Biopotraviny jsou podle legislativy vypěstovány bez použití chemických látek. Nejčastěji je seženete jako regionální potraviny pěstované na farmách, k prodeji na farmářských trzích nejčastěji ve formě bio ovoce, bio zeleniny, bio obilovin a bio luštěnin.

Biokošíky - poctivé potraviny a ekologické produkty pro Váš zdravý život
Objevte v e-shopu www.biokosiky.cz široký sortiment poctivých farmářských potravin z místních zdrojů, biopotravin, přírodní a bio drogerii a kosmetiku. Najdete zde čerstvé kuřecí, krůtí, vepřové či bio hovězí maso z farem, uzeniny bez rychlosoli, mléčné výrobky, bio ovoce, zeleninu a mnoho jiného. Těšíme se na Vás také v kamenné prodejně v Porubě.
Zajišťujeme distribuci kvalitních potravin z našich farem ke spotřebitelům.

Na naší farmě Nový Důvr chováme krávy plemene Jersey. Jsou čistokrevné a dokonce nejdéle chovaným druhem. Mléko z plemene Jersey je mnohem zdravější než jiné srovnatelné druhy a obsah sušiny je vyšší a tudíž jsme schopni vyrobit až o 20 % více sýrů nebo tvarohu ze stejného množství mléka z jiného plmene krav. Prodej produktů: - mléko - ...

Prodej: -přírodní kosmetika -bio potraviny -čaje -byliny -oleje -ekologické hračky -ekologická drogerie -přírodní lékárna. E-shop.

Velkoobchod, internetový obchod, eshop, e-shop, prodej: - zdravá výživa: - bezlepkové a bio potraviny - čaje a bylinky - nápoje - doplňky stravy - ekologicky šetrné drogistické produkty, ekodrogerie - přírodní kosmetika - zdravé plynospektrální světlo.

Prodej: -kvalitní biopotraviny pro zdravou výživu -biohovězí, hovězí -biojehněčí -biokuřata.

Výroba a prodej: - sojové produkty.

Výkup, zpracování, výroba: - bioprodukty rostlinného původu. Velkoobchod biopotravin. Prodej bioosiv. Mlýn, balírna, bezlepkové výrobky.

Maloobchod, prodej: - drogistické zboží, drogerie. - čistící přípravky - prací prostředky - kosmetika - dekorativní, vlasová, tělová - parmumerie, parfémy - domácí potřeby - dětské potřeby: - plenky, ubrousky, výživa, kosmetika - produkty zdravé výživy.

Velkoobchod, internetový obchod, prodej: -detoxikační náplasti -inhalátory -zelené potraviny

Prodej: - biopotraviny. Živočišná výroba, chov: - skot, hovězí dobytek.

Prodej: - biopotraviny - zdravá výživa - čaje. koření - přírodní kosmetika - ekologická drogerie

Prodejproduktů od farmářů: -ovoce -zelenina -mléčké výrobky -vejce -med -pekařské výrobky -maso -štávy -mouka -cukr -ryby -květiny -konopí.

VITA-NATUR: VITALITA A ZDRAVÍ Z PŘÍRODY Prodej maloobchodní i velkoobchodní, provozování e-shopu VITA-NATUR.EU: BIO potraviny a nápoje s certifikáty původu - přírodní zdravé potraviny, hodnotná výživa pro děti, seniory, maminky i těhotné, sportovce, managery i rekonvalescenty - káva s ganodermou reishi, ganokáva, horká čokoláda, ...

Internetový obchod www.naturelut.cz, specializovaný na drahé kameny, šperky, přírodní kosmetiku, zdravou výživu, byliny, pomůcky k meditaci, Feng Shui a další zboží, pro Vaši krásu, zdraví a potěšení.

Zdravá výživa, poradenství, prodej: -základní sortiment zdravé výživy -bezlepková dieta -BIO potraviny -ekologické čistící prostředky -konopná a medová kosmetika -výživové poradenství.

Prodej: -pí-voda, pí-produkty -bio potraviny -zdravá výživa pro makrobiotiky i vegetariány -čaje -koření z Číny, Japonska, Indie -sušené ovoce, semínka -vína -přírodní kosmetika -éterické oleje -bylinné léčebné produkty -boty Hanák, orotpedická obuv.

Maloobchod, prodej: -zdravá výživa z přírodních doplňků BIO-WELEDA, LAVERA, Dr.HAUSCHKA -produkty ekologického zemědělství zrniny, luštěniny, mouky, těstoviny, trvanlivé pečivo, sušenky, oplatky, ovocné zeleninové šťávy a koncentráty čaje, čajové směsi, kozí mléko, sojové výrobky jogurty, mléka, pomazánky -výrobky ...

Kozí farma Nový Dvůr - výroba a prodej kozích sýrů, prodej kůzlečího masa, mléka, syrovátky a vyčiněných kůží. Placené prohlídky farmy pro kolektivy spojené přednáškou a ochutnávkou kozích sýrů, mléka a syrovátky.

Prodej, e-shop: - Medovina APIMED - Staroslovanská, Slovenská, Trnavská, Pražská a ochucená medovina - BIO Produkty - bio mandle - bio víno - bio olivový olej - víno z červeného rybízu. -Med - ochucený med - med s ořechy - mateří kašička v medu - balený med po 500g, porcovaný 20g - dárkové balení medu a ...

Dignostika celkového zdravotního stavu: - bezbolestně - diagnostika prováděna přístroji Oberon Titanium PC a F Scan Účinná terapie plazmovým generátorem: - likvidace parazitů, virů, plísní, bakterií v organismu - řešení alergií, únavového syndromu, lupénky, akné, chlamýdie, borrelie. Řízená detoxikace organismu. Posilování ...

Zdravá výživa. Maloobchod, prodej: -poradenství na cestě ke zdraví -zdravá výživa, makrobiotika, bezlepková dieta, biopotraviny -reiky -potraviny racionální výživy -pí centrum, pí-voda, pí-produkty -léčebná, přírodní kosmetika MIRRA -bylinné čaje -sušené plody -kurzy zdravého vaření.

Zdravá výživa. Poskytujeme poradenství v této oblasti. BIO bedýnky.

Distribuje -bio potraviny -ovoce, zelenina od farmářů -džemy, sirupy, zavařeniny -pečivo.

Pobočka. Maloobchod, prodej: - zdravá racionální výživa - vegetariánská prodejna.