Patříte mezi milovníky čajů? Vyzkoušejte bílý, zelený, žlutý a černý čaj, Matcha, Rooibos, Honeybush, Mate, Lapacho, Pu-erh, kvetoucí a ajurvédský čaj. Na milovníky kávy čeká Cappucino, Espresso, Americano, Caffe Latte, vídeňská káva a Espresso Macchiato.

Firma Velkoobchod Berka se sídlem v okrese Plzeň se již od roku 2005 zabývá zásobováním velkoobchodů, maloobchodů i koncových zákazníků cukrovinkami a kávou. Okrajově nabízíme také nápoje a krmení pro psy a kočky. Jako logistický partner společnosti IDC Praha distribuujeme do velkoobchodů výrobky zn.Sedita, ale i cukrovinky jiných značek. ...

Jsme malá rodinná pražírna s kavárnou v městečku Kašperské Hory, které se nachází v srdci Šumavy. V naší nabídce, kterou během roku obměňujeme, najdete několik druhů kávy té nejvyšší kvality z různých koutů světa. Všechny naše kávy, které pečlivě vybíráme a dohlížíme na jejich pražení, lze také ochutnat a zakoupit přímo v pražírně kávy. Součástí ...

Internetový obchod, kamenná prodejna: - italské, francouzské delikatesy - těstoviny, sýry, koření, olovový olej, octy, hořčice - sladkosti, káva, víno - dárkové koše. Kamenná prodejna: - Plzeň, Pařížská 1351/2

Výroba a distribuce: - slané tyčinky Seli - čokoládové produkty značky Wiebold - rakouská káva značky ALVORADA.

Maloobchod, prodej: - čaje - byliny - zdravá výživa - přírodní kosmetiky, drogerie - keramika, dárkové zboží - esoterika.

Prodej: - zrnková káva - čaj - víno

Výroba, prodej - pečený čaj - domácí sirupy - hrušková povidla - marmelády.

E-shop s čajem - zelený čaj - černý čaj - bílý čaj.

E-shop: - drogerie - kancelářské potřeby - káva, čaj - plastové a alu nádobí - ochranné pracovní pomůcky

Dovoz - čaje Honeybush® Berg Tea Prodej krmiva pro psy

Maloobchod, prodej: -byliny, bylinné směsi -čaje -potravinové doplňky

Internetový obchod, e-shop: -čaje -nealkoholické nápoje -papírová WC sedátka -zásobník na sedátka

Prodej: -svíčky -koupelová a masážní kosmetika -mýdla -péče o vlasy a pokožku -originální ručně malované hevábí -čaje -octy a oleje -sklo a keramika -glycerinová mýdla -koření -vazba suchých květin.

Stolní voda v barelech o obsahu 18, 9 l: -WATERCOOLERS. Vhodná pro: -kanceláře -dílny -domácnosti. Instantní nápoje: -nescafé Makambo -capuccino -capuccino Amareto -čokoláda -studený pomerančový nápoj -citronový nápoj ledový, horký -jontové nápoje -for active.

Import, velkoobchod: -potravinářské výrobky -nápoje.

Provoz, servis, prodej, náhradní díly: -nápojové automaty -kusové automaty -náplně do automatů (kapučíno, čokoláda, polévky, káva, čaj).

Prodej léčivých rostlin. Prodej zdravé výživy, racionální a vegetariánské stravy, bezlepkových a dia výrobků; nabídka přírodní kosmetiky.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -čokoláda, cukrovinky -vína -čaje, káva -dárkové koše. Provozovna: -Víno & čokoláda Sadů Pětatřicátníků, Plzeň tel. 377320120.

Prodej - čaje bylinné, funkční, zelené, ovocné - bonbony

Prodej a e - shop - italská vína E - shop - italská vína

Prodej - potraviny - smíšené zboží