Pro logistické i přepravní potřeby slouží papírové obaly a krabice. Jednodílné a klopové stěhovací krabice, kartónové a lepenkové paletové boxy, tubusy, minikrabice, vysekávané krabice či poštovní obálky jsou určeny jak pro lehčí, tak pro těžší předměty.

Velkoobchod s obalovým a kancelářským zbožím. Obalový materiál. Hygienické zboží.

Výroba: - lepenka - vlnitá lepenka - obaly z vlnité lepenky - krabice a další výrobky z vlnité lepenky. Sídlo firmy: - Bruntál, náměstí Míru 6.

Velkoobchod: - obaly: - jednorázové nádobí - nápojové kelímky - obaly pro obchod - obaly pro výrobu - obaly pro domácnost - ubrousky - svíčky - hygienické systémy.

Prodej: - obaly - rozprašovače - dávkovače.

Prodej, distribuce, výroba: - luxusní nákupní tašky - spotřební obalový materiál - svačinové tašky - sáčky na odpad a pytle - obalové materiály. Sklad: - Polanecká 803/72, 721 00 Ostrava - Svinov - tel.:596964417, 596967897.

Import Itálie: - papírové dárkové krabice na víno - papírové dárkové krabičky - dárkové balicí papíry - vázací stuhy - stahovací stuhy - dárkové balení vína - hromadné dárkové balení.

Výroba, potisk, prodej: - polyetylénové tašky-LDPE - HDPE sáčky - průmyslové fólie, obaly - role HDPE tašky - trhací HDPE sáčky - fixační fólie, ruční - balící papír - papírové sáčky - celofán, stuhy - toaletní papír - papírové kapesníčky - ubrousky - vata, dětské pleny, dámské vložky. Velkoobchod: - obalový materiál.

Výroba, prodej: - papírové pytle - Big-Bag pytle.

Výroba: - papírové obaly - tašky, sáčky, pytle - papírové archy, role - speciální papír - krepový papír, gačovaný papír - úprava a řezání papíru - potisk.

Výroba: - obaly. Provozovna: - Šternberská 380, Břidličná.

Velkoobchod, prodej: - obalový materiál.

Velkoobchod, prodej: - obalový materiál, obaly: - igelitové tašky - mikroténové tašky, sáčky - papírové, uzavírací sáčky - potravinářské fólie - tlačenkové obaly - ozdobné stuhy - pytle a sáčky na odpad - jednorázové nádobí, kelímky, talíře, misky - papírenské zboží. Sídlo firmy: - Dolní Marklovice 243, ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - papír, papírové obaly - kancelářské potřeby - tiskopisy - kalendáře, diáře.

Služby: - paspartování a rámování obrazů - knihařské práce, knihařství - luxusní obalová technika, obaly - výroba - krabičky, šperkovnice, krabice na motýly - vazba knih - složky - pouzdra - jídelní lístky.

Výroba, prodej: - hliníkové fólie - obaly.

Prodej - výrobky z papíru, kartonu a lepenky - papírové dutinky

Prodej - papírové obaly Prodej - papír - školní a kancelářské potřeby

Prodej - výrobky chráněných dílen - originální ručně dekorované sklo Prodej - výrobky chráněných dílen - dárkové krabice z vlnité lepenky Prodej - výrobky chráněných dílen - ručně malované šperky Prodej - výrobky chráněných dílen - dárkové krabice z vlnité lepenky - dárkové balíčky pro muže, ženy i ...

Výroba, dodávka - dárkové tašky - krabičky - balící papír Dodávka - papír Výroba, dodávka - blahopřání z ručního papíru

Nákladní doprava - vnitrostátní - do 3,5t Velkoobchod - papírové ručníky včetně zásobníků - toaletní papír - papírové restaurační ubrousky Prodej - balící papíry - pergamenové náhrady Prodej - obalový materiál - sáčky i do košů - pytle i do popelnic - tašky - z mikrotenu a igelitu - PE ...

-Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů -Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů -Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků -Broušení technického a šperkového kamene -Výroba kovových konstrukcí a ...

-Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů -Velkoobchod a maloobchod -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Testování, měření, analýzy a kontroly -Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Výroba dalších ...

Velkoobchod, prodej, e-shop: - kancelářské a školní potřeby - balící a obalové materiály, fólie. Autodoprava do 3, 5 t. Úklidové služby, úklidové práce. Reklamní služby, reklamní předměty.

-Zprostředkování obchodu a služeb -Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů -Výroba plastových a pryžových výrobků -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Velkoobchod a maloobchod