Biopotraviny jsou podle legislativy vypěstovány bez použití chemických látek. Nejčastěji je seženete jako regionální potraviny pěstované na farmách, k prodeji na farmářských trzích nejčastěji ve formě bio ovoce, bio zeleniny, bio obilovin a bio luštěnin.

Biokošíky - poctivé potraviny a ekologické produkty pro Váš zdravý život
Objevte v e-shopu www.biokosiky.cz široký sortiment poctivých farmářských potravin z místních zdrojů, biopotravin, přírodní a bio drogerii a kosmetiku. Najdete zde čerstvé kuřecí, krůtí, vepřové či bio hovězí maso z farem, uzeniny bez rychlosoli, mléčné výrobky, bio ovoce, zeleninu a mnoho jiného. Těšíme se na Vás také v kamenné prodejně v Porubě.
Ájurvédské rodinné lázně. Prodej - BIO kosmetika - ajurvédské koření - čaje - BIO potraviny, koření, čaje - akční balíčky, dárkové poukazy. Kurzy: - vaříme dle ájurvédy - Ajurvédské masáže a kosmetika - přednášky na objednávku - pro nastávající matky - pro kojící matky s dětmi.

Prodej produktů ekologického zemědělství: Bio ovoce (jablka, hrušky, třešně, višně, švestky, ryngle, a bobuloviny), ořechy lískové a vlašské, zelenina, med. Programy osobnostního rozvoje.

Výroba čerstvých sójových nápojů a výrobků ze sóji - čerstvý sojový nápoj - nápoje SOYKA.

E-shop: - ovoce - zelenina - maso, uzeniny - BIO potraviny - koření - marmelády - BIO víno - kozí mléko - sýry - med - zeleninové bedýnky a tašky

E-shop: - přírodní doplňky stravy - biopotraviny - zdravá výživa - přirodní kosmetika - ekodrogerie - zdravotní pomůcky

Kozí farma Nový Dvůr - výroba a prodej kozích sýrů, prodej kůzlečího masa, mléka, syrovátky a vyčiněných kůží. Placené prohlídky farmy pro kolektivy spojené přednáškou a ochutnávkou kozích sýrů, mléka a syrovátky.

Prodej, e-shop. - čaje - koření Dodávka konvenčních nebo bio surovin. Smluvní zpracování bylin. Ošetřování zboží CO2.

Zdravá výživa. Prodej: - potraviny, suroviny a preparáty určené pro zdravý způsob stravování. - přírodní kosmetika - kameny - knihy, recepty zdravé výživy. Vegetariánská restaurace: - vegetariánské produkty teplé a studené kuchyně i deserty - polévky, teplá jídla, saláty, chlebíčky, zákusky, poháry, koláče, teplé a studené ...

Prodej, maloobchod: -zdravá výživa.

Výkup, nákup, prodej, maloobchod: -léčivé rostliny -plody -pomerančová kůra.

VÝROBA, MALOOBCHOD: - léky, léčiva - léčivá kosmetika - čaje, homeopatické přípravky - zdravotnický materiál Lékárna.

Koloniál. Maloobchod,prodej: - potraviny - smíšené zboží

ROK 2008 UKONČENA PODNIKATELSKÁ ČINNOST.

Prodej - zdravá výživa - biopotraviny Prodej - domácí potřeby