Pamětní, historické a výroční mince a medaile mohou sloužit jako sběratelské předměty nebo i jako dekorace. Sbírka může zahrnovat i pamětní listy, kapsle na mince, rámečky či alba. V případě zájmu je možné využít prodej sběratelských mincí a medailí.

Naše společnost Czech Crystal Lion se již od roku 1993 zabývá výrobou propagačních, reklamních a dárkových předmětů. Dále také vyrábíme sportovní trofeje – poháry, medaile a plakety. V neposlední řadě patří k našim specialitám maturitní skleničky, svatební dary a originální dárky ze skla. Naše výrobky jsou ze skla, ručně i strojně tvarovaného, ...

Služby - grafické práce - gravírování - výroba vlaječek, reklamních a upomínkových předmětů a polepů. E-shop - poháry, medaile - plakety, sošky - diplomy - další sportovní ceny.

Výroba: - odznaky - spony - medaile - kovové suvenýry

Numismatika, prodej mincí - mince, odznaky a vyznamenání.

Kovářství, výroba: - ražba mincí, předvádění ražby v dobových kostýmech - kované ploty, mříže, zábradlí - kované ozdoby.

Rytectví. Kovotlačitelství, kovovýroba. Výroba - reklamní stojany - zábrany - poháry, medaile - světelná reklama.

Prodej - sportovní poháry a ceny, medaile.

Prodej sportovních cen - medailí, plaket, věnců a diplomů.

Zlatnictví - medaile a mince - hodinky - šperky

Antikvariát FELIX JENEWEIN. Výkup: -cizojazyčné knihy -naučné, umělecké publikace -staré tisky -grafika a staré pohlednice. Zprostředkování prodeje: -starožitnosti -mince a bankovky.

Prodej - sportovní poháry a medaile

Svět mincí je E-obchod se zlatými a stříbrnými mincemi, nabízíme mince různých výrobců a vydavatelů z celého světa. Pro vás jsme připravili vynikající kolekci doplňků pro numismaty od firmy LINDNER.

Prodej: - sběratelské potřeby - numismatika - starožitností - PC sestavy.

Prodej: - sportovní poháry - medaile - trofeje - plakety.

Prodej: - poháry, ceny - sportovní oblečení - doplňková výživa.

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení -Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Fotografické služby -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Velkoobchod a maloobchod -Výroba neelektrických zařízení pro domácnost -Opravy a údržba potřeb pro ...