Pro logistické i přepravní potřeby slouží papírové obaly a krabice. Jednodílné a klopové stěhovací krabice, kartónové a lepenkové paletové boxy, tubusy, minikrabice, vysekávané krabice či poštovní obálky jsou určeny jak pro lehčí, tak pro těžší předměty.

Velkoobchod, prodej: -papírenské a hygienické produkty -balicí a obalové materiály.

On-line prodej obálek, kartonových krabic, lepicích pásek, stretch a bublinkových folií.

Internetový obchod, eshop, e-shop, prodej: - obalové materiály, tašky, sáčky, kelímky, vaničky - krabice, krabičky, kartony, tácky, podložky - dekorace, ubrousky, ubrusy, - balící a dárkové papíry - hygienické zboží, ručníky, utěrky, mýdla, HACAP.

-Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů

Výroba: -vlnité lepenky -kartonáže z vlnitých lepenek.

Velkoobchod s obalovým materiálem - nápojové kelímky - kelímky na kávu, kelímky na espresso, víčka na kelímky - podnosy pod kelímky, míchátka na kávu - plastové nádobí - obaly a boxy na jídlo - misky na saláty - papírové obaly - tašky, sáčky a přířezy - BIO obalové materiál.

Výroba: - kartonové obaly - krabice (klopové, s víkem) - proložky - zasouvací obaly - přířezy - vlnitá lepenka v rolích

Revize tlakových nádob, chladící zařízení, velkoobchod s obaly, inženýring. Provoz solárního studia.

Dodavatel - kompletní systémy pro zpracování, balení a distribuci tekutých a sypkých potravin. Prodej obaly, obal, obalový materiál. Nabídka zařízení, strojů a obalových prostředků: -zpracovatelská zařízení od odstředivek tepelných výměníků, homogenizátorů až po aseptická zařízení či automatizované řídící systémy ...

Velkoobchod, maloobchod: - kancelářské potřeby - obalové materiály - úklidové prostředky a pomůcky - školní a umělecké pomůcky a další.

Výroba, prodej: - papírové obaly, tašky, sáčky (100% ekologické). Potisk: - papírové tašky a sáčky - reklamní papírové tašky.

Prodej: - obalové materiály - obálky - krabice - lepící pásky - kotouče do pokladen - fólie - jednorázové nádobí.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - balící materiály. - samolepící etikety. - etiketovací kleště. - papírové tašky, poštovní obálky. - mikroténové sáčky, tašky. - kotoučky do pokladen. - fixační fólie. Služby: - tisk samolepicích etiket v kotoučích.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - balící materiály. - samolepící etikety. - etiketovací kleště. - papírové tašky, poštovní obálky. - mikroténové sáčky, tašky. - kotoučky do pokladen. - fixační fólie. Služby: - tisk samolepicích etiket v kotoučích.

Výroba, velkoobchod, prodej, distribuce: - papírové obalové materiály - hygienické potřeby - toaletní papír, papírové ubrousky, papírové utěrky, papírové kapesníčky, Maxi program - lnářské výrobky - zemědělská technika na sběr a zpracování lnu.

Velkoobchod, prodej - papírové poštovní obaly: - bublinkové obálky - poštovní tubusy - obálky s křížovým dnem - poštovní tašky s křížovým dnem - kartonové krabice - obalový materiál.

Prodej: - obalový materiál pro obchod a průmysl - sáčky, fólie, tašky, pytle - kelímky, tácky, boxy - lepící a pokladní pásky - etikety na zboží - papírové krabice - papírové ručníky - papírové tašky - balící papír, obaly. Sídlo firmy: - Družební 78/191, Ostrava - Krásné Pole.

Prodej, maloobchod, velkoobchod: - papírové obaly pytle, sáčky, tašky.

Výroba, prodej, velkoobchod: - průmyslový a dárkový materiál.

Výroba, potisk: - tašky papírové, textilní, laminátové, igelitové.

Prodej, dodávka: - papírový obalový materiál - tašky, pytle, sáčky, karton - speciální obaly - papírové archy - pečící papír - kancelářský papír.

Dodáváme balící materiál, krabice, karton, obálky, přepravní obaly, plnicí materiál, flo-pak a ochranné růžky. Nabízíme lepicí, vázací a ocelové pásky, PET, PP, bublinkovou a stretch folii, pytle, sáčky, ochranné deky, popruhy, odvíječe a páskovače.

Prodej, e-shop: - brusivo - obalová technika - kartony a obaly - spojovací materiál - ložiska - oleje a maziva.

Výkup: -druhotné obalové suroviny. Zakázková výroba: -prokladové prvky z lepenky a polyetylenu Velkoobchod: -průtažné fixační fólie -samolepící pásky -vázací pásky PES -stroje a zařízení pro balení -kartonové obaly. -materiály pro přepravní balení vč. zámořského