Díky hotovým jídlům můžete ušetřit spoustu času díky nenáročné přípravě. Mezi nejoblíbenější polotovary patří obalované výrobky, zeleninové směsi, vegetariánské směsi, bramborové polotovary, pokrmy z kuřecího nebo hovězího masa a z mořských ryb.

Pohostinství: -cukrárna,kavárna. Prodej,zprostředkování objednávek a výroby: -cukroví,zákusky,dorty.

Kavárna nabízí velký výběr kávy českou kuchyni a příjmné posezení.

Pohostinství: -rychlé občerstvení,bufet.

Pohostinství: -pizzerie,pizzeria: -pizza -těstoviny -steaky vepřové,hovězí -saláty -letní zahrádka -night club. Diskotéka v pátek,sobotu.

Pohostinství,restaurace: -pivnice -vinárna -letní zahrada -bar* s programem. Nabídka: -teplá jídla -minutky Ubytování

Pohostinství: -restaurace,pizzeria (pizzerie): -pizza 43 druhů,tyčinky -těstoviny,saláty -zmrzlinové poháry -kapacita 45 osob.

Kategorie: -ubytovna pro dělníky s celoročním ubytování: -5 pokojů - celkem 15 lůžek. Pohostinství: -hostinec,restaurace -závodní stravování: -hotová jídla.

Pohostinství: -hostinec,restaurace,hospoda.

Nabízíme: -denně teplá jídla -hotová jídla -minutky. Denní menu si můžete soukromé i firemní oslavy (svatby, večírky, výročí a podobně).

Pohostinství: -restaurace TYROL - u Zámku -restaurace LIMPOPO - u sezónního vstupu do ZOO.

Ubytování: -10 chatek /srubů/ -travnatá plocha pro 100 karavanů, s elektrickou přípojkou -hlavní objekt: -společné WC, sprchy, společenská místnost s televizí Složení pokojů: -sruby dvoupokojové 9-10 lůžek -chatky 5-6 lůžek -plocha pro 60 karavanů. Kategorie: -kemp a autocamping s ubytováním ...

Firma je v likvidaci... JOSPO a.s. je společnost specializující se na výrobu chlazených jídel a teplých pokrmů, zajišťujeme závodní stravování, rozvoz jídel do firem v lokalitě Kroměříž, Přerov, Zlín. Rozvoz teplé i chlazené stravy přizpůsobíme dle potřeb zákazníků, také realizujeme catering. Výroba a prodej, gastronomické a cateringové ...

Prodej, výroba: -hotových jídel ve skle. Od 08/2014 v úpadku.

Nabídka: - čerstvé bagety - hamburgery - saláty - snídaňové menu - sezónní nabídka. Rozvoz po Zlíně zdarma

Pohostinství. Restaurace, pizzerie, rozvoz, donáška: -italska pizza, těstoviny, hamburgery -saláty -polední menu (11-14h.) -nekuřácké prostředí cca 30 míst. Možnost pořádání: -rodinných oslavy, svatební a smuteční hostina, školní srazy, firemní večírek, rauty a catering, firemní a společenské akce. Objednávky na ...