briliantové šperky - šperky s pravými kameny - rytí do zlata, stříbra i oceli - drobné opravy hodinek - výměna baterií a řemínků

Sdružování lidí a nemocí Marfanův Syndrom. Opravy starožitných i současných hodin v naší chráněné dílně.

Výroba a velkoobchod: -stolní a nástěnné hodiny -barometry. Distribuce: -hodinky, budíky, hodiny -náhradní díly, nářadí, přístroje a oleje pro hodináře. Provádí: -dekorace porcelánových a skleněných předmětů -reklamní zakázky.

Výroba a instalace samostatně stojících slunečních hodin pro náměstí, relaxační zóny, zahrady a parky. Výroba a prodej výukových slunečních hodin pro školní potřeby. Dokončovací stavební práce. Poradenská činnost v reklamě. Reklamní kampaně. Pronájem a realizace reklamních ploch.

Prodej, maloobchod: -zlato -stříbro -hodinky

-Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel -Velkoobchod a maloobchod -Zprostředkování obchodu a služeb

Maloobchod: - zlaté a stříbrné zboží - snubní a zásnubní prsteny - klenoty - hodinky, budíky, hodiny. Služby: - oprava hodin, hodinek - výměna baterií na počkání.

Maloobchod, internetový obchod e-shop: - hodinky - nástěnné hodiny - budíky - teploměry - šperky.

Opravy a prodej: - hodiny a hodinky i starožitné - klenoty - nástěnné hodiny - stolní hodiny - hodiny s budíkem - ručičkové náramkové hodiny - digitální náramkové hodiny - minutky barometry - kožené a kovové řemínky k hodinkám - stříbrné šperky - zlaté šperky - ocelové šperky - drahé kameny - snubní prsteny - oprava ...

-Velkoobchod a maloobchod -Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků -Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling -Zprostředkování obchodu a služeb -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Výroba a opravy čalounických výrobků