Pryž je materiál, ze kterého se vyrábějí hadice, pásy a těsnění. Pořiďte si odolné pryžové hadice na tlakový vzduch, chemikálie, abraziva, technické plyny, horkou páru nebo vodu. Pásy se naopak hodí na přepravu sypkého, abrazivního a zrnitého materiálu.

Profilové těsnění, které Vás nezklame
Používejte profilové těsnění od Pavla Špendlíka a vše bude v suchu. Vyberte si kvalitu a spolehlivost. Specializujeme se na výrobu profilového těsnění pro trapézové plechy, těsnění pro vlnovky střešních krytin, utěsňovací špalíky, těsnící pásy ad. Jsme schopni vyrobit na zakázku i těsnění s velmi specifickými požadavky. Jsme tu pro vás.
Profilové těsnění, které Vás nezklame
Výrobu, dodávka a prodej hydraulických a pneumatických hadic pro stroje a zařízení - hadice - šroubení - rychlospojky - trubky - těsnění - pneumatické prvky - brzdové systémy.

Výroba bezazbestových těsnění pro průmysl, s tradicí od roku 1992. REINZ-výhradní zastoupení GRAFIT, PTFE, PEEK, SILIKON, VITON. Výroba: -přírubová těsnění -grafitová těsnění -aparátová těsnění -ucpávky -manžety, o-kroužky, šňůry -spirální, hřebenová, opláštěná těsnění -instalatérská těsnění -autotěsnění -ostatní průmyslová ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -výrobky z pryže a plastů -technická pryž v rolích a deskách, -dielektrický koberec -rýhovaná a penízková pryž -těsnící bezasbestové desky -ucpávky -hadicové spony, kulové ventily -rychlospojky a šroubení pro vodu a vzduch -hadice svářečské, tlakové, zahradní, benzinové, ...

Výroba: -hydraulické tlakové hadice s koncovkami. Oprava: -hydraulické zvedáky a mailery. Prodej: -hadice všech druhů -příslušenství k hydraulice -šroubení, rychlospojky, těsnění.

Zabýváme se nejen prodejem komponent pro hydraulické systémy ale i servisem a poradenstvím.

Prodej: -pneumatiky -auta -motocykly -jízdní kola -klínové řemeny -gufera -autodoplňky -zahradní hadice -pračkové hadice -akumulátory -osobní -nákladní. Renovace brzdových čelistí.

-Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej v režimu živnosti volné -Výroba plastových výrobků a pryžových výrobků -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu v režimu živnosti volné