Knihy a učebnice jsou dostupné v kamenných i internetových knihkupectvích. Nakupovat lze romantické knihy, detektivky, dobrodružné nebo dětské knihy, romány, povídky, cestopisy nebo beletrie. Odborná literatura ve formě učebnic z nejrůznějších oborů.

Myslivost, s.r.o. – knihkupectví, myslivecké zboží
Knihkupectví, vydavatelství a e-shop se zaměřením na mysliveckou tématiku provozuje společnost Myslivost, s.r.o. Vydáváme časopis Myslivost a také u nás zakoupíte odbornou literaturu a publikace pro myslivce, myslivecké kalendáře, dalekohledy, nože a rovněž dárkové zboží s mysliveckou tématikou. Neváhejte navštívit i naši prodejnu.
Myslivost, s.r.o. – knihkupectví, myslivecké zboží
Knihkupectví. Maloobchod, prodej: - beletrie, poezie - dětská literatura - historie, filosofie - religionistika, psychologie, pedagogika - výchova - křesťanská literatura - klášterní produkty.

Služby: - přípravné kurzy na vysoké školy - testy studijních předpokladů.

Služby: - nakladatelství - grafické návrhy tiskovin - sazba a zlom - předtisková příprava - fotografování a fotoretuše - tisk E-shop: - knihy

Vydavatelství: - ručně malovaných map - knihy leteckých fotografií z edice Česko z nebe. Výroba, prodej: - malované mapy - malované mapy na klíč - interaktivní mapy - orientační plány - fotomapy - originální propagační materiály - knihy leteckých fotografií. Letecké fotografování.

Polygrafické práce: - knihařské zpracování - tisk

Knihkupectví, e-shop: - křesťanská literatura.

Tiskárna UNIPRESS spol. s r.o. z Turnova je největší a nejmodernější tiskařskou výrobou v Libereckém kraji a okolí. Provádíme kvalitní ofsetový i digitální tisk, včetně knihařského zpracování. Klient má možnost si vybrat z široké nabídky konečných úprav jako je metalický tisk Color-Logic nebo ražba kovovými fóliemi, které dodají výrobkům poutavý ...

E-shop: - starší knihy - antikvariát

Prodej, e-shop: - antikvariát - levné knihy

Knihkupectví, prodej, e-shop: - knihy

Výroba a prodej obrázkových map pro turisty - mapa Navigator - tištěné mapy.

Vydavatelství ORBIS TACTUS - učebnice a učební pomůcky pro děti se zrakovým postižením.

OSEL internetový časopis pro popularizaci vědy.

Výroba: - polygrafie - nástěnné mapy zalaminované, pevné lamino - rámované mapy (hliníkové rámy) - historické mapy (dřevěné rámy) - dětské, astronomické mapy. Vydavatelství, nakladatelství. Reklamní činnost.

Tiskárna Grafico je již několik let mezi nejvýznamnějšími polygrafickými společnostmi v Česku. Naše zaměření je tisk: - velkých zakázek, - periodik, - katalogů, - knih, - letáků, - plakátů a vizitek. Máme kompletní technologii pro výrobu obalů. Veškeré knihařské práce: - falcování do formátu B1 - perforování - výseky ...

Knihařské práce, zakázková výroba: - pořadače, šanony - vzorníky, desky na dokumenty - luxusní kartonáž.

Nakladatelství technické literatury. Knihkupectví - prodej knih.

Knížní velkobchod, e-shop - knihy. Pobočka - adresa: Jubilejní 4, 370 10 České Budějovice - Nemanice.

Činnost: - nakladatelství a knihkupectví Avatar

Nakladatesltví Český cestovatel. E-shop - knihy o cestování - publikace hrady a zámky.