V široké nabídce drátů a drátěných produktů najdete vše, co potřebujete - ocelové pozinkované, poměděné nebo tažené dráty, svařovaná pletiva, pozinkovaná pletiva, branky a brány. Nakupte drátěný program do Vaši koupelny či kanceláře.

Drátěný program pro tiskoviny. Nástěnné a podlahové drátěné stojany pro prezentaci katalogů, letáků. Zásobníky na inzerci, prodejní síťové a košové stojany.

Zakázková výroba: - pletené pletivo jakýchkoliv rozměrů.

Výroba: -stojany, drátěné police, vozíky, palety

Výroba: -pružiny, péra: -tlačné, tažné, tvarové, speciální, zkrutné -pro dojící automaty, krmítka -pro zemědělské stroje -z patentovaného ocelového drátu -automatová výroba -zakázková výroba.

Vyrábíme technologie pro drůbežárny a klecová či odchovná zařízení. Nabízíme drátěný program, klece a voliéry, sítě či lisování.

Výroba, prodej: - skladové, prodejní, bezšroubové regály - drátěný program - chladící vitriny - vybavení obchodů a skladů.

Činnost: - obchodní - kovovýroba - zámečnictví. Výroba: - pletivo oka 50 x 50 mm - rámové pletivo.

Autoopravna. Výroba a prodej: - pletiva - sloupky - poplastované pletivo - vzpěry - doplňky.

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej: - pletivo - doplňky ke stavbě plotů - ploty, oplocení na klíč.

Středisko výroby tvárnic a stropů Třinec. Výroba, dodávka, prodej: - ocelová prostorová výstuž pro stropní železobetonové konstrukce - ocelový drát tažený za studena - hladký - betonářská ocel žebírková válcovaná za studena - betonářská ocel - tyče válcované za studena - válcovaný ocelový drát za studena - tažený ocelový drát - ...

Výroba, prodej, montáž: - průmyslová síta - vibrační třídiče - průmyslové filtry - síta štěrbinová, perforovaná, drátěná, harfová, prstová, polyuretanová, gumová síta - architektonické ocelové prvky - sítě s lanky (Sagittarius, Saturn) - stropní podhledy - lankové systémy - plotové systémy - svařované sítě.

Velkoobchod: - domácí potřeby - žehlící prkna - plastové výrobky do domácnosti - drátěný program.

Výroba, zprostředkování, prodej. Výroba: -drátěný program. Úpravy: -povrchové-nanášení práškových plastů ve fluidní vaně (polyamid, polyethylen) -stříkání práškových barev Epoxypolyester.

Výroba, kovovýroba: -manipulační technika: -stavební a zahradní kolečka -rudle -součásti školního nábytku -kolečka stavební -drátěný program - sušáky, regály -stoly a židle -stavební kozy. Práce: -prášková lakovna -svařování.

Výroba, prodej: - svařované sítě, tažený ocelový, železný, pozinkovaný i nerez drát, pletivo - lesklý drát, tažené dráty - svařované sítě pro (přepravní kontejnery, palety, regály, dělící stěny, ploty, grily, interiéry budov, dekorace) - sítě jsou vhodné pro pozinkování a barevné nátěry.

Velkoobchod,maloobchod,prodej: -drátěný program.

Prodej - pilové kotouče - frézy - ruční elektrické nářadí Prodej - zámky

Kovoobráběčství a zámečnické práce. Zakázková výroba průmyslových nožů do mlýnů, drtičů,aglomerátorů, sekaček na trávu, stříhací a lisovací nástroje. Kovoobrábění, výroba součástí, kalených broušených čepů, přípravků, vrtacích pouzder a hřídelí.. Zámečnická výroba, sváření dílů, montáž, zakázková výroba vybavení pro výrobu (lavičky, informační ...

Výroba, zakázková kovovýroba, export, vývoz, prodej: -kovové podnože -stolové nohy -drátěný program -nábytkové kování.

-Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Zprostředkování obchodu a služeb -Pronájem a půjčování věcí movitých -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin -Umělecko-řemeslné zpracování kovů -Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a ...

-Výroba brusiv a ostatních minerálních nekovových výrobků -Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Výroba strojů a zařízení -Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Zprostředkování obchodu a ...

-Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Velkoobchod a maloobchod Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady

-Velkoobchod -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím -Zprostředkování obchodu a služeb Zámečnictví, nástrojářství

-Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Velkoobchod a maloobchod