Patříte mezi milovníky čajů? Vyzkoušejte bílý, zelený, žlutý a černý čaj, Matcha, Rooibos, Honeybush, Mate, Lapacho, Pu-erh, kvetoucí a ajurvédský čaj. Na milovníky kávy čeká Cappucino, Espresso, Americano, Caffe Latte, vídeňská káva a Espresso Macchiato.

Prodej a výroba: - koláčky, cukrovinky, perníky - svatební koláčky - nápoje káva, čaj, limonády, alkohol - posezení kapacita 12 míst - speciální pečivo preclíky, celozrnné pečivo, dalamánky - vánoční cukroví

Internetový obchod prodávající přírodní produkty a kosmetiku pro zdraví a krásu. Eshop: - ekologické domácí čistící prostředky - kávy a čaje - potravinové doplňky - kosmetika.

Prodej: - potravinové doplňky - čaje - kosmetika - aromaterapie - zdravotní punčochové zboží - dentální výrobky - kosmetika - masážní přípravky. Detoxikační medicína.

Prodej, pronájem, provozování, rozvoz: - nápojové automaty, aquabary - výdejníky vody na balenou vodu - výdejníky na vodovodní řád - sodobary, výrobníky sody CO2 - prodejní automaty. Prodej surovin, rozvoz: - barelová voda - káva.

Malá regionální pražírna kávy. E-shop se zrnkovou a mletou kávou.

Internetový obchod eshop s kvalitní zahraniční drogerií, maloobchod a velkoobchod s centrálním skladem v Praze 6 Ruzyni. Jsme specialisté na zahraniční drogerii z Německa, Anglie, Rakouska a dalších států EU. Nabízíme široký sortiment čistící drogerie, pracích prášků, kosmetiky a domácích potřeb ze zahraničí s orientací na Německo. Zákazník má ...

Internetový obchod, eshop, e-shop, maloobchodní prodejna: - čaj a káva včetně příslušenství - dárkové balení čaje a kávy - čokoláda, bonboniéry - plechové dózy, boxy - erotické cukrovinky - horké nápoje a sirupy - bonbony Mrs Bridges - marcipán - marmelády, džemy, omáčky - suché plody-ořechy, ovoce - zdravá výživa - eko ...

Prodej: - víno, vína - káva - destiláty - řemeslná piva - sýry, těstoviny, uzeniny, olivové oleje a omáčky.

V Lékárně U Českého Lva a také v e-shopu který provozujeme, naleznou zákazníci širokou škálu léků a léčivých přípravkvů. Samozřejmostí jsou léky na předpis, antikoncepce a dalé pak doplňky stravy, vitamíny, volně prodejné léky, dezinfekce, gely, masti či homeopatika. Naleznete nás na adrese Zbraslavice 362. Lékárna, prodej, e-shop: - léky a ...

Maloobchod, prodej: -sypané, porcované čaje a byliny -dárkově balené čaje -čajové příslušenství.

Maloobchod, prodej: -sypané čaje a plantážní káva OXALIS -vlastní míchání a aromatizování čajových směsí i zrnkové kávy -rozsáhlý výběr čínských čajových rarit -výhradní distributor renomované indické čajové firmy Premier´s -pestrý výběr dárkových balení na bázi čaje a kávy -rozsáhlý výběr původní české keramiky ...

Pobočka. Prodej: - čaje, káva, byliny, sušené ovoce.

Pobočka. Prodej: - čaje, káva, byliny, sušené ovoce. E-shop, internetový obchod.

Pobočka. Prodej: - čaje, káva, bylinky, sušené ovoce.

Prodej: - ovocné a bylinné sirupy - přírodní drogerie - pochutiny, káva a dorty Marlenka. - mléčné výrobky

Prodej přírodní kosmetiky Saloos, bylinných produktů (čaje, koření, bylinné bonbony, kapky, masti). Dále ekologické prací a úklidové prostředky. Dárkové předměty.

Pecenecaje.cz je eshop s kvalitními pečenými čaji, přepuštěným máslem Ghí a japonským zeleným čajem Matcha (Matcha thea).

Prodej, e-shop: - potravinové doplňky - kosmetika - dietické produkty - výživové doplňky

Internetový prodej kávy, čajů, kávovarů, čisticích prostředků a všeho spojeného s kávou a čajem. Nabízíme porcelán na čaj, mlýnky, potřeby pro baristy, přístroje na přípravu pokrmů a nápojů, frapovače, barové mixéry a moka kávovar Bialetti. Najdete u nás kávu Bazzara, BlaserCafé, Dallmayr a Illy.

COFFEESHIP - dovozce výběrové nepražené kávy ze Střední a Jižní Ameriky. Více než 100 druhů kávy, kterou odebíráme výhradně od konkrétních producentů.

Pražírna a kavárna. Australské speciality a receptury. Provozovna Praha 5 Plzeňská 24

Internetový obchod, e-shop: - italské delikatesy - čaje zn. Revolution Tea - kořenící směsi, víno, těstoviny - čokoláda, pralinky.

Internetový obchod, e-shop: - sypané čaje.

Služby - profesionální webhosting. Adresa provozovny: - Novákových 857/25, 180 00, Praha 8 - Libeň. E-kavy.cz, e-shop - káva - čaje - dárkové balení.