Pro školní, úřední či jiné administrativní potřeby najdete na trhu sortimentu papírenských produktů. V nabídce najdete sešity, bloky, kancelářské potřeby, papíry, dopisní obálky, záznamní knihy, archivační potřeby či obalové a potravinářské potřeby.

Mrakeš: Vše do školy na jednom místě
Přestaňte ztrácet čas zdlouhavým vybíráním školních potřeb. Velkoobchod Mrakeš nabízí veškeré školní vybavení na jednom místě a v té nejlepší kvalitě. U nás totiž neprodáváme zahraniční pomůcky, které nic nevydrží, ale spoléháme na osvědčené české dodavatele. Jsme tak schopni skvěle vybavit vašeho prvňáčka, ale i celou jeho školu.
Mrakeš: Vše do školy na jednom místě
G.T.MANDL, a.s.
Společnost G.T.MANDL, a.s. se specializuje na výrobu a zpracování papíru, kartonu a lepenky. Produkujeme krepovaný sulfátový papír vhodný pro obalové účely v té nejvyšší kvalitě. Krepované papíry vyrobené z jednostranně hlazeného sulfátového papíru dodáváme v přírodní hnědé nebo bílé barvě a krepované papíry z recyklovaných surovin distribuujeme ...
G.T.MANDL, a.s.
Velkoobchod, prodej: -papír -kancelářské a školní potřeby -obalový materiál. centrála v Lounech Poprokan s.r.o. Václava Majera 2669 440 01 Louny

Prodej, maloobchod -školní a kancelářské potřeby -papírnictví

Maloobchod, prodej, e-shop: -výtvarné potřeby -papírenské zboží -kostýmy

Internetový prodej, e-shop: -inkoustové náplně -tonerové náplně -optické válce -papír -cartridge

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -papír -tiskopisy -kancelářské potřeby.

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej, e-shop - papírová lepenka.

Prodej, maloobchod: -tabelační papír šíře 21-36 cm v kopiích 1+1 až 1+3 -xerografický papír i barevný, rozměry A4, A3 -spotřební kancelářský materiál -počítače, příslušenství, služby -ekonomický software pro fyzické i právnické osoby.

Prodej: - jednorázové papírové dětské prostírání do restaurací, hotelů a jiných gastronomických provozů

Velkoobchod, maloobchod: - vodoinstalační materiál

Výroba, distribuce: - doplňky stravy

Prodej: -kancelářské potřeby -výpočetní technika -xerografický papír.

Maloobchod: -papírnictví -kancelářské potřeby -desky -školní potřeby -aktovky -výtvarné potřeby -psací potřeby -obalový materiál. Služby: -výroba klíčů -laminování, tepelná a kroužková vazba -kopírování.

Recyklace druhotných surovin: -papír -textil. Výroba, e-shop, velkoobchod: -nosné pásy pro asfaltování -lepenka -surová hadrová, ROOFING FELT, Rohfilzpappe -surová střešní -prokládací. Výkup sběrového papíru. Skartace písemných dokumentů.

Výroba, dodávka: - obchodní vzorníky - tapety. Tapetování.

Průmyslová výroba: -obálky -hlavičkový papír. Potisk obálek. Tiskárna-výroba: -formuláře -grafika -papír do počítačů -samopropisovací papír -ofsetové práce do A2. Knihařské práce. DTP STUDIO.

Velkoobchodní prodej, internetový obchod, eshop, e-shop: - papírové a hygienické výrobky - toaletní mycí prostředky - péče o tělo - kosmetické a dentální výrobky - hotelová kosmetika - prací prostředky - parfémy a toaletní vody - čistící, mycí, dezinfekční prostředky - úklidové a ochranné pomůcky - kartáčnické výrobky - ...

internetový obchod - dárkové obálky, mašle, balící papír stuhy, korálky strojově vyšívání komisní prodej dětského oblečení

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -tiskopisy -papírnictví -kancelářské potřeby -školní potřeby -obalový materiál -výtvarné potřeby -hračky -oblečení bazar.

Papírnictví. Prodej, maloobchod: -papírnické zboží -výtvarné potřeby.

Velkoobchod: -papír, - kancelářské potřeby, - obalový materiál, - obaly, - tonery cartridge, - kalkulačky.