Patříte mezi milovníky čajů? Vyzkoušejte bílý, zelený, žlutý a černý čaj, Matcha, Rooibos, Honeybush, Mate, Lapacho, Pu-erh, kvetoucí a ajurvédský čaj. Na milovníky kávy čeká Cappucino, Espresso, Americano, Caffe Latte, vídeňská káva a Espresso Macchiato.

Prodej: - sladkosti a pochutiny - marcipán - čaje - káva - koření - suché plody - dárkové předměty

velkoobchodní a maloobchodní prodejce pražené kávy. Možnost zakoupení degustačních kávových balíčků a příslušenství pro přípravu kávy, jako jsou filtry a mlýnky

Zabýváme se prodejem lokálních potravin od vybraných regionálních výrobců. Provozujeme eshop a kamennou prodejnu Z Komůrky s výdejnou Zásilkovny a eshopu.

Nákup, prodej a zpracování bylin. Rostliny jsou určeny především pro výrobu čajů, významnou surovinou jsou pro lihovary a potravinářství.

Společnost BIOGENA CB spol. s r.o. se zaměřuje na výrobu ovocných, bylinných a pravých čajů dle vlastních receptur. Vyrábíme porcované i sypané čaje z těch nejkvalitnějších surovin, nabízíme také rozmanité kombinace bylin a ovoce v dárkových čajových kazetách. Provozujeme vlastní internetový obchod, kde kromě našich čajů koupíte také bylinné ...

COFFEESHIP - dovozce výběrové nepražené kávy ze Střední a Jižní Ameriky. Více než 100 druhů kávy, kterou odebíráme výhradně od konkrétních producentů.

Internetový obchod, e-shop, kamenná prodejna: - kosmetika, ekodrogerie - káva, čaj - potravinové doplňky.

Prodej - zdravá výživa - bezlepkové potraviny - bylinné čaje - biopotraviny - koření.

E-shop: - káva, čaj - kávové kapsle - šálky - kávovary

Prode, e-shop, služby: - káva - čaj - kávovary - školení a semináře pro baristy - poradenská služba při výběru kávovaru a kávy

Pražírna kávy, kavárna, restaurace. E-shop - zrnková káva.

Maloobchod, prodej: -zdravá výživa. -bylinné čaje.

U Klárky - prodej: - přírodní kosmetika - produkty zdravé výživy, zelené potraviny - čaje, tinktury, káva - knihy, vykládací karty, CD, - aromaterapie, drahé kameny, šperky s kamenů - dárkové zboží, svíčky, feng šuej, vykuřovadla, kyvadlo.

Prodej: -vážené čaje a koření -čajové příslušenství -porcovaný čaj Ahmad, Dilmah, Grešík, Basilur, Tarlton, Popov -přírodní kosmetika ATOK, Salus, Pleva, Popov -aromaterapie-lampy, éterické oleje, spreje -harmonizační obrázky -solné lampy, himálajská sůl -Bachovy květové esence -Esence volně žijících zvířat -gemmoterapeutika Naděje ...

Maloobchod, prodej, e-shop: -káva -kávovary -kávomlýnky Pronájem, půjčovna: -kávovary

Svět kávy. Velkoobchod, maloobchod, prodej - káva

Internetový obchod, e-shop: - káva, čaj - chipsy John & John

Dodávka: -výbavení pro gastro, zdravotnické a lázeňské provozy. -pracovní oděvy. -pracovní obuv. -čisticí, úklidové prostředky. -nápojové koncentráty. -instantní čaje. -polotovary pro gastronomii.

Prodej kávy a kávovarů.

Nabízíme potraviny, koření, nápoje a jiné produkty z dálného východu. Navíc také bambusový nábytek, vietnamské oděvy a prodejní galerie v prostorách prodejny. Máme ESHOP zboží tak můžete vyzvednout na výdejním místě nebo Vám ho můžeme poslat poštou.