Pro logistické i přepravní potřeby slouží papírové obaly a krabice. Jednodílné a klopové stěhovací krabice, kartónové a lepenkové paletové boxy, tubusy, minikrabice, vysekávané krabice či poštovní obálky jsou určeny jak pro lehčí, tak pro těžší předměty.

Uchovejte své zboží stylově s Akart CZ
Firma Akart se specializuje na výrobu kartonových krabic a obalů. Z vlnité i hladké lepenky vyrábíme několik druhů krabic - klopové, přepravní a další. Naše krabice mají nosnost více než jednu tunu! Vyrábíme ale také krabice a obaly, které lahodí oku - díky několika technikám tisku můžeme na krabici natisknout jakýkoliv motiv.
Uchovejte své zboží stylově s Akart CZ
Pack Shop Opava Obaly a krabice
Společnost PACK SHOP je součásti společnosti Model Obaly a. s. a zabývá se prodejem obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky, mezi které patří nejen dárkové obaly, fólie, klopové krabice nebo balící materiál. Veškeré zboží které společnost nabízí je neustále na skladu, tím vzniká možnost okamžitého odběru a to i malého množství. V případě, ...
Pack Shop Opava Obaly a krabice
Model Obaly a.s. Papírové obaly na cokoli
Naše společnost Model Obaly a.s. v Opavě vyrábí moderní, praktické a účelné obaly z vlnité lepenky. Všechny výrobky nakoupíte v naších kamenných prodejnách Pack Shop v Opavě a Praze nebo na našem e-shopu. Nabízíme vše od krabic na víno, balícího materiálu, až po dárkové a zásilkové krabice. Jsme společnost s odbornými znalostmi potřebnými pro ...
Model Obaly a.s. Papírové obaly na cokoli
SACK CZ s.r.o. prvotřídní papírové pytle
Společnost SACK CZ s.r.o. se zaměřuje především na papírové pytle, které dodává v perfektní kvalitě. V této oblasti máme roky zkušeností a praxe. Dodáváme pytle jak v malých, tak také velkých sériích s celou řadou doplňkových služeb. V nabídce naleznete polypropylénové, rašlové pytle a vaky vhodné na zeleninu a brambory. Velice oblíbeným výrobkem ...
SACK CZ s.r.o. prvotřídní papírové pytle
Segezha Packaging s.r.o.
Společnost Segezha Packaging s.r.o. je jeden z největších světových výrobců papírových pytlů. V sortimentu naleznete sáčky, papírové pytle pro stavební, chemický průmysl a zemědělství, obalové prostředky a materiál. Pytle, obalový materiál a prostředky: - vrstvený papír - z papíru - vodovzdorné a párovzdorné - potištěné dle přání ...
Segezha Packaging s.r.o.
Prodej, velkoobchod: - alu misky, tácy - kelímky - potravinářské obaly - folie - pytle, sáčky, tašky - technické obaly - balící technika.

Distributor papíru pro polygrafii, kancelářských papírů a obalových materiálů

Glabasnia Marek Velkoobchod, prodej, distribuce: - obaly - obalový materiál - tašky - sáčky.

Společnost se zabývá obalovým materiálem Specializuje se na stretch (fixační) fólie, lepící pásky, výrobky z lepenky a bublinkové fólie

Velkoobchod s papírem: -kancelářský papír -balicí papír -kartony -hedvábný balicí papír -krabice -hladké a vlnité lepenky -grafické tiskové papíry -speciální papíry.

Prodej: papíru, kancelářských potřeb, školních potřeb, drogerie, hygieny, obalového materiálu, hygienického materiálů, občerstvení, kalendáře, diáře, PF karty, reklamní předměty, dárkové předměty, tisk

Společnost VENKART - Karla Věntuse se zabývá výrobou a následným prodejem papírových či dárkových krabic a různých obalů na potraviny jako je cukroví, cukrovinky, dorty, koláče, zákusky, výslužky a pizza. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv tvar krabice dle katalogu FEFCO. Na Vaše přání zajistíme potisk krabice sítotiskem. Nabízíme obaly pro ...

Výroba, prodej: - papírové obaly, tašky, sáčky (100% ekologické). Potisk: - papírové tašky a sáčky - reklamní papírové tašky.

Prodej: - obalové materiály - obálky - krabice - lepící pásky - kotouče do pokladen - fólie - jednorázové nádobí.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - balící materiály. - samolepící etikety. - etiketovací kleště. - papírové tašky, poštovní obálky. - mikroténové sáčky, tašky. - kotoučky do pokladen. - fixační fólie. Služby: - tisk samolepicích etiket v kotoučích.

Výroba, velkoobchod, prodej, distribuce: - papírové obalové materiály - hygienické potřeby - toaletní papír, papírové ubrousky, papírové utěrky, papírové kapesníčky, Maxi program - lnářské výrobky - zemědělská technika na sběr a zpracování lnu.

Velkoobchod, prodej - papírové poštovní obaly: - bublinkové obálky - poštovní tubusy - obálky s křížovým dnem - poštovní tašky s křížovým dnem - kartonové krabice - obalový materiál.

Prodej: - obalový materiál pro obchod a průmysl - sáčky, fólie, tašky, pytle - kelímky, tácky, boxy - lepící a pokladní pásky - etikety na zboží - papírové krabice - papírové ručníky - papírové tašky - balící papír, obaly. Sídlo firmy: - Družební 78/191, Ostrava - Krásné Pole.

Prodej, maloobchod, velkoobchod: - papírové obaly pytle, sáčky, tašky.

Výroba, prodej, velkoobchod: - průmyslový a dárkový materiál.

Výroba, potisk: - tašky papírové, textilní, laminátové, igelitové.

Prodej, dodávka: - papírový obalový materiál - tašky, pytle, sáčky, karton - speciální obaly - papírové archy - pečící papír - kancelářský papír.

Výrobní družstvo Krabičky se specializuje na výrobu krabiček a zajišťuje jejich malosériovou výrobu. Dále se zajišťujeme doplňkovou výrobu obalů i s potiskem a celkovou kompletací. U nás si můžete objednat krabičky všech tvarů a rozměrů.

Výroba: - prospekty - plakáty - kalendáře - etikety - skládačky - knihtisk - sítotisk - vizitky - svatební oznámení - pozvánky. Výroba: - krabičky.

Výroba, velkoobchod, prodej: - fóliové štítky a klávesnice - kovové, plastové, gravírované štítky - visačky - přístrojové panely pro elektroniku - samolepící etikety a nálepky - kartónové a plastové krabice.