Lepenkové obaly kašírované, vlnité a hladké jsou nezbytné pro skladování zboží a jeho přepravu. Lepenka může být dvouvrstevná, třívrstvá, pětivrstvá nebo sedmivrstvá. Obaly je možné potisknout pomocí vícebarevného flexotisku nebo ofsetového tisku.

Deufol Česká republika s.r.o.
Společnost Deufol Česká republika s.r.o. se zabývá průmyslovým balením, logistikou a vývojem IT systémů pro co nejefektivnější fungování dodavatelského řetězce. Navrhujeme a vyrábíme obalová řešení pro nejnáročnější kritéria. Zajišťujeme všechny typy přeprav do celého světa. Disponujeme skladovými prostory s těžkou manipulační technikou.
Deufol Česká republika s.r.o.
Výroba, prodej: - plastové obalové materiály - fixační a potravinové fólie - PP sáčky.

Dodávka, prodej: - obalový materiál - potravinářský průmysl - víčka - papírové kelímky - hliníkové dózy k balení paštik, pomazánek, krémů - hliníkové fólie pro farmaceutický a potravinářský průmysl - TOPPER - Y - převlečené transparentní plastové víčko uzavřené AL víčkem tepelným přivařením - stroje a zařízení pro potravinářský ...

Společnost KARTON4U z Kroměříže s mnohaletými zkušenostmi se zabývá výrobou a prodejem krabic a obalů. V bohatém sortimentu je možné nalézt krabice na míru nebo na pizzu a víno. Společnost dokáže dodávat i krabice průmyslové, kartónové, na euro palety a to s dodávkou i pro e-shopy.

Wood-agro s.r.o. Výroba, prodej: - stavební řezivo - palety, přepravní bedny - palubky - palivové dřevo. Další činnost: - práce v lese (těžba, příbližování dřeva) - nákup, prodej kulatiny - výkup lesů.

Velkoobchod, prodej: - obalový materiál - sáčky, tašky, přířezy, fólie - nádobí na jedno použití (kelímky atd.) - balící papír - paletizační fólie - dárkový, party a svatební sortiment - hygiena - a mnoho dalšího

Společnost se zabývá výrobou a distribucí antikorozních obalových materiálů fungujících na základě vypařovacích inhibitorů koroze. Dodáváme zejména antikorozní papíry, fólie, pytle, stretch-fólii a bublinkovou fólii. Jsme součástí globálního řetězce Excor(r)-Zerust(r) a spolupracujeme s pobočkami po celém světě. Našim zákazníkům kromě kvalitních ...

Maloobchod, prodej, Eshop: - výdejníky vody - dodávka pitné vody - velkoobjemové 5-ti galonové barely - náhradní díly, příslušenství k výdejníkům - kelímky, podavače kelímků, nosiče na barely, ruční pumpy - instantní nápoje, zrnková káva, sirupy - keramické nože, kráječe, škrabky Keen. Dovoz, import: - plastové obaly, uzávěry - PET ...

Pobočka. Maloobchod, velkoobchod, prodej: - pramenitá voda v barelech (Horský pramen, Dobrá voda, Ondrášovka) - výdejníky vody. Kompletní servis automatů, rozvoz vody.

Zakázková kovovýroba: - kovové palety Sériová výroba - kovové palety Povrchová úprava Řezání laserem

Maloobchod, prodej: -grafické papíry -kopírovací papíry -samopropisovací papíry -kancelářské papíry -balicí papír -obálky, lepenky.

Velkoobchod s papírem: -kancelářský papír -balicí papír -kartony -hedvábný balicí papír -krabice -hladké a vlnité lepenky -grafické tiskové papíry -speciální papíry.

Společnost EUROPAPIER – BOHEMIA, spol. s r. o. je předním dodavatelem kancelářských produktů a obalového materiálů.

Provádíme: Výkup keg sudů, servis keg sudů a servis fitinků, prodej keg sudů a prodej fitinků.

Velkoobchod, prodej: - čajové krabičky - dárkové krabičky - regály a stojany na víno - krabičky a nosiče na víno - bedny na víno

Společnost Stapak se zabývá prodejem obalových materiálů, obalů a obalové techniky. Dodáme i atypické obaly na míru. Divize 1. Velkoobchod: - obaly, obalová technika: - fólie HDPE, LDPE - průtažné, bublinkové fólie - pěnové EPE, mirelon - kartonáž - lepící, vázací pásky - obalová technika. Divize 2. Profesionální ...

Výroba, prodej: - trezory (nábytkové, bezpečnostní, kancelářské, do zdi, hotelové) - sejfy - skříně (skříň) na zbraně. Zakázková kovovýroba: - atypické zámečnické výrobky.

Činnost: - zpracování termoplastů i termosetů - vstřikování, lisování a vyfukování plastů Výroba: - technické plastové výrobky - spotřební výrobky (kbelíky, lopatky, obaly na CD...)

Velkoobchod - obaly plastové - jednorázové nádobí - hygienické systémy pro prodej potravin - zásobníky, dávkovače - tekutá mýdla, šampony Maloobchod - drogerie - kosmetika - papírenské zboží - kancelářské potřeby - hračky

Obaly na míru od společnosti PROFISERVIS Vaníček s.r.o. Obalový materiál je spotřební a rychloobrátkové zboží a proto se snažíme, aby kvalita byla co nejlepší za co nejnižší cenu. Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkovi. Snažíme se o individuální přístup a proto vždy navrhneme pro zákazníka to nejefektivnější řešení. V našem ...

Zpracování plastů, distribuce fóliových materiálů.

Dodávka, prodej a distribuce obalových materiálů. Firma dodává krabice a obaly z vlnité lepenky, tvarově vysekávané obaly a skládačky. Výroba mřížek a fixací předmětů v obalech, ochrany rohů a hran pro přepravu zboží.

Zpracování dřeva a výroba dřevěných produktů a biomasy. Vyrábíme: - Pelety-zhutnělé biopalivo ze dřeva pro kotle a kamna - dřevěné obaly a klece na transport - kulatinu na pásové pile - štěpky, brikety a piliny.

Velkoobchod, maloobchod, prodej. - Sanitární zboží. - Vybavení koupelen. - Sprchy, příslušenství - Sprchové kouty - Vany rohové, vířivé, masážní - Koupelnový nábytek - Krbová kamna (krbové). Výroba: - PP obaly - PP fólie - PP sáčky.