Biopotraviny jsou podle legislativy vypěstovány bez použití chemických látek. Nejčastěji je seženete jako regionální potraviny pěstované na farmách, k prodeji na farmářských trzích nejčastěji ve formě bio ovoce, bio zeleniny, bio obilovin a bio luštěnin.

Biokošíky - poctivé potraviny a ekologické produkty pro Váš zdravý život
Objevte v e-shopu www.biokosiky.cz široký sortiment poctivých farmářských potravin z místních zdrojů, biopotravin, přírodní a bio drogerii a kosmetiku. Najdete zde čerstvé kuřecí, krůtí, vepřové či bio hovězí maso z farem, uzeniny bez rychlosoli, mléčné výrobky, bio ovoce, zeleninu a mnoho jiného. Těšíme se na Vás také v kamenné prodejně v Porubě.
E-shop specializující se na produkty pro detoxikaci organismu a zdravý životní styl. Nabízíme Neera detox, zelené potraviny, oleje, sůl a další.

E-shop: - přírodní doplňky stravy - biopotraviny - zdravá výživa - přirodní kosmetika - ekodrogerie - zdravotní pomůcky

Zdravá výživa Bioslunečnice. Prodej -bio bedýnky a biozelenina -široká nabídka produktů místních farmářů -sortiment zdravé výživy.

V současné době se společnost zabývá výrobou a prodejem žitných mouk všech druhů, dále výrobou ječných diastatických mouk a také přírodních barviv a aromat na bázi karamelových a pražených sladů.

E-shop: - kosmetika z konopí - konopné potraviny Služby, tvorba: - webové stránky - e-shopy

Prodej: - byliny, čaje, koření - přírodní kosmetika.

Internetový prodej, e-shop: -amarantový olej -bezlepkové pečivo -koření -semínka a zrna -cereálie a müsli s amarantem bez lepku

Služby: - detoxikace a očista těla - optimalizace váhy - měření a likvidace parazitů Prodej: - BIO a RAW potraviny

J-NATURE COSMETICS - internetový obchod, e-shop: - přírodní kosmetika - biokosmetika - kosmetika z Mrtvého moře - superfoods - biopotraviny - doplňky stravy

Velkoobchod, maloobchod: -konopné výrobky -papír -oděvy -provazy -kosmetika -barvy, laky.

Distribuce - kojenecká mléka - bio výživa pro děti.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -veganské potraviny

Prodejny Náš GRUNT jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů.

Prodejny Náš GRUNT jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů.

Prodej biopotravin. Jídelna - stravování v bio kvalitě a dle zásad racionální výživy.

- pekárna - výroba - prodej - Výroba pekařských, cukrářských a perníkářských výrobků

Distribuce, maloobchod, prodej: -konopná kosmetika Trompetol, Cannabios -konopné potraviny.

Maloobchod, prodej - zdravá výživa - bio potraviny - bezlepková strava.

Ten, kdo uvažuje o nákupu nových kuchyňských potřeb, případně věcí do domácnosti, měl by rozhodně navštívit stránky e-shopu drento.cz. Zde je k dispozici široký sortiment produktů mezi které patří titanové nádobí, litinové nádobí, grily na dřevěné uhlí, oblečení, šperky, zahradní potřeby, potraviny... Nákupujte z prostředí vašeho domova kdykoliv ...

Výroba, velkoobchod, e-shop: - byliny - bylinné čaje - ovocné, černé, zelené čaje - koření bez glutamanu sodného - bylinné kapky, sirupy a masti - rostlinné silice

E-shop: - solné lampy a solné produkty - kosmetika - čaje - zelené potraviny - koření

Nabízíme internetový prodej: - doplňky stravy, vitamíny, minerály, čaje, biopotraviny, přípravky na hubnutí, kosmetiku, zdravotní potřeby a to i v dárkových baleních. Dodávky poštou i kurýrem.