Pro logistické i přepravní potřeby slouží papírové obaly a krabice. Jednodílné a klopové stěhovací krabice, kartónové a lepenkové paletové boxy, tubusy, minikrabice, vysekávané krabice či poštovní obálky jsou určeny jak pro lehčí, tak pro těžší předměty.

Uchovejte své zboží stylově s Akart CZ
Firma Akart se specializuje na výrobu kartonových krabic a obalů. Z vlnité i hladké lepenky vyrábíme několik druhů krabic - klopové, přepravní a další. Naše krabice mají nosnost více než jednu tunu! Vyrábíme ale také krabice a obaly, které lahodí oku - díky několika technikám tisku můžeme na krabici natisknout jakýkoliv motiv.
Uchovejte své zboží stylově s Akart CZ
Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - balící materiály. - samolepící etikety. - etiketovací kleště. - papírové tašky, poštovní obálky. - mikroténové sáčky, tašky. - kotoučky do pokladen. - fixační fólie. Služby: - tisk samolepicích etiket v kotoučích.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - balící materiály. - samolepící etikety. - etiketovací kleště. - papírové tašky, poštovní obálky. - mikroténové sáčky, tašky. - kotoučky do pokladen. - fixační fólie. Služby: - tisk samolepicích etiket v kotoučích.

Výroba, velkoobchod, prodej, distribuce: - papírové obalové materiály - hygienické potřeby - toaletní papír, papírové ubrousky, papírové utěrky, papírové kapesníčky, Maxi program - lnářské výrobky - zemědělská technika na sběr a zpracování lnu.

Velkoobchod, prodej - papírové poštovní obaly: - bublinkové obálky - poštovní tubusy - obálky s křížovým dnem - poštovní tašky s křížovým dnem - kartonové krabice - obalový materiál.

Prodej: - obalový materiál pro obchod a průmysl - sáčky, fólie, tašky, pytle - kelímky, tácky, boxy - lepící a pokladní pásky - etikety na zboží - papírové krabice - papírové ručníky - papírové tašky - balící papír, obaly. Sídlo firmy: - Družební 78/191, Ostrava - Krásné Pole.

Prodej, maloobchod, velkoobchod: - papírové obaly pytle, sáčky, tašky.

Výroba, prodej, velkoobchod: - průmyslový a dárkový materiál.

Výroba, potisk: - tašky papírové, textilní, laminátové, igelitové.

Prodej, dodávka: - papírový obalový materiál - tašky, pytle, sáčky, karton - speciální obaly - papírové archy - pečící papír - kancelářský papír.

Dodáváme balící materiál, krabice, karton, obálky, přepravní obaly, plnicí materiál, flo-pak a ochranné růžky. Nabízíme lepicí, vázací a ocelové pásky, PET, PP, bublinkovou a stretch folii, pytle, sáčky, ochranné deky, popruhy, odvíječe a páskovače.

Prodej, e-shop: - brusivo - obalová technika - kartony a obaly - spojovací materiál - ložiska - oleje a maziva.

Výroba, prodej: -obalů -krabic -reklamních poutačů -prodejních stojanů z hladkých i vlnitých lepenek Služby: -návrhy konstrukce obalů -povrchová úprava.

Výkup: -druhotné obalové suroviny. Zakázková výroba: -prokladové prvky z lepenky a polyetylenu Velkoobchod: -průtažné fixační fólie -samolepící pásky -vázací pásky PES -stroje a zařízení pro balení -kartonové obaly. -materiály pro přepravní balení vč. zámořského

Dodání, prodej: - obalové materiály - plastové komponenty - fólie, sáčky, plastové obaly - kartonové obaly - lepicí pásky - polyetylenové pěny.

Výrobní družstvo Krabičky se specializuje na výrobu krabiček a zajišťuje jejich malosériovou výrobu. Dále se zajišťujeme doplňkovou výrobu obalů i s potiskem a celkovou kompletací. U nás si můžete objednat krabičky všech tvarů a rozměrů.

Služby: -zprostředkování výkupu a prodeje nepohyblivých a nadbytečných (nadměrných, nadnormativních) zásob v oblasti kartonážních materiálů -zaměření na poskytování služeb (řešení nepohyblivých zásob) pro firmy - Vlastní výroba: -proložky, proklady do kartonů, krabic - výroba kartonů -výrobní materiál především lepenka, kartonáž z ...

E-shop, internetový obchod: - obalové materiály - sáčky, tašky, pytle - balící papír, dárkové tašky a stuhy - plastové nádobí a kelímky - drogerie, úklidové prostředky - svíčky - elektro, osvětlení - zahradní potřeby - autopříslušenství a další.

Výroba, prodej: - kartonové krabice, proložky - dřevěné palety - bublinkové fólie, stretch fólie.

Kvalitní obalové pytle, sáčky a fólie nebo lepící pásky a samolepící etikety seženete ve firmě SEMOPLAST s.r.o. v Šumperku. Na jejich výrobu a prodej se zde zaměřují již od roku 2004. Firma SEMOPLAST s.r.o. vám zajistí bezpečné balení vašich výrobků. Výroba, prodej, velkoobchod, maloobchod: - fólie (bublinkové, potravinové, pěnové, stretch, ...

Velkoobchod: - obalový materiál - plastové obaly - papírové obaly - průmyslové fólie.

Výroba: - obaly z lepenky - skládačkové obaly - obaly z lepenky - krabice.

E-shop: - obaly - bublinkové, plastové, poštovní, kartonové a nalepovací obálky, poštovní tašky, lepicí pásky, sáčky, pytle, fólie, papír a etikety - kancelářské potřeby - hygienické potřeby.

Výroba, prodej: -papírové lepicí pásky -pásky zpevněné vlákny -pásky zpevněné UNIKRAFT -potištěné lepící pásky -navlhčovací přístroje pro pásku -dýhovací lepící pásky -tavná vlákna -speciální samolepící pásky ESTAPE -přístroje na oddělávání samolepících etiket.

Velkoobchod: - obaly, obalová technika: - fólie plastové, PE, PP, PVC - kartonáž - balící stroje, zařízení - vyfukovací linky - licí technologie - převíječky, řezačky. Stříkací, lakovací systémy: - zastoupení firmy WALTHER PILOT - stříkací pistole - tlakové nádoby - odsávací systémy, lakovny, příslušenství. Dávkovací ...