Knihy a učebnice jsou dostupné v kamenných i internetových knihkupectvích. Nakupovat lze romantické knihy, detektivky, dobrodružné nebo dětské knihy, romány, povídky, cestopisy nebo beletrie. Odborná literatura ve formě učebnic z nejrůznějších oborů.

Myslivost, s.r.o. – knihkupectví, myslivecké zboží
Knihkupectví, vydavatelství a e-shop se zaměřením na mysliveckou tématiku provozuje společnost Myslivost, s.r.o. Vydáváme časopis Myslivost a také u nás zakoupíte odbornou literaturu a publikace pro myslivce, myslivecké kalendáře, dalekohledy, nože a rovněž dárkové zboží s mysliveckou tématikou. Neváhejte navštívit i naši prodejnu.
Myslivost, s.r.o. – knihkupectví, myslivecké zboží
Knihařské práce: - vazba diplomových, bakalářských, dizertačních a podobných prací - vazba knih a časopisů (včetně vazby Sbírek zákonů) - vazby, pevné desky, šité, s tiskem - kroužkové vazby - pasparty - jídelní lístky - a další, dle přání zákazníka.

Nakladateství Starý most - nakladateství, vydavatelství, e-shop - knihy, pubklikace, kalendáře.

Prodej: - beletrie, poezie - dětská literatura - historie, filosofie - religionistika, psychologie, pedagogika - výchova - křesťanská literatura - klášterní produkty. Tato prodejna je odběrným místem pro objednávky z internetového obchodu www.ikarmel.cz.

Firma REUS s.r.o. sídlící v Plzni je dodavatelem zasilatelských a vázacích služeb. Nabízíme dokonalý finishing, přesnou adresaci a včasnou distribuci zásilek. Zpracováváme katalogy, noviny, reklamní tiskoviny a telefonní seznamy. Služby: - knihařské práce - finishingové služby - vazby knih (drátošití, lepení) - ofsetový tisk - ...

Knihkupectví, e-shop: - knihy s veterinární tématikou.

Maloobchod, velkoobchod, prodej, knihkupectví : -odborná technická literatura, knihy, PC hry, multimédia, encyklopedie a odborné slovníky na CD ROM a DVD, software, deskové stolní a společenské hry.

E-shop, internetové knihkupectví - knihy zaměřené na historii a military - časopisy.

Ateliér knihy a papíru Arts & Crafts Nabízíme tyto knihařské a umělecko-řemeslné služby: vazba diplomových prací, časopisů, dokumentů, výroba kronik, knih hostů, pamětních a kondolenčních vazeb, restaurování a opravy knih i kožených částí historického nábytku, originální jídelníčky, obaly, pouzdra, etuje, šperkovnice, horká ražba, slepotisk, ...

Tvorba, prodej: -knihy o Šumavě

Provoz internetového obchodu s nabídkou originálních militarií a předmětů, reprodukcí, suvenýrů a tématických knih spjatých s osvobozením západních a jihozápadních Čech americkou armádou v roce 1945.

-Velkoobchod -Zprostředkování obchodu a služeb -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím -Inženýrská činnost v investiční výstavbě -Činnost technických poradců v oblasti ochrany vod a životního prostředí -Reklamní činnost a marketing

Výrobní družstvo STYL PLZEŇ nabízí: - kabelovou a drátovou konfekci, výrobu kabelových svazků - výrobu plochého těsnění - kartonážní výrobu - knihařskou výrobu (vazba sbírek zákonů, diplomových prací, knih, novin a dalších dokumentů) - výrobu kancelářských potřeb a PVC obalů - šití dámské, pánské a sportovní konfekce, ...

GPS & MAPOVÉ CENTRUM Prodej: -mapy -cestopisy -atlasy.

Nakladatelství: -největší nakladatelství učebnic v ČR -interaktivní učebnice -učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia -učebnice pro výuku cizích jazyků -slovníky ((školní, studijní a odborné) -výukové materiály k maturitě -nejmodernější trendy ve výuce -encyklopedická řada pro děti CO-JAK-PROČ -rybářská ...

Didaktické pomůcky a vybavení pro rozvoj psychických a fyzických schopností a dovedností dětí předškolního a mladšího školního věku. Vybavení pro školská zařízení, MŠ a ŠD. Výhradní zastoupení firem Beleduc a Weplay pro ČR a SR.

Antikvariát, ekoduchovní knihovna, zásilková služba, internetový obchod, distribuce hudby. Esoterická literatura, hudba, tarotové karty, bachovy esence, aura-soma, esoterické zboží.

Maloobchod -dekorace -hobby tvorba -bytové doplňky -hobby knihy.

Prodej technické literatury: -technické normy -vyhlášky -zákony.