Biopotraviny jsou podle legislativy vypěstovány bez použití chemických látek. Nejčastěji je seženete jako regionální potraviny pěstované na farmách, k prodeji na farmářských trzích nejčastěji ve formě bio ovoce, bio zeleniny, bio obilovin a bio luštěnin.

Biokošíky - poctivé potraviny a ekologické produkty pro Váš zdravý život
Objevte v e-shopu www.biokosiky.cz široký sortiment poctivých farmářských potravin z místních zdrojů, biopotravin, přírodní a bio drogerii a kosmetiku. Najdete zde čerstvé kuřecí, krůtí, vepřové či bio hovězí maso z farem, uzeniny bez rychlosoli, mléčné výrobky, bio ovoce, zeleninu a mnoho jiného. Těšíme se na Vás také v kamenné prodejně v Porubě.
Distribuce: - dětská bio výživa značky Holle.

Ekologické centrum: - ekofarma - obilí, ovoce, zelenina v biokvalitě Biopekárna: - slané, sladké pečivo - mlýn

Linea Naturale - MARTIN INTERAMERICANA s.r.o. Prodej: - bio

FOODISH s. r. o. přední dodavatel potravin zdravé výživy na český maloobchodní trh. Náš sortiment: - mnoho druhů potravin zdravé výživy - rýže, luštěniny, fazole - obiloviny, rostlinné oleje - koření a další suroviny do kuchyně. Potraviny zpracováváme a balíme pod registrovanou obchodní značkou ARAX.

E-shop specializující se na produkty pro detoxikaci organismu a zdravý životní styl. Nabízíme Neera detox, zelené potraviny, oleje, sůl a další.

E-shop: - kosmetika z konopí - konopné potraviny Služby, tvorba: - webové stránky - e-shopy

Prodej: - byliny, čaje, koření - přírodní kosmetika.

Prodejny Náš GRUNT jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů.

Biopekárna. Výroba, prodej, maloobchod, e-shop: -bio pečivo

Prodej - EKO drogerie - BIO kosmetika - BIO potraviny - potraviny pro zdravou výživu, bezlepkovou dietu a jiné potravinové alergie

Prodej: - zdravá výživa - bio produkty.

Velkoobchod japonské zdravé potraviny a přísady do nich: - suroviny pro přípravu smaženého vepřového řízku v japonské chuti i stylu - suroviny na přípravu Jakisoby společně s receptem na přípravu jídla - suroviny pro dušené tófu - suroviny pro přípravu Nagojské vaječno/zelné pochoutky - suroviny pro přípravu japonské polévky miso širu.

Bioprodejna Slunečnice Prodej biopotravin, bezlepkových produktů, bylin, čajů, kosmetiky a biodrogerie

Zdravá výživa. Prodej: - racionální výživa - bioprodukty - přírodní kosmetika.

Na naší farmě Nový Důvr chováme krávy plemene Jersey. Jsou čistokrevné a dokonce nejdéle chovaným druhem. Mléko z plemene Jersey je mnohem zdravější než jiné srovnatelné druhy a obsah sušiny je vyšší a tudíž jsme schopni vyrobit až o 20 % více sýrů nebo tvarohu ze stejného množství mléka z jiného plmene krav. Prodej produktů: - mléko - ...

Výroba a prodej: - sojové produkty.

Prodej - Fair Trade produkty Hlídání a doprovody dětí Půjčovna - kompenzační pomůcky Terénní pečovatelská služba - dobrovolnické centrum

Nejkvalitnější zelené potraviny - mladý ječmen, chlorella pyrenoidosa a spirulina. Nyní nově také Maqui Berry. Udělejte něco dobrého pro své zdraví a podpořte Vaši imunitu zelenými potravinami.

Maloobchod, prodej: - zdravá výživa - potravinové doplňky.

Prodej: -biovýživa -racionální výživa -biokosmetika -bylinky.

Dovoz, výroba a distribuce: -zdravá výživa -biopotraviny.

Export-import: -MGO soja pro potravinářskou výrobu: -tofu, tempeh, sojové mléko, sojová mouka, sojové jogurty