Biopotraviny jsou podle legislativy vypěstovány bez použití chemických látek. Nejčastěji je seženete jako regionální potraviny pěstované na farmách, k prodeji na farmářských trzích nejčastěji ve formě bio ovoce, bio zeleniny, bio obilovin a bio luštěnin.

Objevte v e-shopu www.biokosiky.cz široký sortiment poctivých farmářských potravin z místních zdrojů, biopotravin, přírodní a bio drogerii a kosmetiku. Najdete zde čerstvé kuřecí, krůtí, vepřové či bio hovězí maso z farem, uzeniny bez rychlosoli, mléčné výrobky, bio ovoce, zeleninu a mnoho jiného. Těšíme se na Vás také v kamenné prodejně v Porubě.

Zabýváme se prodejem farmářských potravin, biopotravin a kvalitní uzeniny od malých a středních chovatelů a výrobců. Nabízíme čerstvé mléčné výrobky, sýry a pečivo.

Výroba: - potravinové doplňky, superfoods - bio rostlinné oleje - extra panenské olivové oleje z Kréty - bio bezlepkové potraviny - esenciální oleje z Austrálie Dovoz, eshop: - čokolád značek Venchi, Pacari, Balance, Dolfin, Stainer, Madecasse.

- maloobchod - průmyslové zboží - terminál Sazky

Balení, ditribuce, prodej, výroba, velkoobchod, biomarket: -potravinové doplňky -vitamíny.

Kupteonline.cz: - široká nabídka téměř 10.000 položek - hračky a hry, dětské potřeby, knihy, parfémy a kosmetika, přírodní a BIO produkty, sprotovní hry a hračky či gadgets - originální dárky. Internetový obchod Budme-zdravi.cz se specializuje na několik velkých oblastí – zdraví, krása, hubnutí a fitness a elektronika. Výdejní místo ...

Zajišťujeme distribuci kvalitních potravin z našich farem ke spotřebitelům.

Na naší farmě Nový Důvr chováme krávy plemene Jersey. Jsou čistokrevné a dokonce nejdéle chovaným druhem. Mléko z plemene Jersey je mnohem zdravější než jiné srovnatelné druhy a obsah sušiny je vyšší a tudíž jsme schopni vyrobit až o 20 % více sýrů nebo tvarohu ze stejného množství mléka z jiného plmene krav. Prodej produktů: - mléko - ...

Prodej: -přírodní kosmetika -bio potraviny -čaje -byliny -oleje -ekologické hračky -ekologická drogerie -přírodní lékárna. E-shop.

Velkoobchod, internetový obchod, eshop, e-shop, prodej: - zdravá výživa: - bezlepkové a bio potraviny - čaje a bylinky - nápoje - doplňky stravy - ekologicky šetrné drogistické produkty, ekodrogerie - přírodní kosmetika - zdravé plynospektrální světlo.

Prodej: -kvalitní biopotraviny pro zdravou výživu -biohovězí, hovězí -biojehněčí -biokuřata.

Výroba a prodej: - sojové produkty.

Výkup, zpracování, výroba: - bioprodukty rostlinného původu. Velkoobchod biopotravin. Prodej bioosiv. Mlýn, balírna, bezlepkové výrobky.

Maloobchod, prodej: - drogistické zboží, drogerie. - čistící přípravky - prací prostředky - kosmetika - dekorativní, vlasová, tělová - parmumerie, parfémy - domácí potřeby - dětské potřeby: - plenky, ubrousky, výživa, kosmetika - produkty zdravé výživy.

Velkoobchod, internetový obchod, prodej: -detoxikační náplasti -inhalátory -zelené potraviny

Prodej: - biopotraviny. Živočišná výroba, chov: - skot, hovězí dobytek.

Prodej: - biopotraviny - zdravá výživa - čaje. koření - přírodní kosmetika - ekologická drogerie

Prodejproduktů od farmářů: -ovoce -zelenina -mléčké výrobky -vejce -med -pekařské výrobky -maso -štávy -mouka -cukr -ryby -květiny -konopí.

VITA-NATUR: VITALITA A ZDRAVÍ Z PŘÍRODY Prodej maloobchodní i velkoobchodní, provozování e-shopu VITA-NATUR.EU: BIO potraviny a nápoje s certifikáty původu - přírodní zdravé potraviny, hodnotná výživa pro děti, seniory, maminky i těhotné, sportovce, managery i rekonvalescenty - káva s ganodermou reishi, ganokáva, horká čokoláda, ...

Internetový obchod www.naturelut.cz, specializovaný na drahé kameny, šperky, přírodní kosmetiku, zdravou výživu, byliny, pomůcky k meditaci, Feng Shui a další zboží, pro Vaši krásu, zdraví a potěšení.

Zdravá výživa, poradenství, prodej: -základní sortiment zdravé výživy -bezlepková dieta -BIO potraviny -ekologické čistící prostředky -konopná a medová kosmetika -výživové poradenství.

Prodej: -pí-voda, pí-produkty -bio potraviny -zdravá výživa pro makrobiotiky i vegetariány -čaje -koření z Číny, Japonska, Indie -sušené ovoce, semínka -vína -přírodní kosmetika -éterické oleje -bylinné léčebné produkty -boty Hanák, orotpedická obuv.

Zdravá výživa: -Pí-produkty -výdejníky vody -BIO Potraviny -potraviny -potravinové doplňky -čaje -bylinky -koření -včelí produkty -kosmetika -éterické oleje -ekodrogerie -knihy a časopisy -dárkové předměty -Impalla klub.

Maloobchod, prodej: -zdravá výživa z přírodních doplňků BIO-WELEDA, LAVERA, Dr.HAUSCHKA -produkty ekologického zemědělství zrniny, luštěniny, mouky, těstoviny, trvanlivé pečivo, sušenky, oplatky, ovocné zeleninové šťávy a koncentráty čaje, čajové směsi, kozí mléko, sojové výrobky jogurty, mléka, pomazánky -výrobky ...