Díky hotovým jídlům můžete ušetřit spoustu času díky nenáročné přípravě. Mezi nejoblíbenější polotovary patří obalované výrobky, zeleninové směsi, vegetariánské směsi, bramborové polotovary, pokrmy z kuřecího nebo hovězího masa a z mořských ryb.

Máme pro vás nabídku absolutní novinky v gastronomickém světě s bezlepkovou dietou. Naše společnost se již několik let zaměřuje na výrobu bezlepkových potravin. Prvním naším produktem byl bezlepkový korpus na pizzu, který distribuujeme přímo do provozoven. Na základě vysledovaných požadavků našich zákazníků, ale i koncových spotřebitelů ...

Výroba, velkoobchod, maloobchod - kukuřičné tortilly, kukuřičné chipsy - Superior Corn a Flour Tortilla.

Internetový obchod, e-shop: - balkánské speciality - makedonská vina.

Velkoobchod, maloobchod: - polotovary pro potravinářský sektor.

Zabýváme se výrobou a prodejem produktů pro snadnou a rychlou přípravu jídel. Naše produkty: - bujóny - standardní a instantní polévky - základy jídel - koření - hotová jídla - grilování - omáčky - ochucovadla - pečení - přílohy - jíška - tatarské omáčky a majonézy V současné době provozuje společnost Vitana výrobní ...

Velkoobchod, distribuce: - trvanlivé potraviny - masové, rybí konzervy - balkánské speciality - džemy, kečupy, olivové oleje.

Výroba, výrobce, prodej: - houskové, bramborové knedlíky - karlovarský knedlík - špekové knedlíky - ovocné knedlíky.

Dovoz, prodej, e-shop - orientální potraviny z Blízkého východu - konzervované potraviny, - hotová konzervovaná jídla - nakládaná zelenina - olivy, olivový olej.

Dovoz, distribuce, e-shop: - delikatesy - dárkové koše, sady - olivy, oleje - paštiky - mořské plody - sýry - koření

Činnost: - stravovací služby v oblastech průmyslu, administrativy, školství, zdravotnictví a armády

Dovoz: - přírodní přísady do potravin a nápojů - smetanové a mléčné báze do nápojů - mletá paprika a paprikové deriváty - quinoa Realitní činnost.

Výroba, prodej - marmelády, džemy - ochucené oleje - pesta - salsy. Marmelády s příběhem, prodejna - adresa: Veletržní 821/71, 170 00 Praha 7.

Výroba, velkoobchodní i maloobchodní prodej bulharských jogurtu a sýru. Dále nabízíme uzeniny, růžové a borovicové medy a marmelády, sladkostí, růžové nápoje, přírodní bulharská kosmetika s růžovým olejem, éterické oleje.

Realitní kancelář - prodej nemovitostí - pronájem rezidenčních nemovitostí. FMCG, výroba - konzervované polévky.

Smluvní farmaceutická výroba (výroba doplňků stravy a léčiv v režimu Správné výrobní praxe): - blistrování pevných lékových forem (tablet, tvrdých tobolek a měkkých kapslí) - rozplňování pevných lékových forem do lékovek, lahviček či kontejnerů - strojní etiketování lékovek, lahviček či kontejnerů - balení primárních obalů (blistrů, lékovek, ...

Prodej dětského kojeneckého jídla, kosmetiky a hraček. V e-shopu naleznete mléka, kaše, příkrmy masové i ovocné, sušenky, nápoje, plenky a hračky.

Příprava, e-shop, rozvoz: - asijské nudlové speciality.

Dovoz, import: - instantní nudlové polévky YumYum - smažené nudle Indomie - rybí konzervy.

Pikant gril, prodej - grilovaná kuřata - hotová jídla.

Vyrábíme: - bagety - chuťovky - smažené řízečky - obložené mísy - minidezerty.

Catering, gastronomické služby, zajištění slavnostních pohoštění: -rauty -recepce -bankety -zahradní slavnosti včetně stanů -party servis. Kompletní zajištění prezentačních akcí, firemních akcí-slavností, otevírání nových prostor, svatby, promoce, obchodní jednání. Vše na klíč. Výroba, dovoz: -studená kuchyně: -chlebíčky, ...