Pamětní, historické a výroční mince a medaile mohou sloužit jako sběratelské předměty nebo i jako dekorace. Sbírka může zahrnovat i pamětní listy, kapsle na mince, rámečky či alba. V případě zájmu je možné využít prodej sběratelských mincí a medailí.

Prodej, výroba: -sportovní poháry, luxusní poháry, americké poháry, trofeje -razítka, reklamní předměty, medaile, kokardy, stuhy -emblémy, figurky, plakety, štítky, diplomy. Služby: -gravírování poháru -firemní štíty a cedule -výroba razítek TRODAT i na počkání. Prodej: -kalendáře, diáře novoročeky -potisk a ražba.

Výroba, prodej, e-shop, maloobchod: -sportovní trofeje -poháry -sošky a figurky -medaile -diplomy -emblémy (loga, hologarfické emblémy podle přání zákazníka) -rytectví a štítky: gravírované, ryté, plast, termotisk a tisk, 3D laser pro krystalické sklo -kokardy, vlajky a vlaječky, odznaky, šerpy, věnce -stuhy, nášivky, logotypy -sklo a ...

Výroba, prodej, maloobchod: - díly pro modeláře - sportovní poháry a trofeje.

Umělecké medailérsví. Vyrábíme přesné repliky vzácných antických a středověkých mincí, stylově přesné, ručně ražené repliky historických mincí z obecných kovů (hliník, mosaz, měď, cín) i ze zlata a stříbra.

Internetový obchod, e-shop, eshop: - upomínkové a dárkové předměty se sportovní i jinou tématikou - sportovní poháry a trofeje - medaile - diplomy.

Prodej, e-shop: -ložiska ZKL, SKF -gufera DICHTOMATIK -kroužky -manžety RUBENA, DICHTOMATIK -segerovy pojistky (segerovky) -třmenové pojistky -stahováky -klínové řemeny RUBENA, GOODYEAR -řetězy ČZ, RENOLD -řetězová kola -lepidla, tmely LOCTITE -elektromotory SIEMENS -náhradní díly -převodovky TOS ZNOJMO -elektromotory Výroba, ...

Zednické práce: - sádrokartonové příčky, sádrokartony. Úklidové služby: - čištění koberců - mytí oken. Numismatické služby.

Výroba - drobné kovové reklamní předměty -medaile -přívěsky na klíče -opaskové spony.

Bazar, prodej, výkup: -numismatika, mince, medaile, vyznamenání, bankovky, zbraně, militara, řády.

Prodej, výkup: -poštovní známky, cennosti, mince -filatelistický materiál.

-Velkoobchod a maloobchod -Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů