Pro školní, úřední či jiné administrativní potřeby najdete na trhu sortimentu papírenských produktů. V nabídce najdete sešity, bloky, kancelářské potřeby, papíry, dopisní obálky, záznamní knihy, archivační potřeby či obalové a potravinářské potřeby.

Steroll, s.r.o. - výrobce recyklovatelných lepících pásek
Zajímáme se o životní prostředí a přišli jsme s novou řadou EKOPÁSEK. Jedná se o samolepící papírové pásky. Tyto pásky slouží k přelepování balíků, krabic nebo poštovních obálek. Pásky jsou relevantní náhradou klasických lepicích pásek s přidanou hodnotou snadné recyklovatelnosti spolu s papírovou krabicí.
Steroll, s.r.o. - výrobce recyklovatelných lepících pásek
Ateliér Manufactura, tvorba: - svatební oznámení - vánoční přání - japonské dřevořezy - ruční papír - lakování krabic - tisk zakázkových tapet.

Prodej materiálů a technologií pro výrobu reklamy a tisk - řezací plotry GCC - tepelné lisy STAHLS - reklamní samolepící fólie - automobilové wrapp fólie - sítotiskové barvy WIEDERHOLD - plastové desky - nažehlovací folie - pískovací - reflexní fólie - šablonové folie - montážové folie

Velkoobchodní a maloobchodní prodej, servis, E-shop, motoshop: - skútry, čtyřkolky, motocykly, minibike, pitbike, cross a moto přislušenství. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - barvy, laky, nátěry. Značky Malchem, Relius, Novatic. Dodavatel balicího papíru, papírových pytlů, papírových sáčků a tašek, vlnité lepenky, folie a papírových ...

Velkoobchod, maloobchod: - papírem, papírnictví - gastro, stolování - školni a kancelářské potřeby - obalový materiál.

Laserové vypalování - zakázková výroba - ofsetový a digitální tisk - tisk s ochrannými prvky - ceniny, mailing. Velkoobchod E-shop: - hospodářské tiskopisy. Maloobchod: - výtvarné potřeby - pořádání výtvarných kurzů - kancelářské a školní potřeby - kreativní sortiment.

Výroba, prodej: - vlhčených hygienických, čisticích a kosmetických ubrousků

Prodej, e-shop: - gastronomický sortiment - jednorázové nádobí, BIO nádobí - slámky, brčka, dekoraticní bodce - papírové ručníky - obalový materiál - pokladní kotoučky - naprony, ubrousky.

-Velkoobchod a maloobchod -Pronájem a půjčování věcí movitých -Zprostředkování obchodu a služeb -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru

Maloobchod, velkoobchod, prodej: -lepidla -potřeby pro malíře -stavební chemie a nářadí -těsnění -průmyslové lepící a těsnící pásky. Oficiální distributor hydroizolačního systému AKVATRON.

Velkoobchod, prodej, import, dovoz, maloobchod, internetový obchod, e-shop: - školní potřeby - kancelářské potřeby - papírenské zboží - keramická pera MICRO - fotoalba.

Výroba, zpracování: - papír, lepenka, kartóny - sešity, diáře, bloky - školní a kancelářské potřeby. Tiskárna: - ofsetový tisk - archový tisk - kotoučový tisk - sítotisk - všechny druhy knižních vazeb.

Společnost REAL servis, spol. s r.o. z Tábora se zabývá velkoobchodním prodejem papírenského zboží, kancelářských a školních potřeb, obalového materiálu a drogerie pro zákazníky z Jihočeského kraje. Velkoobchod, distribuce, prodej: - kancelářské potřeby - školní potřeby - papírenské zboží - obálky, desky - sešity, bloky - plnicí ...

-Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Velkoobchod a maloobchod -Zprostředkování obchodu a služeb -Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství

-Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků -Velkoobchod a maloobchod -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling -Služby v ...

Maloobchod, e-shop, kamenná prodejna: - papírnictví - kancelářské, školní potřeby - školní batohy, aktovky - hračky.

Internetový obchod, e-shop: - školní aktovky, batohy - školní potřeby - hračky - puzzle.

Papírenská výroba, výrobce, e-shop: - papírové karnevalové, masopustní masky - papírové škrabošky . papírové nasazovací hlavy - lampiony, girlany - konfety - papírové čepice, klobouky. Zakázkový výroba: - papírové praporky, lampiony, klobouky, masky a další.

Výroba, distribuce: - přání k narozeninám, svatbě, Valentýnu, Vánocům - 3D přání

Prodej a servis: - výpočetní a kancelářská technika - pokladny a pokladní sítě - kopírovací stroje - pokladny a systémy - kancelářský papír - skartovací stroje - restronik/Shoptronik - digitální váhy - čtečky čárových kódů - počítačky bankovek - tiskárny - kamerové systémy. Komplexní služby, kompletní sortiment.

Výroba, velkoobchodní prodej: - dárkový balící papír - přání do obálek - dárkové tašky - pohlednice, pohledy.

Papírnictví - prodej školních a kancelářských potřeb. Galanterie - prodej povlečení, ručníky, utěrky, termoprádlo, ponožky, dětské a kojenecké zboží. Celní služby - vyhotovení celních dokladů.

Internetový obchod, e-shop, kamenná prodejna: - tapety, fototapety - samolepky na zeď.

Prodej: - nábytek - kancelářský a školní nábytek - vybavení ordinací - postele, sedačky, židle...atd. Papírnictví: Mírové náměstí 1389 tel.: 465 525 191

-Velkoobchod a maloobchod -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Zprostředkování obchodu a služeb

Internetový obchod, e-shop: - netradiční kreslená svatební oznámení.