Lepenkové obaly kašírované, vlnité a hladké jsou nezbytné pro skladování zboží a jeho přepravu. Lepenka může být dvouvrstevná, třívrstvá, pětivrstvá nebo sedmivrstvá. Obaly je možné potisknout pomocí vícebarevného flexotisku nebo ofsetového tisku.

Deufol Česká republika s.r.o.
Společnost Deufol Česká republika s.r.o. se zabývá průmyslovým balením, logistikou a vývojem IT systémů pro co nejefektivnější fungování dodavatelského řetězce. Navrhujeme a vyrábíme obalová řešení pro nejnáročnější kritéria. Zajišťujeme všechny typy přeprav do celého světa. Disponujeme skladovými prostory s těžkou manipulační technikou.
Deufol Česká republika s.r.o.
Velkoobchod, maloobchod, prodej. - Sanitární zboží. - Vybavení koupelen. - Sprchy, příslušenství - Sprchové kouty - Vany rohové, vířivé, masážní - Koupelnový nábytek - Krbová kamna (krbové). Výroba: - PP obaly - PP fólie - PP sáčky.

Výroba, prodej: - technické díly z EPS, EPP - obaly z EPS, EPP.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -fólie na nábytkáře -fólie protitahová, vyrovnávací protidýze, laminátu -fólie základovací pod barvu -fólie základovací pod barvu s jednou vrstvou laku, je vhodná i k obalování -slepé hrany -ABS a hrany, hranovací pásky, dýhové hrany -nátěrové hmoty MAB Dodávky do 24 hodin sběrnou službou nebo vlastní ...

Internetový obchod s prodejem znovuplnitelných kapsiček Domky pro děti. Doplňkový prodej svačinových dárkových setů, svačinových sáčků a kapes. Příslušenství ke kapsičkám - savičky, lžičky, nárůstky, náhradní uzávěry, kartáčky.

Výroba: -obalové materiály, obaly: -fólie-bublinkové, fixační průtažné, stretch, polyetylénové, smrštitelné, termoreflexní stavební folie -pásky-balící, vázací, technické -pěnový polyetylén -pěnové výplně Instapak -výplňové a fixační systémy -teflonové materiály -proplast -kartonáž. Dodávka-balící ...

TANAY OBALY s.r.o. se zaměřuje na výrobu plastových, foliových, papírových a kartonových obalů.

Výroba a prodej těsnících a samolepících produktů: (Atomotive, stavebnictví, elektrotechnika, vzduchotechnika) - samolepící produkty - těsnící produkty - nehořlavé materiály - výrobky z EPDM, PE, PU a další - UTP utěsňovací profily - pryžové těsnění - hliníkové, textilní, butylové a pokovené pásky - komprimované těsnění - široký ...

Výroba, prodej: -kartonáž, kartonové obaly (lepenka, obaly z vlnité lepenky, vlnitý papír). Služby: -dvoubarevný potisk -tvarový výsek.

Kartonáž, zpracování lepenky. Obaly: - přepravní - prodejní. Výroba: - obaly - zboží z papíru.

Dodavatel, velkoobchod, maloobchod: - obalová technika - fólie LLDPE, LDPE, PVC, POF, lepící pásky, vázací pásky, kartonové výrobky.

Výroba, dodávka: - kartonáž - krabice z lepenky - skládačky (možnost potisku), mřížky, vložky - obaly z vlnitých lepenek (tvarové výseky z mikrovlnných lepenek) - přepravní, transportní obaly - prodejní a spotřebitelské obaly - výroba z vlnité lepenky třívrstvé, pětivrstvé a sedmivrstvé - potisk výrobků a barevná úprava hotových ...

Výroba: -plechové skříně -speciální přepravní palety -lehké ocelové konstrukce -výrobky z ohýbaných trubek. Práškové lakování.

Výroba: -obaly z plastu, zpracování plastu: -kapátka, odměrky, oční vaničky, uzávěry, plastové lahvičky, lékovky. Technologie výroby: vstřikování, vyfukování, vstřikovyfukování i vstřikovyfukování s natahováním.

Velkoobchod, prodej: - obalový materiál, obaly -papírové sáčky 0, 5 až 5 kg - tašky, pytle z PE - sáčky HDPE - potravinářské přířezy, fólie - zakrývací fólie - lepící pásky - etikety - nápojové kelímky - nádobí na jedno použití.

Naše firma byla založena v roce 2016 a je zaměřena na gastro obaly a hygienu. Našim klientům nabízíme obalový materiál, jednorázové nádobí a potřeby pro hygienu a úklid.

Firma TOP PRINT Packaging s.r.o. působí na trhu již od roku 1999. Naší specializací je výroba atraktivních lepenkových obalů, zušlechtěných nejrůznějšími technologiemi, jako je reliéfní ražba, UV lak, metalické fólie, efektový lak, metalické barvy, okénka různých tvarů a provedení aj. Mezi naše klienty patří přední domácí i zahraniční výrobci z ...

Výroba, prodej, instalace, servis: - certifikované trezory, sejfy - archivační skříně - skříně na zbraně - trezorové dveře a - bezpečnostní a úschovné schránky.

Těžba dřeva. Odstraňování odpadů. Prodej: - dřevěné obaly - pilařské výrobky. Lesnictví.

Výroba: - obalové materiály, obaly: - hliníkové fólie - vlnitá lepenka, kartony - lepicí papíry, obalové papíry.

Poskytování služeb firmám převážně v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu Mytí kompletního sortimentu přepravních obalů v automobilovém průmyslu: -KLT -prolože -víka -palety, -transportní boxy Nabízíme práce na zakázku: -veškeré rukodělné práce -kompletační práce -dokončovací práce -balící práce -kovovýroba ...

Závod v Hostinném zajišťuje výrobu skládačkových obalů z hladké lepenky. Obaly potiskujeme až devítibarevným UV nebo konvenčním ofsetovým tiskem a zušlechťujeme řadou různých povrchových úprav.

Firma FERSTAR AGRO s.r.o. se zabývá dřevovýrobou, zpracováním železa a dodává nové europalety. Jak jsme již zmínili naše činnost se zaměřuje zejména na zpracování dřeva, železa a dodávky nových europalet. Sídlíme ve městě Chrudim na adrese Pobřežní 28. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.

Výroba plachet na zakázku - plachty, fólie - plachty krycí, do jezírek, geotextílie pod bazén - plachty PVC, plachty reklamní, plachty pro zemědělství.

On-line prodej obálek, kartonových krabic, lepicích pásek, stretch a bublinkových folií.