Pro logistické i přepravní potřeby slouží papírové obaly a krabice. Jednodílné a klopové stěhovací krabice, kartónové a lepenkové paletové boxy, tubusy, minikrabice, vysekávané krabice či poštovní obálky jsou určeny jak pro lehčí, tak pro těžší předměty.

KARPJAK
Společnost KARPJAK se sídlem v Ostravě se specializuje na knihařské, kožedělné a brašnářské práce. Snaží se vyhovět požadavkům klientů ze strojírenské výroby, ale také zakázkové výrobě pro jednotlivce. Specializuje se na výrobu ochranných měchů, šití plachet na míru, stříšek na altán a přístřešků i vazbu knih a diplomových prací. Dále poskytuje ...
Výroba, velkoobchod, prodej: - fóliové štítky a klávesnice - kovové, plastové, gravírované štítky - visačky - přístrojové panely pro elektroniku - samolepící etikety a nálepky - kartónové a plastové krabice.

Prodej, velkoobchod: - alu misky, tácy - kelímky - potravinářské obaly - folie - pytle, sáčky, tašky - technické obaly - balící technika.

Distributor papíru pro polygrafii, kancelářských papírů a obalových materiálů

Velkoobchod s papírem: -kancelářský papír -balicí papír -kartony -hedvábný balicí papír -krabice -hladké a vlnité lepenky -grafické tiskové papíry -speciální papíry.

Výroba, prodej: - papírové obaly, tašky, sáčky (100% ekologické). Potisk: - papírové tašky a sáčky - reklamní papírové tašky.

Výroba, velkoobchod, prodej, distribuce: - papírové obalové materiály - hygienické potřeby - toaletní papír, papírové ubrousky, papírové utěrky, papírové kapesníčky, Maxi program - lnářské výrobky - zemědělská technika na sběr a zpracování lnu.

Velkoobchod, prodej - papírové poštovní obaly: - bublinkové obálky - poštovní tubusy - obálky s křížovým dnem - poštovní tašky s křížovým dnem - kartonové krabice - obalový materiál.

Prodej: - obalový materiál pro obchod a průmysl - sáčky, fólie, tašky, pytle - kelímky, tácky, boxy - lepící a pokladní pásky - etikety na zboží - papírové krabice - papírové ručníky - papírové tašky - balící papír, obaly. Sídlo firmy: - Družební 78/191, Ostrava - Krásné Pole.

Výroba, prodej, velkoobchod: - průmyslový a dárkový materiál.

Prodej, dodávka: - papírový obalový materiál - tašky, pytle, sáčky, karton - speciální obaly - papírové archy - pečící papír - kancelářský papír.

Výrobní družstvo Krabičky se specializuje na výrobu krabiček a zajišťuje jejich malosériovou výrobu. Dále se zajišťujeme doplňkovou výrobu obalů i s potiskem a celkovou kompletací. U nás si můžete objednat krabičky všech tvarů a rozměrů.

Výroba dvouvrstvé lepenky a zboží z těchto materiálů Zpracování dřeva, výroba dřevěných výrobků Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě polygrafická ...

Kartonáž, zpracování lepenky. Obaly: - přepravní - prodejní. Výroba: - obaly - zboží z papíru.

Komplexní sanitační programy - profesionální hygiena. Balící a obalový materiál. Strojní mytí nádobí v kuchyňských provozech. Vonný program.

Výroba: -obalové materiály, obaly: -fólie-bublinkové, fixační průtažné, stretch, polyetylénové, smrštitelné, termoreflexní stavební folie -pásky-balící, vázací, technické -pěnový polyetylén -pěnové výplně Instapak -výplňové a fixační systémy -teflonové materiály -proplast -kartonáž. Dodávka-balící ...

Prodej obalových materiálů s víceúčelovým využitím. Velkoobchod, maloobchod, poradenství - stavební, průmyslová, bazénová chemie, chemické přípravky. Výroba šperků.

Velkoobchod – obalový materiál: - sáčky, tašky, fólie, přířezy, pytle - alobal, grilovací tácy - hygienické potřeby, papírové ručníky, toaletní papír - jednorázové plastové nádobí - lepící pásky.

Velkoobchod: - papír, papírenské zboží - toaletní papír - papírové kapesníky, ubrousky, ručníky - jednorázové plastové nádobí - pytle, sáčky, fólie - obalový materiál, obaly - čistící prostředky.

Velkoobchod, prodej: - biologicky rozložitelné obaly.

Velkoobchod s obalovým a kancelářským zbožím. Obalový materiál. Hygienické zboží.

Výroba: - papírové obaly - tašky, sáčky, pytle - papírové archy, role - speciální papír - krepový papír, gačovaný papír - úprava a řezání papíru - potisk.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - papír, papírové obaly - kancelářské potřeby - tiskopisy - kalendáře, diáře.

Prodej - papírové obaly Prodej - papír - školní a kancelářské potřeby

Prodej - výrobky chráněných dílen - originální ručně dekorované sklo Prodej - výrobky chráněných dílen - dárkové krabice z vlnité lepenky Prodej - výrobky chráněných dílen - ručně malované šperky Prodej - výrobky chráněných dílen - dárkové krabice z vlnité lepenky - dárkové balíčky pro muže, ženy i ...