Knihy a učebnice jsou dostupné v kamenných i internetových knihkupectvích. Nakupovat lze romantické knihy, detektivky, dobrodružné nebo dětské knihy, romány, povídky, cestopisy nebo beletrie. Odborná literatura ve formě učebnic z nejrůznějších oborů.

Tiskárna - tisk vizitek a reklamních tiskovin - knihařské práce, číslování, výsek. Provozovna: - Žižkova ulice (areál ZŠ Zachar)

První podzemní antikvariát - prodej i přes e-shop Galerie - specializace na českou grafiku

Vydavatelská činnost, vydavatelství, e-shop: Výroba a distribuce odborných manažerských a duchovních audioknih, pořadání konferencí, vzdělávání, osobní rozvoj. Audioknihy: -odborné, manažerské, duchovní, odborná literatura. Osobní rozvoj, komunikace. Nový způsob vzdělávání zaměstnanců. Rozvoj osobnosti. Audioknihy pro osobní rozvoj.

Prodej, e-shop: - vše pro milovníky fantasy a sci-fi - hry - oblečení - šperky, amulety - sběratelské figurky - knížky - psací potřeby

Společnost AMPACO ČR s.r.o. Vám zajistí kvalitní služby v oblasti profesionální digitalizace a také katalogizace. Specializujeme se na digitalizační, skenovací a archivační služby a rovněž prodej a pronájem skenovacích zařízení. V našem širokém sortimentu produktů naleznete knižní kopírky, skenery, mikrofilmové skenery, objektové skenery a ...

Eshop Fajndarky.eu nabízí průvodce Prahou "Praha klenot v srdci Evropy" v mnoha světových jazycích a dále mapy Prahy, obrazy Prahy a další sortiment zboží s tématikou hlavního města.

U nás máte zajištěné i základní lékařské vyšetření a konzultace s lékařem v průběhu terapie. Služby: - prevence obezity - komplexní péče pro osoby s nadváhou - skupinová a individuální terapie nadváhy - nenásilné změny ve výživě - změření složení těla, určení procenta tuku, množství svalstva a kostní hmoty, objem tělesné vody a ...

Nakladatelství Mlýn, e-shop: - knihy zabývající se Biblí a křesťanstvím

Společnost zaměřující se na skladování především knižního sortimentu a logistiku. Možnost pronájmu skladovacích prostor. Přeprava zboží po celé České republice a na Slovensku.

Činnost: - spisovatelka, terapeutka a lektorka - kurzy životní energie, cesta soucitu, sebepoznání a další - prodej knihy, CD

Maloobchod, prodej: -křesťanská literatura -devocionálie -křestní roušky a svíce -hostie -mešní víno .

Výsek hmatníků do všech druhů polygrafických výrobků. Zpracováváme produkty s vazbou V1, V2, V4, V8, sady volných listů. Rychlé zpracování nabídek, rychlá výroba.

Společnost Tiskárna KATOS s.r.o. nabízí komplexní servis v oblasti tisku od grafické přípravy, až po finální knihařské zpracování. Provádíme digitální, offsetový i rotační tisk. Mezi naše další činnosti patří natáčení a zpracování videa. Najdete nás v Přerově na ulici Letecká. Tiskárna, služby: - DTP/CTP studio, grafické návrhy, zpracování ...

Činnost: - nakladatelství - internetové knihkupectví

E-shop: - ručně šité textilní panenky waldorfského typu - drobné textilní hračky - tašky - polštářky - látky - knihy a věci pro tvoření.

Knihařské práce: - vazba diplomových, bakalářských, dizertačních a podobných prací - vazba knih a časopisů (včetně vazby Sbírek zákonů) - vazby, pevné desky, šité, s tiskem - kroužkové vazby - pasparty - jídelní lístky - a další, dle přání zákazníka.

E-shop s knihami z nakladatelství TARTAROS.

Společnost Nakladatelství Olympia, s.r.o. patří mezi nejdéle fungující nakladatelství v České republice. Mezi naše tituly patří knihy se sportovní tématikou, literatura faktu, kvalitní dětská beletrie, detektivky i romány pro ženy. Vydáváme také výpravné obrazové publikace. Provozujeme internetový obchod, kde naleznete veškerou nabídku našich ...

Maloobchod, e-shop: -knihy -učebnice -technická literatura -hudební produkce -LP -kazety -CD.

Velkoobchod, maloobchod s kartografickým zbožím. Prodej: - turistické mapy - cyklomapy - automapy - autoatlasy - vodácké mapy - plány měst.