Potřebujete alkohol na párty, oslavu či večírek? K dispozici je nabídka destilátů a tvrdého alkoholu jako rum, slivovice, vodka, whiskey a tequila. Prodej bílých, červených a růžových vín, jak vína suchá, polosuchá, tak i polosladká a sladká.

Švestková povidla Jiří Netopil www.svestkovapovidla.cz
Rodinná firma Švestková povidla - Jiří Netopil vyrábí povidla bez konzervantů a bez cukru. Hospodaří v oblasti Kroměříž, Přerov. Výroba povidel je v obci Pravčice. Velký důraz klademe na poctivý přístup k práci. Pro zpracování ovocného kvasu je Vám k dispozici také naše Pěstitelská pálenice. Naše švestková povidla jsou 100% přírodní ...
FONTÁNA Kroměříž, spol.s r.o. Dodavatel piva, vína, nealko nápojů
Společnost FONTÁNA Kroměříž, spol.s r.o. se specializuje na velkoobchodní prodej piva, alkoholických a nealkoholických nápojů prostřednictvím velkoskladů ve městech Kroměříž, Valašské Meziříčí, Přerov, Olomouc, Šumperk a Jeseník. Patříme k největším odběratelům piva značky Zubr, Litovel, Holba, Bernard a největším odběratelům Karlovarských ...
Internetový obchod, on-line prodej - pivo v plechu, pivní sudy, degustační balení - dárkové poukazy - sady, dárková balení pro pivaře.

Kavárna - vinotéka v centru Zlína.Kapacita 30míst. Prodej: -sudových a přívlastkových vín -denní ochutnávky -více jak 300 druhů vín lahvových.

Společnost ViP – VINO PARTNER, s.r.o. byla založena v roce 2012, ovšem svoji dráhu na trhu s vínem jsme započali již roku 1992 jako specializovaný velkosklad vín, který sloužil a dosud uspokojuje potřeby rozrůstajících se řad gastronomických zařízení. Naše firma patří mezi zakládající členy “Asociace vinoték České republiky”, která byla uznána ...

K dispozici hotelovým hostům i návštěvníkům Napajedel je restaurace, s nabídkou odpoledního menu i našich specialit, ochutnávání piva z našeho minipivovaru. ?Kapacita restaurace: 80 míst Kapacita zahrádky: 50 míst Minipivovar: Vlastní výroba piva: - Chmelnická světlá 11° - Chmelnická polotmavá 12° - speciály - prodej piva v PET lahvích.

Sladovna. Výroba, stáčení, velkoobchod, prodej: - pivo.

Maloobchod, prodej: - vinotéka - široký výběr kvalitních sudových vín - možnost posezení a ochutnávka vín.

Vinotéka. Nákup a prodej: - tuzemská i zahraniční vína (např. Weingut Künstler z oblasti Rheingau) - sudové víno - lahvová vína tuzemská a zahraniční - portská vína - fortifikovaná vína - koňaky - vinné sklo - someliérské doplňky a služby - privátní degustace

Pivovar: -pivo v PEt lahvích -pivo v sudech -minipivovar -nepasterizované, nefiltrované pivo -přírodní kvasnicové pivo -13ti stupňové speciál polotmavé.

První Wine & Food ve Zlíně. Specializace na prosseco a italská vína.

Pivovar Záhlinice - minipivovar se sladovnou nedaleko Kroměříže. Bohatá historie. Nová technologie vaření piva - ruční řemeslnná výroba piva s kvasnicemi. Výhradní distributor piva pro ČR. Dodavatel sladu pro Svijan, Budvar. Výroba piva. Prodej: - sudové pivo - plastové sudy 30l - KEGY 15l.

Prodejce kvalitního vína, sektů, likérů a výběrových destilátů - exklusivní výběr rumů, ginu. Vše skladem ihned k odeslání.

Vinařství. Na prodej kolekce vína - lahve 0, 75l a 1l. Naše sudová vína: - bílé - Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Chardonnay, Pinot Gris - červené - Modrý Portugal, Cabernet Sauvignon . Prodej plastových lahví na víno o objemu 2l - čirá a zelená.

Vinotéka. Prodej sudového i lahvového vína. Rozvoz po-so 15-20. - ZDARMA - UH, Staré Město, Kunovice, Jarošov - za 39, - Kč - Popovice, Míkovice, Kostelany, Vésky, Mistřice, Zlechov, Podolí, Huštěnovice, Bílovice, Ostr. Nová Ves . Prodej: - Moravská vína - prémiové rumy - holandské sýry - koření - sypané čaje - kaše - ...

Vinotéka. Moravská vína - sudové i lahvové víno. Prodej: - holandské sýry - čokoládové pralinky Janek - koření - sypané čaje - kaše - bylinky - sušené ovoce - ořechy, ořechy v čokoládě - domácí marmelády - sklo - dárkové balení, poukazy.

Pan Vladislav Vaněk již od roku 2003 provozuje ve Stříteži nad Bečvou pěstitelskou pálenici o objemu kotle 300 litrů. Pan Vladislav Vaněk vlastní všechna potřebná oprávnění pro provozování pěstitelské pálenice, tj. povolení Ministerstva zemědělství, živnostenský list a osvědčení o absolvování kvalifikačního kurzu pro provozovatele pěstitelských ...

Pěstitelská pálenice. Stáčení: - minerální a pitné vody do lahví. Výroba: - etylalkohol - nealkoholických nápojů.

Zlínský švec Výroba, prodej: - pivo, 10, 11 světlé a polotmavé, 12 světlé, 13 světlý speciál - v sudech - PET láhve 1 l a 1, 5 l - skleněná láhev 0, 75 l - plechovka 0, 5 l. Hospůdka u pivovaru - kapacita pivnice 50 míst: - po-čt 15-22 - pá 12-23 - so-ne 13-22. Letní zahrádka pro 30 osob. V nabídce pivo a studená kuchyně.

Sklep a výroba Jančura rodinné vinařství . Řízené degustace s ubytováním, které zařídíme ve spřáteleném penzionu Villa Rozárka. Eshop, prodej lahvového vína: - lehká svěží vína vyráběná bez přidání enologických přípravků - vína Sur-lie kolekce zrající v dřevěných sudech - oranžové víno z nejlepších hroznů

Vinotéka Holešov. Prodej kvalitního vína moravských značek a doplňků k vínu online. Prodej vína na oslavy, plesy, do restaurací, na kulturní akce. Vypůjčením výčepních zařízení. Možnost zpětného odběru zboží. Prodej, e-shop - víno, víno - sekty.

Prodejna s farmářskými potravinami. Prodej: -maso, uzeniny -pečivo -paštiky -ovoce, zelenina -nápoje -mléčné produkty -těstoviny, koření, mouka, luštěniny... -vejce domácí -čerstvé ovoce, zavařeniny, džemy -knedlíky -tyčinky -víno -pivo.

Regionální farmářské potraviny. Prodej: -maso, uzeniny -pečivo -paštiky -ovoce, zelenina -nápoje -mléčné produkty -těstoviny, koření, mouka, luštěniny... -vejce domácí -čerstvé ovoce, zavařeniny, džemy -knedlíky -tyčinky -víno -pivo.

Rodinné vinařství: - pěstování 25 odrůdách vína - výsadba vinic - výroba a prodej vína -degustace vína -reklamní vína.