Pryž je materiál, ze kterého se vyrábějí hadice, pásy a těsnění. Pořiďte si odolné pryžové hadice na tlakový vzduch, chemikálie, abraziva, technické plyny, horkou páru nebo vodu. Pásy se naopak hodí na přepravu sypkého, abrazivního a zrnitého materiálu.

Profilové těsnění, které Vás nezklame
Používejte profilové těsnění od Pavla Špendlíka a vše bude v suchu. Vyberte si kvalitu a spolehlivost. Specializujeme se na výrobu profilového těsnění pro trapézové plechy, těsnění pro vlnovky střešních krytin, utěsňovací špalíky, těsnící pásy ad. Jsme schopni vyrobit na zakázku i těsnění s velmi specifickými požadavky. Jsme tu pro vás.
Profilové těsnění, které Vás nezklame
Výroba, velkoobchod, prodej: - průmyslové těsnění a izolace - těsnění pro hydrauliku, pneumatiku a rotační pohyby - pryžové materiály - technické plasty

Žaluzie interiérové, venkovní. Rolety textilní, venkovní. Markýzy. Bezpečnostní a solární folie. Těsnění oken a dveří.

Výroba a prodej: - pryžové dlažby z gumových směsí - povrchy sportovišť, hřišť z pryže - pryžová dlažby - povrchy v okolí venkovních bazénů - ostatní gumové výrobky dle požadavku zákazníka. - remapur, výrobky z remapuru Služby: - opravy a renovace gumových dopravních pásů - dopravníky, jejich renovace - dopravní pásy, montáže ...

Velkoobchod: - průmyslové, odsávací a hydraulické hadice.

Prodej hadic - hydraulické hadice - průmyslové hadice - odsávací hadice - pryže a podlahoviny. Provozovna: Chomutovská 101, 431 51Klášterec nad Ohří tel. 733 110 319 Srbická 469, 415 10 Teplice tel. 734 243 238

Prodej: - parapety vnitřní, venkovní - těsnění oken - okenní kování - dveřní kliky, zámky

Výroba - průmyslová těsnění - těsnící šňůry - kompenzátory tkaninové.

Velkoobchod, maloobchod, zásilkový prodej, na dobírku, e-shop: - zastoupení firmy SEMPERFLEX OPTIMIT - průmyslové hadice, hydraulické hadice - hadice s koncovkami, armované hadice - PA (polyamidové) hadice, zahradní hadice - koncovky, hadicové spony - těsnění, samolepící těsnění - pryžové desky a fólie.

Sběrné suroviny. Komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Výkup, zpracování, prodej: - sběrový papír, papírový odpad - železo - barevné kovy. Zpracování - tříděním, drcením, gilotinováním rolí a lisováním odpadu. Nákladní autodoprava: - zahraniční, mezinárodní doprava - tuzemská, vnitrostátní doprava - spediční činnost, ...

Prodej, maloobchod, velkoobchod: - pracovní pomůcky, oděvy, obuv - plasty - stavební chemie a nátěrové hmoty - ploché skolo a zrcadla - pryže a řemeslnické potřeby - nářadí - drogerie.

Výroba, velkoobchod, prodej: - těsnících profilů a profilů EURO - inhibitorů a změkčovadel vody. Zakázková výroba z termoplastického elastomeru.

Výroba plastových a pryžových výrobků - vstřikování plastů - lisovna plastů.

Firma Probelt dodává převody ozubenými řemeny a další strojní komponenty.

Výroba: - izolační těsnění - pletené těsnění - pásky, tkaniny - tepelně izolační desky - brzdové pásy

Výroba, distribuce, prodej: - průmyslové těsnění - užití v odvětvích energetiky, chemie, plynárenství, olejářském, petrochemickém a strojírenském průmyslu.

Výroba: - hydraulické a jiné tlakové hadice Oprava, servis, repase: - hydraulická zařízení - pístnice, rozvaděče, mailery Prodej, repase: - hydraulické zvedáky Sklenářství

Oprava, servis: - manipulační technika a vysokozdvižné vozíky všech světových značek - hydraulické systémy - říční plavidla Výroba: - tlakové hadice Činnost: - zámečnictví - kovovýroba

Výroba, prodej: - elevátorové pásy -řemeny ploché, hnací, vrstvené -transportní pásy lehké a střední -kožené technické výrobky -manžety, kroužky, klapky těsnící -měchy ochranné, roztažitelné na obráběcí stroje -frikční lisy -obložení.

Zpracování termoplastového a pryžového zboží. Výroba vysokotlakých hydraulických hadic s koncovkami a šroubení hydraulických obvodů.

Výrobu, dodávka a prodej hydraulických a pneumatických hadic pro stroje a zařízení - hadice - šroubení - rychlospojky - trubky - těsnění - pneumatické prvky - brzdové systémy.

Autorizovaný prodejce ZKL, INA, SKF, EKOLUBE. Velkoobchod, maloobchod, prodej, konzultace, poradenství, výpočty: -ložiska (valivá, kluzná, kloubová, lineární) -gufera -těsnící šňůry -výrobky LOCTITE (průmyslová lepidla, tmely, těsnící materiály) -Okroužky -pojistné kroužky, závlačky -klínové řemeny, řemenice -válečkové, ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - průmyslové, odsávací a další hadice - hadicové spony, objímky, koncovky a rychlospojky. Provozovna: prům. objekt staveb. parc. č. 431/1, 431/3 v sídle STROJONu spol. s r.o.

Prodej, e-shop: - papírenské a kancelářské potřeby. - drogistické zboží Výroba: - těsnění - fixační prvky - kompletační práce Náhradní plnění.