Biopotraviny jsou podle legislativy vypěstovány bez použití chemických látek. Nejčastěji je seženete jako regionální potraviny pěstované na farmách, k prodeji na farmářských trzích nejčastěji ve formě bio ovoce, bio zeleniny, bio obilovin a bio luštěnin.

Biokošíky - poctivé potraviny a ekologické produkty pro Váš zdravý život
Objevte v e-shopu www.biokosiky.cz široký sortiment poctivých farmářských potravin z místních zdrojů, biopotravin, přírodní a bio drogerii a kosmetiku. Najdete zde čerstvé kuřecí, krůtí, vepřové či bio hovězí maso z farem, uzeniny bez rychlosoli, mléčné výrobky, bio ovoce, zeleninu a mnoho jiného. Těšíme se na Vás také v kamenné prodejně v Porubě.
Výroba potravin, velkoobchod i maloobchod. BIO kvalita i konvenční produkce. BIO ovocné džemy, nápoje a sušené ovoce. Suroviny pro pekaře, cukráře a gastro provozy. Povidlové, jablkové, makové, čokoládové i zeleninové náplně. Dále nabízíme celozrnné přísady, chia, vlákninu i náplně pro diabetiky. Zásobování pekáren, cukráren a jídelen.

E-shop s BIO produkty. Recepty vegetariánské, veganské a zdravá strava. Články na témata zdravá strava, vegetariánství, veganství a životní styl

chov: - ovce - masné plemeno ovcí SUFFOLK. Pěstování: - ovocný sad s krajovými odrůdami jabloní, hrušek, trnek, oskoruší. Prodej: - kozí sýry - vlašské ořechy v BIO kvalitě - jablka v BIO kvalitě.

Velkoobchod, prodej: - racio, speciální, zdravá výživa - bezlepkové potraviny - sušené ovoce - biopotraviny - DIA potraviny - extrudované výrobky - aloe vera produkty. Maloprodejna ABC Vitalita Radniční 68, Hranice Po-Pá 8.00-17.00

Ekologická farma - chov skotu - produkce bio hovězí maso - ubytování v apartmánech - jezdecký klub.

Bylinář a diagnostik Kamil Duraj. Bylinka-Kamil Duraj je eshop 53leteho léčitelé z Petrova nad Desnou u Šumperka. Kromě kamenného bylinařství, které provozuje v Šumperku na ulici M.R.Štefánika 8 je znám především jako diagnostik tělesného u duševního zdraví. Jeho poradny jsou umístěny v Praze, Ostravě, Brně, Zlíně a Šumperku. Zájem o jeho ...

Dovoz, prodej, e-shop - italské těstoviny, omáčky - noky - bio produkty - luštěniny - mouka.

E-shop specializující se na produkty pro detoxikaci organismu a zdravý životní styl. Nabízíme Neera detox, zelené potraviny, oleje, sůl a další.

E-shop: - přírodní doplňky stravy - biopotraviny - zdravá výživa - přirodní kosmetika - ekodrogerie - zdravotní pomůcky

Zdravá výživa Bioslunečnice. Prodej -bio bedýnky a biozelenina -široká nabídka produktů místních farmářů -sortiment zdravé výživy.

V současné době se společnost zabývá výrobou a prodejem žitných mouk všech druhů, dále výrobou ječných diastatických mouk a také přírodních barviv a aromat na bázi karamelových a pražených sladů.

E-shop: - kosmetika z konopí - konopné potraviny Služby, tvorba: - webové stránky - e-shopy

Prodej: - byliny, čaje, koření - přírodní kosmetika.

Internetový prodej, e-shop: -amarantový olej -bezlepkové pečivo -koření -semínka a zrna -cereálie a müsli s amarantem bez lepku

Služby: - detoxikace a očista těla - optimalizace váhy - měření a likvidace parazitů Prodej: - BIO a RAW potraviny

J-NATURE COSMETICS - internetový obchod, e-shop: - přírodní kosmetika - biokosmetika - kosmetika z Mrtvého moře - superfoods - biopotraviny - doplňky stravy

Velkoobchod, maloobchod: -konopné výrobky -papír -oděvy -provazy -kosmetika -barvy, laky.

Distribuce - kojenecká mléka - bio výživa pro děti.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -veganské potraviny

Prodejny Náš GRUNT jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů.

Prodejny Náš GRUNT jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů.

Prodej biopotravin. Jídelna - stravování v bio kvalitě a dle zásad racionální výživy.